Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić to teraz dużo graczy pc przeszło na nowe konsolę i są po prostu zadowoleni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając starszego PC i takie PS5 to tez spoko opcja. Ale wcześniej czy później PS5 zdechnie a PC trzeba będzie zmodernizować no chyba ze olejesz całkowicie na nim granie w nowsze tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

To chyba że piszesz o sobie bo już te graty wymieniłeś przesiadając się tak samo z i7-4790K jak ja na nową platformę Intela i za darmo to też nie było albo o kimś innym co wpycha nowe GPU do od wielu lat przestarzałych bebechów i myśli że ma nadal dobrego kompa :szczerbaty:.

Wystarczy robić z głową upgrade.

Na haswellu przesiedziałem kilka ładnych lat :E I byłem zadowolony bo 4790k podkręcone do 4.8Ghz z ramkami ddr3 2400Mhz CL10 nawet do dziś sprawdza się jeszcze całkiem dobrze w grach.

I jak zmieniałem na 10700k to nadal te stare graty były warte całkiem gruby hajs. Na tyle lat użytkowania to koszta upgrade niewielkie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę tylko koszt GPU dziś to jakiś kosmos. Reszta kosztuje w miarę normlanie jeśli nie chcemy się rzucać na najnowsze sockety i DDR 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 10700k styknie mi na jeszcze kolejne 4-5 lat. Czyli z grubsza do końca obecnej generacji konsol PS5/XSX :E Następnie się podmieni na coś nowszego sprzedając stare graty. No, chyba że wcześniej będę miał po prostu kaprys, aby zmienić na coś innego. No, ale stricte do gier to nie widzę, żeby była taka konieczność.

GPU się zmieni kiedyś jak się trafi coś ciekawego. Na razie mocy styka i to w zdecydowanej większości gier w które gram z zapasem. Nawet obecnie mimo chorych cen jak się uprzeć to idzie wyrwać coś w MSRP.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

 

PC zawsze był droższy, ale też zawsze oferował więcej możliwości i nie tylko chodzi o wydajność, ale i możliwości konfiguracji, rozdzielczości, ilość wyświetlanych detali, wsparcie dla różnych technik DLSS, RT, UW itd.

To jeszcze tak na koniec tej dyskusji - na konsoli PS4PRO po raz pierwszy pojawił się CBR i nadal wygląda to bardzo dobrze jeśli chodzi o gry które potrafią zrobić z tego użytek, DLSS oczywiście jest lepsze ale obie technik rekonstrukcji obrazu sprawdzają się w wysokiej rozdzielczości, RT masz już też w nowych konsolach i sporo gier dostaje wsparcie ostatnio nawet do Marvel's Guardians of the Galaxy dodali Patcha

(na premierę nie było na konsoli), ten efekt jest nadal bardzo wymagający i dusi nawet sporo mocniejsze i droższe PC o czym też trzeba pamiętać, UW już Ci wczoraj pisałem że masz np. w Death Stranding: Director's Cut więc da się to zrobić tylko mało kto korzysta z tego formatu bo na konsoli -> SONY, grasz raczej na TV a te są w formacie 16:9 i raczej czarne pasy nie wszystkim będą się podobać. Co do PS5 to absolutnie nie mam zamiaru bronić SONY bo VRR wprowadzają od premiery tej konsoli i dalej tego nie potrafią dobrze zrobić gdzie u konkurencyjnej wsparcie Variable Refresh Rate razem z 1440p dla monitorów jest gotowe od czasu wprowadzenia XBOX ONE X i działa tak samo dobrze jak G-Sync Compatible na PC z którego korzystam podpinając np. OLED.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, lukadd napisał:

 

Raz na jakiś czas rzucisz grosikiem i na bieżąco masz robione jakieś upgrade. GPU też nikt ci nie każe kupować na górce i od skalperów :E Co jakiś czas są rzuty po MSRP w różnych sklepach w EU.

 

Parafrazując - raz na jakiś czas rzucisz mniejszym grosikiem i wymienisz dopiero jak pojawi się wersja PRO a wszystkie EX ograsz na bieżąco bez czekania i w dniu premiery ?.

W obecnej sytuacji musiałem wyłożyć większy hajs żeby kupić PC do pracy ale gdyby mogło to poczekać to z spokojem grałbym nadal na konsoli czekając na te lepsze czasy dla PC :szczerbaty:.

Tyle dobrze że EGS daje jakieś gierki za darmo na pocieszenie i XBOX GAME PASS ULTIMATE się nie marnuje bo mam dostęp do Age of Empires IV w ramach jednego abo. + dostęp do staroci które gromadziłem przez lata a nikt odkupić gier na kompie nie chce ?.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, afrikan napisał:

Nie siedzę już za bardzo w temacie kart graficznych dlatego też nie chcę się za bardzo mądrzyć,ale z tego co wyczytałem to podobno odpowiednikiem bardziej jest rtx 3060/3070.Taki rtx 2060 pozwoli płynie grać w 4k ? Bo jak by nie patrzeć to gry na xsx chodzą w wyższych rozdzielczościach niż 1080p.

O takie coś znalazłem:

Xbox Series X specs are almost equivalent to a Ryzen 7 3700X desktop processor paired with Radeon RX 6800 or Nvidia RTX 3070. So, the Xbox Series X graphics card is impressive enough for 4K gaming and 120 FPS experience on paper.

A że pc zawsze więcej oferował to normalne i nie ma co się na ten temat kłócić,ale jeśli komuś tylko zależy na sprzęcie do grania to teraz pc nie jest w ogóle opłacalny.

 

Sporo zależy od gry, ustawień oraz samej optymalizacji na wybranej platformie 

 

 

 

ale generalnie to lukadd dobrze napisał i widzę to nawet po swoim RTX3070M który jest blisko 3060Ti z "desktopa". Największą różnicę w wydajności robi głównie DLSS no i sam RT jest też wydajniejszy na GPU NVIDII. Pytanie czy warto tyle dopłacać dla takich różnic? Na to już każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azganPowiem ci że kiedyś takie graficzne bajery mnie bardziej jarały.Zauważyłem że z wiekiem coraz mniej zwracam uwagę na grafikę w grach.Znaczy dalej się cieszę jak gra dobrze się prezentuje,ale zazwyczaj jest to tylko na początku.A potem liczy się już tylko gameplay ?

Dlatego konsola+oled i więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Ale wiadomo jak ktoś jest zapaleńcem i ogląda tekstury z bliska to ma wybór ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

2060 to jest taka dolna granica tego co pokazują najsłabiej zoptymalizowane gry pod nowe konsole PS5/XSX.

Tu jest film który pokazuje jak ps5 przegrywa  devil my cry 5 z gtx 1060 6GB. Generalnie gry na konsolach są "optymalizowane" tak by jakoś tam wyglądały, ale za to chodziły płynnie. Na PC tak o to się nie tak dba. Moc graficzna konsol to jest poziom zbliżony do rx 570.

Warto obejrzeć całość:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, afrikan napisał:

@azganPowiem ci że kiedyś takie graficzne bajery mnie bardziej jarały.Zauważyłem że z wiekiem coraz mniej zwracam uwagę na grafikę w grach.Znaczy dalej się cieszę jak gra dobrze się prezentuje,ale zazwyczaj jest to tylko na początku.A potem liczy się już tylko gameplay ?

Dlatego konsola+oled i więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Ale wiadomo jak ktoś jest zapaleńcem i ogląda tekstury z bliska to ma wybór ?

Najlepiej z zoomem + 400% na materiale od Digital Foundry tego samego które wybrało na najładniejsze gry 2021 roku tytuły z PS5 żeby było zabawniej ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Najlepiej z zoomem + 400% na materiale od Digital Foundry tego samego które wybrało na najładniejsze gry 2021 roku tytuły z PS5 żeby było zabawniej ?

Ano ? Można się kłócić o to jak słabe są konsolę w porównaniu do top kart graficznych.A i tak pewnie Sony walnie jakąś bombą graficzną na swoim ps5 że wszystkim kapcie spadną ? 

Oczywiście po cichu mam nadzieję że Microsoft też coś w tym temacie będzie miał do powiedzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, qrek1 napisał:

Tu jest film który pokazuje jak ps5 przegrywa  devil my cry 5 z gtx 1060 6GB. Generalnie gry na konsolach są "optymalizowane" tak by jakoś tam wyglądały, ale za to chodziły płynnie. Na PC tak o to się nie tak dba. Moc graficzna konsol to jest poziom zbliżony do rx 570.

Warto obejrzeć całość:

 

Tutaj masz też obszerny materiał o DMC od DF które to ma wielu wyznawców 

Jako były posiadacz GTX1080TI sam sprawdzałem jak działa np. taki Control z RT na tym GPU i wydajność była grubo poniżej nawet tego co zapewnia PS5 w tym tytule a takie Metro Exodus Enhanced Edition nawet się nie odpali na tym GTX1060 a co dopiero mówić o graniu gdzie na tym pociętym RT śmiga w 60k/s na konsoli. Pascal to dzisiaj szrot jeśli chodzi o architekturę i można cudować jakie to było wspaniałe GPU ale okolice GTX1070 to były już za czasów XBOX ONE X a PS5 jest jednak sporo szybsze ?

Warto sobie poczytać jak kogoś ciekawi co siedzi w PlayStation 5 i jakie ma to możliwości https://www.chip.pl/2021/07/amd-4700s-playstation-5-wydajnosc-test/?amp=1

Plus mały cytat naszego kolegi z forum który to dobrze streścił w innym temacie jak już chcecie bardziej się w to zagłębiać 

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, afrikan napisał:

Ano ? Można się kłócić o to jak słabe są konsolę w porównaniu do top kart graficznych.A i tak pewnie Sony walnie jakąś bombą graficzną na swoim ps5 że wszystkim kapcie spadną ? 

Oczywiście po cichu mam nadzieję że Microsoft też coś w tym temacie będzie miał do powiedzenia ?

Póki co to zobacz jaka radość jest kiedy SONY rzuci jakimś starym EX na PC a już nieraz czytałem "jaka to dobra grafika" jest ?. Tutaj np. o Detroit: Become Human zobacz a gra wygląda praktycznie jak na PS4PRO (jest demo na EGS ściągnij sobie i porównaj).

Zobacz ile osób czeka na Remaster Uncharted Legacy of Thieves Collection i znajdź różnice może Tobie się uda 

Podbita rozdziałka, więcej fps i już można świętować :szczerbaty:. Dobrze że chociaż Days Gone i Horizon Zero Dawn nie dostały Remastera lub innego płatnego ulepszenia od SONY i faktycznie na PC te gry są ładniejsze niż port z PS4PRO odpalony po wstecznej na PS5 za darmo. Chociaż SONY jest tak pazerne na $ że kto ich tam wie czy czegoś nie planują żeby sprzedać nam ponownie jakieś "odświeżenie tematu" ?

PS>

Do SONY mam największy żal właśnie o takie zagrywki i wyciąganie łapy na praktycznie każdym kroku. Zaczęli od wprowadzenia nowego "standardu" cenowego i gier po 339 zł i to już był liść wymierzony w graczy ale jak widać 

68aaf975eec9fa6dgen.png

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Chociaż SONY jest tak pazerne na $ że kto ich tam wie czy czegoś nie planują żeby sprzedać nam ponownie jakieś "odświeżenie tematu" ?

 

 

Serio uważasz, że Sony, firma która ma przynosić zysk, sprzedaje swoje gry na PC po 1-2 latach od premiery na konsoli, jest przez to "pazerna"? Za darmo mieli rozdawać? Jest grupa osób które póki co nie zdecydowały się na konsolę, a chętnie by ograły exy z PS więc chętnie kupią. Ja nie kupię, bo już grałem na PS4 / PS4 PRO, a ponadto nie mam PC. Dodatkowo uważam, że część z tych osób rozważy zakup konsoli, gdy zauważy że są tam gry wysokiej jakości (exy Sony, nie śmiać się, tak uważam).

Zamiast cieszyć się, że rynek rośnie, jest więcej opcji, to narzekanie i "Sony pazerne". To biznes który ma zarabiać więc szukają swojej drogi. MS obrał GPU, Sony wrzucanie exów na PC po roku czy dwóch. Choć nad abo kombinują z tego co prasa donosi. 

Ja dla przykładu fanem nie jest, bo wolę kupić jedną grę, ograć ją i sprzedać. I tak w kółko. Mam GPU (za 4 zł na 3 miesiące) i PS Now (za 125 zł w UK na rok) i zupełnie mi to nie pasuje. Gier niby dużo, ale jak przyjdzie co grania to nie bardzo jest w co. Mało gram, dlatego wolę grać w jedną konkretną grę niż mieć dużą bibliotekę, tylko nie tego co aktualnie chciałbym ograć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, afrikan napisał:

@azganPowiem ci że kiedyś takie graficzne bajery mnie bardziej jarały.Zauważyłem że z wiekiem coraz mniej zwracam uwagę na grafikę w grach.Znaczy dalej się cieszę jak gra dobrze się prezentuje,ale zazwyczaj jest to tylko na początku.A potem liczy się już tylko gameplay ?

Dlatego konsola+oled i więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Ale wiadomo jak ktoś jest zapaleńcem i ogląda tekstury z bliska to ma wybór ?

Wszystko się zgadza ale jest jeszcze jeden aspekt który przemawia za PC.

FPS'y i myszka plus klawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kadajo napisał:

Wszystko się zgadza ale jest jeszcze jeden aspekt który przemawia za PC.

FPS'y i myszka plus klawa.

Raczej tylko FPS'y bo np. sporo osób gra na PC a i tak podpinają pada a dwa że na konsoli z tym wsparciem M+K jest też już sporo lepiej niż było i nawet szybkie FPS'y takie jak Call of Duty czy niektóre gry strategiczne to wspierają (oczywiście nie wszystkie). 

Za PC przemawia raczej to że można na nim pracować i zarabiać. Ewentualnie to że jest bardziej uniwersalnym sprzętem a nie tylko maszynka do grania lub oglądania filmów czyli rozrywki ?.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

@azganPowiem ci że kiedyś takie graficzne bajery mnie bardziej jarały.Zauważyłem że z wiekiem coraz mniej zwracam uwagę na grafikę w grach.Znaczy dalej się cieszę jak gra dobrze się prezentuje,ale zazwyczaj jest to tylko na początku.A potem liczy się już tylko gameplay ?

Dlatego konsola+oled i więcej mi do szczęścia nie trzeba.

Ale wiadomo jak ktoś jest zapaleńcem i ogląda tekstury z bliska to ma wybór ?

Ja mam własnie na odwrót - kiedyś nie patrzyłem na grafike i grałem we wszystko  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zapsu napisał:

Serio uważasz, że Sony, firma która ma przynosić zysk, sprzedaje swoje gry na PC po 1-2 latach od premiery na konsoli, jest przez to "pazerna"? Za darmo mieli rozdawać? Jest grupa osób które póki co nie zdecydowały się na konsolę, a chętnie by ograły exy z PS więc chętnie kupią. Ja nie kupię, bo już grałem na PS4 / PS4 PRO, a ponadto nie mam PC. Dodatkowo uważam, że część z tych osób rozważy zakup konsoli, gdy zauważy że są tam gry wysokiej jakości (exy Sony, nie śmiać się, tak uważam).

Zamiast cieszyć się, że rynek rośnie, jest więcej opcji, to narzekanie i "Sony pazerne". To biznes który ma zarabiać więc szukają swojej drogi. MS obrał GPU, Sony wrzucanie exów na PC po roku czy dwóch. Choć nad abo kombinują z tego co prasa donosi. 

Ja dla przykładu fanem nie jest, bo wolę kupić jedną grę, ograć ją i sprzedać. I tak w kółko. Mam GPU (za 4 zł na 3 miesiące) i PS Now (za 125 zł w UK na rok) i zupełnie mi to nie pasuje. Gier niby dużo, ale jak przyjdzie co grania to nie bardzo jest w co. Mało gram, dlatego wolę grać w jedną konkretną grę niż mieć dużą bibliotekę, tylko nie tego co aktualnie chciałbym ograć.

Ona jest pazerna przez to co robią na swojej głównej platformie i jeśli ktoś tego nie widzi to chyba jest zaślepionym fanbojem (dla jasności nie mam tutaj nikogo konkretnego na myśli). Akurat to że wydają swoje gry również na PC jest dobre bo więcej osób ma szansę zapoznać się z świetnymi tytułami. Nikogo na siłę też nie trzeba przekonywać do zakupu konsoli lub PC bo gracze sami się określą gdzie wolą grać. Na PC dopiero się rozkręcają więc nie mogą szarżować chociaż już poleciała pierwsza podwyżka cen po wydaniu raptem 3 tytułów z PS4 gdzie kolejne też z PS4 mają już nowe progi. Podnieśli ceny gier na PS5 do 339 zł O.K niech będzie że Next-Genwa grafika musi swoje kosztować ale oni już nawet dowalili ceny na gry z PS4 mało tego wyciągają łapy już w tak absurdalny sposób po Upgrade gier z PS4 na PS5 coś co jest normą na konsoli Microsoftu lub PC tutaj musi kosztować 10$ lub jakieś re-edycje starych tytułów w nowych cenach zamiast wrzucić Patch i dbać o fanów co wydali swoje PLN'y na  PS5 zamiast kisić się dalej na PS4PRO. To jest dla mnie tak oczywista kwestia że dziwię się że ktoś może mieć tutaj jakieś wątpliwości. Już pomijam absurdy typu że Days Gone na PC dostaje lepsze textury a wersja na PS5 mimo że ma dużo więcej RAM'u który spokojnie by je pomieścił zostaje olana przez SONY i ciesz się że za darmo możesz grać w port z PS4PRO w 60k/s bo ściągnęli kaganiec. Nie no WOW for the players jak się patrzy ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN i ty myślisz że te płyty na konsoli będą wiecznie :szczerbaty:? No fakt bo ja gram w 3-4 EX'y i kupuję je na płytach to "jestem pępkiem świata" i np. taki dawidoxx który nie ma za bardzo możliwości prostego i szybkiego pozbycia się BOX'ów ma z tej racji płacić więcej? No fest logiczne ?. Na chwilę obecną jeszcze nikt nam tych pudełek nie zabiera ale przymiarki do tego już są od jakiegoś czasu a ceny po przejściu na Digital nie zmaleją mogą tylko rosnąć

Kiedy znikną gry w pudełkach? Ich dni są policzone https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1932&STR=2

A druga kwestia to gdzie te Next-Genowe tytuły? God of War: Ragnarok nowa cena a to cross-gen, Horizon Forbidden West też w nowym standardzie a to dalej cross-gen, Gran Turismo 7 to samo. Coś tutaj jest nie halo ?

PS> 

Michałku piszesz "Ci co wcześniej nie kupowali za 250 dalej nie będą kupowali za 340 i tyle" a pierwszy przykład z przegu gdzie taki lukadd wcześniej kupował gry na PS4 później na PS4PRO i niemiał takich oporów jakie ma teraz i obraził się na SONY ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Ona jest pazerna przez to co robią na swojej głównej platformie i jeśli ktoś tego nie widzi to chyba jest zaślepionym fanbojem (dla jasności nie mam tutaj nikogo konkretnego na myśli). Akurat to że wydają swoje gry również na PC jest dobre bo więcej osób ma szansę zapoznać się z świetnymi tytułami. Nikogo na siłę też nie trzeba przekonywać do zakupu konsoli lub PC bo gracze sami się określą gdzie wolą grać. Na PC dopiero się rozkręcają więc nie mogą szarżować chociaż już poleciała pierwsza podwyżka cen po wydaniu raptem 3 tytułów z PS4 gdzie kolejne też z PS4 mają już nowe progi. Podnieśli ceny gier na PS5 do 339 zł O.K niech będzie że Next-Genwa grafika musi swoje kosztować ale oni już nawet dowalili ceny na gry z PS4 mało tego wyciągają łapy już w tak absurdalny sposób po Upgrade gier z PS4 na PS5 coś co jest normą na konsoli Microsoftu lub PC tutaj musi kosztować 10$ lub jakieś re-edycje starych tytułów w nowych cenach zamiast wrzucić Patch i dbać o fanów co wydali swoje PLN'y na  PS5 zamiast kisić się dalej na PS4PRO. To jest dla mnie tak oczywista kwestia że dziwię się że ktoś może mieć tutaj jakieś wątpliwości. Już pomijam absurdy typu że Days Gone na PC dostaje lepsze textury a wersja na PS5 mimo że ma dużo więcej RAM'u który spokojnie by je pomieścił zostaje olana przez SONY i ciesz się że za darmo możesz grać w port z PS4PRO w 60k/s bo ściągnęli kaganiec. Nie no WOW for the players jak się patrzy ?.

Zgadzam się, że 339 zł na premierę to wysoka cena. Dlatego nie kupuję w dniu premiery. Tobie też radzę, nie będziesz narzekał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

Podbita rozdziałka, więcej fps i już można świętować :szczerbaty:. Dobrze że chociaż Days Gone i Horizon Zero Dawn nie dostały Remastera lub innego płatnego ulepszenia od SONY i faktycznie na PC te gry są ładniejsze niż port z PS4PRO odpalony po wstecznej na PS5 za darmo. Chociaż SONY jest tak pazerne na $ że kto ich tam wie czy czegoś nie planują żeby sprzedać nam ponownie jakieś "odświeżenie tematu" ?

 

Do Days Gone twórcy planowali wydać fabularne DLC. Życzyłbym sobie, żeby Sony wypuściło Days Gone Director's Cut na PS5 w 4K 60fps i dodatkiem na ponad 10h :P 

Poza tym remastery są dla nowych klientów lub zapaleńców, którzy lubią wracać do starych tytułów (które będą dostosowane do obecnej generacji sprzętu). Na PC też się za nie płaci (np. Dark Souls Remastered, Alan Wake Remastered, Saints Row The Third Remastered i pewnie wiele wiele innych). Nie mam nic przeciwko takim zagrywkom, bo jeśli dany tytuł ograłem i już mnie nie interesuje to go nie kupuję i nie uważam tego za pazerność wydawcy - staram się myśleć bardziej pozytywnie tj. twórcy gry będą mieli zastrzyk gotówki i powstanie nowa część.

2 godziny temu, azgan napisał:

Podnieśli ceny gier na PS5 do 339 zł O.K niech będzie że Next-Genwa grafika musi swoje kosztować ale oni już nawet dowalili ceny na gry z PS4 mało tego wyciągają łapy już w tak absurdalny sposób po Upgrade gier z PS4 na PS5 coś co jest normą na konsoli Microsoftu lub PC tutaj musi kosztować 10$ lub jakieś re-edycje starych tytułów w nowych cenach zamiast wrzucić Patch i dbać o fanów co wydali swoje PLN'y na  PS5 zamiast kisić się dalej na PS4PRO.

PS5 to nie tylko next-genowa grafika. Zapomniałeś o magicznym SSD :E

Skończą się cross-genowe gry to temat ucichnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2021 o 14:39, musichunter1x napisał:

Teoretycznie w takich zestawach przepłaca się dużo mniej, niż na GPU lub nawet procesorach z integrą :E
Takie pocieszenie, że można przejść parę gier i potem odsprzedać bez straty.

Handlarze są już tak żałośni, że próbują sprzedać na allegro drożej od sklepów wystawiającym nowe na tym serwisie. Chociaż może jeszcze gorsi są leniwi kupcy.

Żeby się tylko nie okazało że jeszcze te 2999 zł za taki zestaw to dobra cena była :szczerbaty:

Zapotrzebowanie na PS5 i Xbox Series będzie jeszcze większe – twierdzi prezes AMD https://planetagracza.pl/ps5-xbox-series-dostepnosc-amd/

Jeszcze się nie zaczął ten 2022 rok a tutaj już "piękna" wizja tego co może nas czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy częste pobieranie gier na PS5 wpływa jakoś negatywnie na dysk , który jest w konsoli? Dobrego dnia i szczęśliwego nowego roku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Tomzi87 napisał:

Witam! Mam pytanie czy częste pobieranie gier na PS5 wpływa jakoś negatywnie na dysk , który jest w konsoli? Dobrego dnia i szczęśliwego nowego roku :) 

Z tego co gdzieś czytałem ten dysk powinien mieć ~600+ TBW

Czyli nawet jakbyś każdego dnia, przez wiele lat jakąś grę instalował to nie masz się czym przejmować.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...