Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz czekamy na PS5

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Nikt się tego nie spodziewał, totalna niespodzianka.;)  Ciekawe czy wyjdą z czymś nowym niż kolejnym remakiem. 

To było tylko kwestią czasu. Ponoć pracują nad czymś, co jest całkowicie nowym projektem:

https://www.ign.com/articles/sony-acquires-bluepoint-next-game-playstation-exclusive

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kszyrztow napisał:

To było tylko kwestią czasu. Ponoć pracują nad czymś, co jest całkowicie nowym projektem:

Warto dopowiedzieć, że to niekoniecznie może być nowe IP. Równie dobrze może to być dodatek albo nowa cześć jakiegoś istniejącego IP:

Cytat

[…] the studio is aiming to work on original content going forward. No exact details about what the "original content" Bluepoint is working on will be, so it remains unclear if it is a new game that is part of an existing IP, or something new entirely.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi głównie o to, że nie będzie to żaden remake czy coś podobnego. Ja obstawiam, że mogą dłubać przy serii Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plotek można wywnioskować, że grzebią teraz przy 2 projektach jednocześnie. Jeden ma być remakiem znanego IP, a drugi to właśnie coś nowego. Ja bym się nie zdziwił, gdyby to był dodatek do Demon’s Souls z brakującą lokacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą też robić np. remaster BB na PS5 i PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. 
 

Mozecie mi wytłumaczyć jak to jest z ps5? Jakie ekskluziwy są dostępne? Wstecznie tylko z ps4? Czy bez psplus można grać singla? Da radę kupić na jakoms serwisie aukcyjnym płytę z GoW lub Uncharted lub TLoU z ps3 i bd działać ? Nie miałem nigdy PS i tak chodzi mi po głowie zakup dla ekskluziwow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Aruuus napisał:

Siemanko. 
 

Mozecie mi wytłumaczyć jak to jest z ps5? Jakie ekskluziwy są dostępne? Wstecznie tylko z ps4? Czy bez psplus można grać singla? Da radę kupić na jakoms serwisie aukcyjnym płytę z GoW lub Uncharted lub TLoU z ps3 i bd działać ? Nie miałem nigdy PS i tak chodzi mi po głowie zakup dla ekskluziwow :)

Ekskluziwy masz wszystkie z ps4 i ps5 dostepne, wstecznie tylko do ps4. Z ps3 nie, ale wszystkie uncharted dzialaja bo byly odnowione na ps4, tlou tez.

Bez ps plusa mozesz grac we wszystko singla, niektore tytuly do multi go wymagaja. Ogolnie warto, to 150-200 zl na rok i masz calkiem sporo gier na start z kolekcji (wiele perelek z ps4), plus co miesiac 2-3 gry, czasem nawet dosc fajne.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug tej storny Sony

https://www.playstation.com/en-gb/support/games/upgrade-ps4-game-to-ps5-version/

Moge zrobic ugprade fizycznej wersji z PS4 do wersji PS5, nie ukrywam niektore gry sa znacznie tansze w wersji na ps4, teraz takie pytanie, spotkal sie ktos gdzies z jakas tabelka ktora zawiera gry jak i koszt upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Winter™ napisał:

W koncu!!!!!

Nie wiem czy się cieszyć czy martwić :E

eFootball 2022 z najgorszym rekordem, jaki Konami mogłoby sobie wymarzyć https://planetagracza.pl/efootballl-2022-steam-oceny-konami/

Jaka była ostatnia udana gra od Konami? Strach się bać co może wyjść z takiego MGS3 Remake od Chińczyków z mało znanego studia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs3 remake biorę w ciemno, choćby to i etiopczycy robili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

Nie wiem czy się cieszyć czy martwić :E

eFootball 2022 z najgorszym rekordem, jaki Konami mogłoby sobie wymarzyć https://planetagracza.pl/efootballl-2022-steam-oceny-konami/

Jaka była ostatnia udana gra od Konami? Strach się bać co może wyjść z takiego MGS3 Remake od Chińczyków z mało znanego studia 

Ten Messi jakis dziwny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Winter™ napisał:

Ten Messi jakis dziwny :E

Tylko Messi ?

561828931

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gonzo3211 napisał:

Ronaldo też podobny zupełnie do nikogo :E 

 

Jak MGS3 REMAKE też będzie taki udany to lepiej żeby zostały dobre wspomnienia i nie kaleczyć tematu bez odpowiedniego zaplecza ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

MGS nigdy mnie nie kręciło, SH kiedyś tak ale teraz horrory bardziej mnie bawią niż straszą, Castlevania jak najbardziej fajnie jakby wyszła nowa część. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Tylko Messi ?

561828931

O kur... nie strasz ludzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by tutaj można było jeszcze dodać? Cyberpunk 2077 ma konkurencję ?

Cyberpunk 2077 się chowa. Dawno nie wydano takiej tandety jak eFootball 2022 https://www.benchmark.pl/aktualnosci/efootball-2022-najgorsza-gra-na-steam.html

 

2 godziny temu, Elvis79 napisał:

MGS nigdy mnie nie kręciło, SH kiedyś tak ale teraz horrory bardziej mnie bawią niż straszą, Castlevania jak najbardziej fajnie jakby wyszła nowa część. ;-)

Silent Hilla akurat ma przygotować Bloober Team a po nich wiemy czego można się już spodziewać oby Castlevania była w lepszych rękach niż eFootball ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, azgan napisał:

Nie wiem czy się cieszyć czy martwić :E

eFootball 2022 z najgorszym rekordem, jaki Konami mogłoby sobie wymarzyć https://planetagracza.pl/efootballl-2022-steam-oceny-konami/

Jaka była ostatnia udana gra od Konami? Strach się bać co może wyjść z takiego MGS3 Remake od Chińczyków z mało znanego studia 

Wydali też niedawno, w ramach Apple Arcade, nową Castlevanie i jak na mobilną popierdółkę jest bardzo spoko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...