Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, azgan napisał:

Available only in United States, United Kingdom, Germany, France, Netherlands, Belgium and Luxembourg

Sony kocha Polaków, więcej pomników im stawiajmy😄

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, avn napisał:

Available only in United States, United Kingdom, Germany, France, Netherlands, Belgium and Luxembourg

Sony kocha Polaków, więcej pomników im stawiajmy😄

Może spojrzeli na nasze bundle to pomyśleli, że nie potrzebujemy. :E Patrząc na ostatnie promocje to imo żadna strata. :P 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, lis22 napisał:

Sony promuje nie swoje gry?

e64241417781e5b0ffa6.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 zabrakło :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.05.2022 o 11:18, azgan napisał:

Nie mam bladego pojęcia. Może w czerwcu na imprezie Microsoftu poznamy więcej szczegółów. 

Ponoć przyszy tydzień, 24-26 maja.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ghostwire i Deathloop to też gry należące do studia Microsoftu a są promowane więc trochę dziwnie to wygląda 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie jak wyłączyć nagrywanie klipów ? Same mi się nagrywają jak mam włączona grę i później w galeri widzę wszystko zapisane. 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć to samo nagrywa jak się wbija osiągnięcia ? Lol 

Swoja droga miałem coś cichy dźwięk w tv nawet na dużej głośności. Co się okazało nie miałem włączonego tego 3D w konsoli do dźwięku. Teraz dźwięk z TV to jest po prostu przepaść i na małej czułości głośności gra wyraźnie. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ktoś wie jak wyłączyć nagrywanie klipów ? Same mi się nagrywają jak mam włączona grę i później w galeri widzę wszystko zapisane. 

Ja to u siebie wył. bo też mnie to dobijało ale już nie pamiętam dokładnie gdzie tego szukać w opcjach.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ciekawostka - Sony idzie w granie na PC podobnie jak Microsoft :E

Sony może pracować nad launcherem PlayStation na PC | GRYOnline.pl

26 ciekawostek na 26 lat PlayStation - Instalki.pl

Trend się odwrócił. Xbox Series zaczął wygrywać w sprzedażyPlayStaSGamepad SSony może pracować nad launcherem PlayStation na PC. Sony poszukuje kolejnej osoby na stanowisko związane z PC. Oferta pracy silnie sugeruje, iż w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się platformy PSN na komputerach osobistych https://www.gry-online.pl/newsroom/sony-moze-pracowac-nad-launcherem-playstation-na-pc/zd21eb3

Oczywiście to nic złego bo konsola nadal będzie tańszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem od mocnego PC ale jak widać Sony chyba spodobało się wydawanie gier na komputery i też chcą mieć swój "Microsoft Store" (apka XBOX) a nie sprzedawać swoje tytuły tylko na STEAM z prowizją 🤗.

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, azgan napisał:

a nie sprzedawać swoje tytuły tylko na STEAM z prowizją

To + lista znajomych z PSN, chat, trofea. Innymi słowy większa integracja.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Camil666 napisał:

To + lista znajomych z PSN, chat, trofea. Innymi słowy większa integracja.

Zgadza się, natomiast czekam aż w obozie niebieskich te same osoby które wcześniej pisały - "łee po co mi XBOX jak mogę ograć na PC"? Zaczną pisać - "łee po co mi PlayStation skoro mogę zagrać na PC" :E?

W co szczerze wątpię tak samo jak GAME PASS był im niepotrzebny dopóki Sony nie zrobiło PS+ Premium 8:E

Jak Microsoft tak robił to był zły chociaż oni już dawno mają XBOX app na Win10/11 z wspólną listą znajomych, MSS, chat oraz trofea. Innymi słowy większa integracja 😁

Może teraz jak oferty Sony i Microsoft będą wreszcie do siebie podobne to ludzie zaczną się skupiać bardziej na grach.

PS>

Pamiętam te dyskusje że Microsoft nie zarabia na MS Store i Sony nie potrzebuje na PC odpowiednika bo wszystko się świetnie sprzedaje na STEAM i to wystarczy :hahaha:

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, damiank94 napisał:

No mi Game Pass nadal nie jest potrzebny :P

Podobnie jak mi. Bez urazy ale gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego. Ja z kolei wolę wynagrodzić pracę konkretnych ludzi a nie wszystkich w około. Owszem wychodzi drożej ale płacę za produkt tyle ile chcę i wiem, że moje pieniądze trafiają do firmy, która stworzyła konkretną grę co jest bardzo jasnym sygnałem, że chcę aby ten czy inny producent dalej tworzył podobne tytuły.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, azgan napisał:

Sony może pracować nad launcherem PlayStation na PC.

the-office-steve-carell.gif

Kolejny launcher, tego mi trzeba na PC. :E

• Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kris194 napisał:

Podobnie jak mi. Bez urazy ale gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego. Ja z kolei wolę wynagrodzić pracę konkretnych ludzi a nie wszystkich w około. Owszem wychodzi drożej ale płacę za produkt tyle ile chcę i wiem, że moje pieniądze trafiają do firmy, która stworzyła konkretną grę co jest bardzo jasnym sygnałem, że chcę aby ten czy inny producent dalej tworzył podobne tytuły.

Piszesz tak, jakby konkretni twórcy nie dostawali kasy za to, że gra znajduje się w abonamencie Microsoftu. Przecież są za to wynagradzani, a to, czy jest to kasa Twoja, czy wielkiego korpo, to już większego znaczenia dla nich nie ma. Pieniądz to pieniądz.

Wszystko też zależy od tego, jak skonstruowane są umowy z konkretnymi partnerami, które dla każdego z nich wyglądają inaczej. Niektóre z nich działają w ten sposób, że MS finansuje część produkcji danej gry czy nawet cały budżet na to potrzebny, a w zamian gra ląduje np. w dniu premiery w Game Passie, nie ograniczając przy tym możliwości wydania jej na innych platformach. Jest to bardzo korzystny układ czy często wręcz ratunek dla małych devów. Trzeba na to wszystko spojrzeć też z innej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Kris194 napisał:

gamepass to dla mnie taki twór gdzie gracz rzuca się w morze łajna żeby czasem wyłowić coś ciekawego

Tak samo PS Now. Ty się rzucasz na łajno, a ja nie. Od dawna są takie strony jak: Metacritic, youtube (walkthrough) czy TrueAchievements / TrueTrophies itp. więc z łatwością można grać w same 8/10 i wyżej (i to dobrane pod siebie, ja gram też 7/10 bardziej pasujące).

Ponadto ważne by tworzyli coś nowego, w miarę nowatorskiego, a nie odgrzewane kotlety - sequele.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi