Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ghostwire wychodzi 12 kwietnia na X i od razu  trafia do GP. Deathloop już od jakiegoś czasu także jest na tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na Horizon: Forbidden West: Burning Shores, Final Fantasy XVI, FF VII Rebirth, Stellar Blade, Spider-Man 2, Wolverine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Core nie ograłem, ale też czekam na te 2 Finale. :D  Najbardziej przemawia do mnie FF spośród innej "japońszczyzny" którą grałem.  Spidera 2 też chętnie bym zagrał, ale na rewolucję nie liczę, będzie pewnie więcej tego samego co w "jedynce".;)  O Wolverine się nie wypowiem, bo nawet skrawka gameplaya nie widziałem.:(  Tyle tylko, że robi to topowy dev to raczej poprzeczka będzie wysoko ustawiana.  Jak do tej pory imo nie zawiedli. Na ten rok raczej nie ma co się szykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Przemcio666 napisał:

No na PS5 masz GoW Ragnarok, Horizon Forbidden West, Demon's Souls, Ratchet, Returnal, GT7, Sackboy, Miles Morales, a

On pisał o exach only na PS4. GOW, Horizon, Morales, GT7 odpadają :E bo to nie są exy na PS5. To są gry z również z PS4.

6 godzin temu, Przemcio666 napisał:

Pominąłem bezsensowne remaki (TLoU 1)

On też pominą, na PS4 przecież wyszedł na początku remaster Tlolu 1 :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia crossgenów to po prostu jak zmienił się rynek gier - między 4, a 5 nie ma takiej przepaści technologicznej jak między poprzednimi generacjami, szczególnie, że wyszły jeszcze półgeneracje, dlatego też nie ma takiego ogromnego parcia na gry next-gen only, kiedy na PS4 wychodziły już takie TLoU2 czy GoW, przy których do dzisiaj można zbierać szczękę z podłogi. Dodatkowo problemy z dostępnością konsol na premierę, niezależne od Sony czy MS'u, dlatego patrzę po prostu na to co Sony wydało na PS5, a nie czy jest też na PS4 czy nie ma, i w kwestii gier wychodzą zdecydowanie na plus względem dwóch poprzednich generacji, szczególnie, że te wymienione z PS4 gry to poza Bloodbornem i może Infamous są w zasadzie samymi popierdółkami, które były bardziej demami technologicznymi, niż faktycznie dobrymi grami, darmowy Astro z PS5 jest niewiele krótszy od takiego The Order 1886, z którego jakby wyciąć cut-scenki, to sam gameplay trwałby łącznie z godzinę XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jeśli chodzi o exy z pierwszych 2 lat co zrobiły na mnie wrażenie i chciałem w nie po prostu bardzo grać to.

Z PS4 dla mnie Until Dawn i Bloodborne.

Z PS5 nic na takim poziomie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jaycob napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale Apple oferuje aż 6 msc za darmo dla posiadaczy PS5 i 3 msc. dla PS4:
https://www.playstation.com/en-us/deals/apple-tv-playstation-offers/#ps5-terms 

I already have Apple TV+. Can I redeem this offer?

This offer is valid only for new subscribers to Apple TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla starych chyba także jest. Mi akceptowało ofertę mimo, że miałem wykupionego (darmowego) appla przez jeszcze msc, ale wcześniej anulowałem subb. :E I teraz mam, że w listopadzie dopiero pierwsza płatność. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ktoś nie miał aktywowanego apple przez konsolę.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co są obeznani w temacie - kiedy doczekamy się w końcu ceny powiedzmy 2200-2300zł za wersję z napędem w POLSCE? Kusi mnie strasznie żeby kupić, ale po prostu nie mogę zdzierżyć tego że na premierę było taniej a teraz po ponad 2 latach jest drożej. Przecież to powinno kosztować obecnie z 1800zł i to za wersję z napędem! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena spadanie jak konsole będą zalegać na magazynach. Obecnie sklepy pchają zestawy po zawyżonych cenach, najwidoczniej im schodzą. Teraz na spadek cen bym nie liczył, może po okresie komunijnym, w tak zwanym martwym okresie wakacyjnym będzie można dostać "golasa" po cenie producenta. Sytuację może odwrócić wersja slim/pro - ale to melodia nieokreślonej przyszłości. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, m0nika_ napisał:

Do tych co są obeznani w temacie - kiedy doczekamy się w końcu ceny powiedzmy 2200-2300zł za wersję z napędem w POLSCE? Kusi mnie strasznie żeby kupić, ale po prostu nie mogę zdzierżyć tego że na premierę było taniej a teraz po ponad 2 latach jest drożej. Przecież to powinno kosztować obecnie z 1800zł i to za wersję z napędem! ?

ezgif.com-video-to-gikcf28.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2023 o 12:13, m0nika_ napisał:

Do tych co są obeznani w temacie - kiedy doczekamy się w końcu ceny powiedzmy 2200-2300zł za wersję z napędem w POLSCE? Kusi mnie strasznie żeby kupić, ale po prostu nie mogę zdzierżyć tego że na premierę było taniej a teraz po ponad 2 latach jest drożej. Przecież to powinno kosztować obecnie z 1800zł i to za wersję z napędem! ?

Jak spadnie popyt , narazie jest duży więc sklepy trzymają wysokie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Jak Sony gier nie ma. :E Będą starocie portować na tego handhelda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Tylko po co? Jak Sony gier nie ma. :E Będą starocie portować na tego handhelda? 

Sony ma wiecej gier niz microsoft. Najwiecej jest multiplatform ale to inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście przeczytali chociaż fragmenty podlinkowanego newsa, to byłoby jasne, że chodzi o urządzenie dedykowane do PS Remote Play lub grania w chmurze, a nie osobną konsolę z osobnym zestawem gier.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2023 o 12:13, m0nika_ napisał:

Do tych co są obeznani w temacie - kiedy doczekamy się w końcu ceny powiedzmy 2200-2300zł za wersję z napędem w POLSCE? Kusi mnie strasznie żeby kupić, ale po prostu nie mogę zdzierżyć tego że na premierę było taniej a teraz po ponad 2 latach jest drożej. Przecież to powinno kosztować obecnie z 1800zł i to za wersję z napędem! ?

Z tego co widzę to na olx można już kupić wersję z napędem i gow za 2300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaycob napisał:

Tylko po co? Jak Sony gier nie ma. :E Będą starocie portować na tego handhelda? 

Przecież wedle przecieków to ma być wynalazek do streamingu, kolega wyżej już o tym wspominał. Coś na wzór np. Logitech G Cloud. Dla mnie pomysł chybiony. Tym bardziej, że coś takiego potrafi zwykły smartfon, wystarczy podłączyć pada albo dedykowany uchwyt/kontroler do telefonu i mamy to samo. No i jeszcze kwestia ceny, a ta znając Sony niska nie będzie. Jak widzę ile sobie Logitech woła za G Cloud, to mi się robi słabo. Steam Deck to zjada i wypluwa bez popitki, a w najtańszej wersji kosztuje niewiele więcej niż te ustrojstwo. Nie wróżę temu sukcesu, ale fanboje pewnie się rzucą jak na świeże bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze golasy w marketach poniżej 2600, w MM już nie ma. Widać mało sztuk rzucili lub  zainteresowanych nadal jest sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te piekne czasy kiedy szlo sie do marketu imozna bylo pod pache wziasc ile sie dalo konsol :D Golasy zwiastuja normalizacje sytuacji powolutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak podłącze konsolę do wejścia HDMI 2.1 earc/arc to konsola będzie działać tak samo jak na wejściu HDMI 2.1 ale bez tego opisu ?

Mam telewizor LG OLED BX 55 i teoretycznie on ma dwa wejścia HDMI 2.1 dedykowane pod 120 hz

https://imageup.me/uj3

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...