Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, avn napisał:

Available only in United States, United Kingdom, Germany, France, Netherlands, Belgium and Luxembourg

 

Sony kocha Polaków, więcej pomników im stawiajmy?

Może spojrzeli na nasze bundle to pomyśleli, że nie potrzebujemy. :E Patrząc na ostatnie promocje to imo żadna strata. :P 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lis22 napisał:

Sony promuje nie swoje gry?

e64241417781e5b0ffa6.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 zabrakło :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2022 o 11:18, azgan napisał:

 

Nie mam bladego pojęcia. Może w czerwcu na imprezie Microsoftu poznamy więcej szczegółów. 

Ponoć przyszy tydzień, 24-26 maja.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghostwire i Deathloop to też gry należące do studia Microsoftu a są promowane więc trochę dziwnie to wygląda 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wyłączyć nagrywanie klipów ? Same mi się nagrywają jak mam włączona grę i później w galeri widzę wszystko zapisane. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to samo nagrywa jak się wbija osiągnięcia ? Lol 

Swoja droga miałem coś cichy dźwięk w tv nawet na dużej głośności. Co się okazało nie miałem włączonego tego 3D w konsoli do dźwięku. Teraz dźwięk z TV to jest po prostu przepaść i na małej czułości głośności gra wyraźnie. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ktoś wie jak wyłączyć nagrywanie klipów ? Same mi się nagrywają jak mam włączona grę i później w galeri widzę wszystko zapisane. 

Ja to u siebie wył. bo też mnie to dobijało ale już nie pamiętam dokładnie gdzie tego szukać w opcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to ciekawostka - Sony idzie w granie na PC podobnie jak Microsoft :E

Sony może pracować nad launcherem PlayStation na PC | GRYOnline.pl
 
 

26 ciekawostek na 26 lat PlayStation - Instalki.pl

 
 
 

Trend się odwrócił. Xbox Series zaczął wygrywać w sprzedażyPlayStaSGamepad SSony może pracować nad launcherem PlayStation na PC. Sony poszukuje kolejnej osoby na stanowisko związane z PC. Oferta pracy silnie sugeruje, iż w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się platformy PSN na komputerach osobistych https://www.gry-online.pl/newsroom/sony-moze-pracowac-nad-launcherem-playstation-na-pc/zd21eb3

Oczywiście to nic złego bo konsola nadal będzie tańszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem od mocnego PC ale jak widać Sony chyba spodobało się wydawanie gier na komputery i też chcą mieć swój "Microsoft Store" (apka XBOX) a nie sprzedawać swoje tytuły tylko na STEAM z prowizją ?.

 

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

a nie sprzedawać swoje tytuły tylko na STEAM z prowizją

To + lista znajomych z PSN, chat, trofea. Innymi słowy większa integracja.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Camil666 napisał:

To + lista znajomych z PSN, chat, trofea. Innymi słowy większa integracja.

Zgadza się, natomiast czekam aż w obozie niebieskich te same osoby które wcześniej pisały - "łee po co mi XBOX jak mogę ograć na PC"? Zaczną pisać - "łee po co mi PlayStation skoro mogę zagrać na PC" :E?

W co szczerze wątpię tak samo jak GAME PASS był im niepotrzebny dopóki Sony nie zrobiło PS+ Premium 8:E

Jak Microsoft tak robił to był zły chociaż oni już dawno mają XBOX app na Win10/11 z wspólną listą znajomych, MSS, chat oraz trofea. Innymi słowy większa integracja ?

Może teraz jak oferty Sony i Microsoft będą wreszcie do siebie podobne to ludzie zaczną się skupiać bardziej na grach.

PS>

Pamiętam te dyskusje że Microsoft nie zarabia na MS Store i Sony nie potrzebuje na PC odpowiednika bo wszystko się świetnie sprzedaje na STEAM i to wystarczy :hahaha:

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, damiank94 napisał:

No mi Game Pass nadal nie jest potrzebny :P

Podobnie jak mi. Bez urazy ale gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego. Ja z kolei wolę wynagrodzić pracę konkretnych ludzi a nie wszystkich w około. Owszem wychodzi drożej ale płacę za produkt tyle ile chcę i wiem, że moje pieniądze trafiają do firmy, która stworzyła konkretną grę co jest bardzo jasnym sygnałem, że chcę aby ten czy inny producent dalej tworzył podobne tytuły.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

Sony może pracować nad launcherem PlayStation na PC.

the-office-steve-carell.gif

Kolejny launcher, tego mi trzeba na PC. :E

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kris194 napisał:

Podobnie jak mi. Bez urazy ale gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego. Ja z kolei wolę wynagrodzić pracę konkretnych ludzi a nie wszystkich w około. Owszem wychodzi drożej ale płacę za produkt tyle ile chcę i wiem, że moje pieniądze trafiają do firmy, która stworzyła konkretną grę co jest bardzo jasnym sygnałem, że chcę aby ten czy inny producent dalej tworzył podobne tytuły.

Piszesz tak, jakby konkretni twórcy nie dostawali kasy za to, że gra znajduje się w abonamencie Microsoftu. Przecież są za to wynagradzani, a to, czy jest to kasa Twoja, czy wielkiego korpo, to już większego znaczenia dla nich nie ma. Pieniądz to pieniądz.

Wszystko też zależy od tego, jak skonstruowane są umowy z konkretnymi partnerami, które dla każdego z nich wyglądają inaczej. Niektóre z nich działają w ten sposób, że MS finansuje część produkcji danej gry czy nawet cały budżet na to potrzebny, a w zamian gra ląduje np. w dniu premiery w Game Passie, nie ograniczając przy tym możliwości wydania jej na innych platformach. Jest to bardzo korzystny układ czy często wręcz ratunek dla małych devów. Trzeba na to wszystko spojrzeć też z innej strony.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Kris194 napisał:

gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego

Tak samo PS Now. Ty się rzucasz na łajno, a ja nie. Od dawna są takie strony jak: Metacritic, youtube (walkthrough) czy TrueAchievements / TrueTrophies itp. więc z łatwością można grać w same 8/10 i wyżej (i to dobrane pod siebie, ja gram też 7/10 bardziej pasujące).

Ponadto ważne by tworzyli coś nowego, w miarę nowatorskiego, a nie odgrzewane kotlety - sequele.

Edytowane przez sino
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sino napisał:

Tak samo PS Now. Ty się rzucasz na łajno, a ja nie. Od dawna są takie strony jak: Metacritic, youtube (walkthrough) czy TrueAchievements / TrueTrophies itp. więc z łatwością można grać w same 8/10 i wyżej (i to dobrane pod siebie, ja gram też 7/10 bardziej pasujące).

Ponadto ważne by tworzyli coś nowego, w miarę nowatorskiego, a nie odgrzewane kotlety - sequele.

Miarodajne te strony ???

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jaycob napisał:

To tylko robi filmiki podczas zdobywania trofeów, sprawdziłem ile u mnie zajmuje katalog zrzutów z HFW i wyszło ok 600 MB. Póki co nie ma tragedii.

Ja u siebie wyłączyłem nagrywanie trofeów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyłączyłem nagrywanie trofeów i to co zrobiło wywaliłem, screeny mogą zostać.

Konsolka bardzo fajna, jestem zadowolony z zakupu, nawet jeśli dałem trochu sporo bo 2888zł z grami, gorzej będzie z kupnem TV,
Czuć klasę premium, a w Horizonie nawet nie odczuwam problemu grając w 30fps, nieziemsko to wygląda, GoW, które kończę, bo na PS4 grałem na raty, też działa super, do tego nawet mając go na zewn HDD wczytuje się szybciej niż na PS4. Gry ściągają się też szybciej, zapewne lepsza karta sieciowa. Powoli przyzwyczajam się do tych triggerów, spoko bajer.

  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

del

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To jesteś ślepy ?

Nie byłbyś sobą jakbyś komuś nie pocisnął w odpowiedzi, nie? :P 

W trybie 30 FPS obraz jest wyraźnie ostrzejszy nie przeczę ale różnica jak dla mnie 30/60 pod tym względem jakaś duża nie jest, za to 30 a 60 FPS to przepaść. Z 3m tak jak gram nie widzę żadnej różnicy w ruchu, dopiero na screenach jak ostatnio przeglądałem to byłem zdziwiony jak kiepsko wyglądają mimo niby 4K. W teorii więc faktycznie tryb wydajności wypada kiepsko ale w praktyce w ogóle tego nie odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie byłbyś sobą jakbyś komuś nie pocisnął w odpowiedzi, nie? :P 

W trybie 30 FPS obraz jest wyraźnie ostrzejszy nie przeczę ale różnica jak dla mnie 30/60 pod tym względem jakaś duża nie jest, za to 30 a 60 FPS to przepaść. Z 3m tak jak gram nie widzę żadnej różnicy w ruchu, dopiero na screenach jak ostatnio przeglądałem to byłem zdziwiony jak kiepsko wyglądają mimo niby 4K. W teorii więc faktycznie tryb wydajności wypada kiepsko ale w praktyce w ogóle tego nie odczuwam.

To nie jest żaden pocisk tylko fakty, co zreszta nie tylko moja opinia potwierdza jak nędzny jest tryb 60fps i razi w oczy ;)  No jak nie widzisz różnicy to nadal zdanie podtrzymuje ? Nie widzisz różnicy w ruchu lol Nie ma o czym gadać ;) 

Sorry ja gram z ponad 2m i razi mnie to w oczy wiec twoje 3m jak nie widzisz różnicy to w sumie tez bym jej widzieć nie chciał ale widzę i zmuszony jestem grać w 30fps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie byłbyś sobą jakbyś komuś nie pocisnął w odpowiedzi, nie? :P 

W trybie 30 FPS obraz jest wyraźnie ostrzejszy nie przeczę ale różnica jak dla mnie 30/60 pod tym względem jakaś duża nie jest, za to 30 a 60 FPS to przepaść. Z 3m tak jak gram nie widzę żadnej różnicy w ruchu, dopiero na screenach jak ostatnio przeglądałem to byłem zdziwiony jak kiepsko wyglądają mimo niby 4K. W teorii więc faktycznie tryb wydajności wypada kiepsko ale w praktyce w ogóle tego nie odczuwam.

On ma taki nieprzyjemny styl wypowiadania się ale akurat w tym przypadku ma racje. Nie mogę się zgodzić że tryb wydajności w Horizon Forbidden Wes jest dobrze zrobiony bo nie jest. Niby to jest 1800p z CBR ale obraz przez to że coś skopali wygląda gorzej od natywnego 1440p z takiego The Last of Us Part II. Różnica w ostrości po przestawieniu się z trybu jakości (4K) jest wyraźna i łatwo dostrzegalna na dużym TV, same detale też są przycięte więc nie tylko rozdzielczość dostała po tyłku. Złego słowa bym nie napisał gdyby Guerrilla Games zjechała z rozdziałki do 1440p tak jak zrobiło to Naughty Dog w TLOUII.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka konsola taki obraz ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ASUS jeszcze piszczy jak go wyłączysz. w standby jest okej, ale po wyłączeniu wyje
    • Obejrzałem tylko dla walorów Sydney Sweeney. Komedia romantyczna jak z szablonu. Ten motyw był grany wiele razy. Słaba chemia pomiędzy bohaterami, a rodzinka dość denerwująca. Najlepszy był klon Haalanda.
    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...