Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identycznie, kompa odpalam jak chcę coś sprawdzić w necie, czegoś poszukać itp, a tak to stoi biedny i smutny na biurku :) moja 3080 to już pewnie teraflopy gubi z tego smutku, że "znalazłem inną" :)

Idźcie do terapeuty :szczerbaty:

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idźcie do terapeuty :szczerbaty:

Mi na razie tak dobrze, najwyżej będę grał na dwa fronty :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam gram, od 2 tyg nie odpalałem PC do grania, nadrabiam zaległości i póki co świetnie się bawię. Nie żałuję zakupu. :D Tylko pady mogli by robić lepsze.  Gry  (HWF, TLOU2) na OLED z HDR wyglądają obłędnie. Do 30 fps także się przyzwyczaiłem. :P

Mam identycznie, kompa odpalam jak chcę coś sprawdzić w necie, czegoś poszukać itp, a tak to stoi biedny i smutny na biurku :) moja 3080 to już pewnie teraflopy gubi z tego smutku, że "znalazłem inną" :)

U mnie też praktycznie nowy komp i nie wł. już 2 miesiąc a na PS5 i XSX gram praktycznie cały czas 😊

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale to nie tak, że porzuciłem granie na PC, po prostu póki co gram tylko gry, których na PC nie ma. Jak będzie później...

Z drugiej strony zobaczę jak wyjdą mulitiplatformy, bo sprzedaż gier z 30% stratą po premierze gry także kusi. :E🧅

Kulturę pracy także mam lepszą na PS5 niż na PC, co mnie dziwi już totalnie, bo konsola jest mniejsza, mniej przestronna od mojej budy PC.:hmm:

Przerywa/tnie mi się dźwięk ze słuchawek podłączonych do pada. Nie wiem o co chodzi, na głośnikach z TV problemu nie ma.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja ostatnio testowałem podłączyłem słuchawki do pada i dźwięk wydaje mi się dużo lepszy niż na ps4. Tak samo głośniki w monitorze grają spoko. Zdziwiło mnie, że podłączony sound blaster na USB gra ciszej i nie ma wzmacniacza słuchawek-gra cicho.  Na ps4 miałem 2-3 punkt głośności a tu ok 75%. Zmienili całkiem  dźwięk. 

Nie mam problemu z dźwiękiem o którym piszesz Jaycob. 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie tak, że porzuciłem granie na PC, po prostu póki co gram tylko gry, których na PC nie ma. Jak będzie później...

Z drugiej strony zobaczę jak wyjdą mulitiplatformy, bo sprzedaż gier z 30% stratą po premierze gry także kusi. :E🧅

Kulturę pracy także mam lepszą na PS5 niż na PC, co mnie dziwi już totalnie, bo konsola jest mniejsza, mniej przestronna od mojej budy PC.:hmm:

Przerywa/tnie mi się dźwięk ze słuchawek podłączonych do pada. Nie wiem o co chodzi, na głośnikach z TV problemu nie ma.

To i ja przecież też odpalam jeszcze czasem PC żeby pograć np. w jakieś starsze tytuły np. StarCrafta II, Age of Empires IV... nowości też się zdarzają jeśli są koncertowo spaprane na konsoli a tak to kupuję BOX na premierę czy to na PS5 lub XSX ogram co chciałem i sprzedaję a jak gra dobra i będę chciał do niej jeszcze wrócić to się kiedyś kupi cyfrę na wyprzedaży za grosze 😉. PC to studia bez dna, wyleczyłem się już z tego ciągłego inwestowania żeby pograć w kilka nowych gier w ciągu roku. Zrobiłem sobie prosty eksperyment i wszystko co zaoszczędzę z gier w pudełkach oraz z tytułów z GAME PASSA wrzucam po prostu do pudełka po padzie https://ibb.co/Cz6y3qf i mam na kolejne gry lub nowy sprzęt. Polecam samemu wypróbować to naprawdę działa 😊

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się wyleczyłes,że masz laptopa za 10000 dla starszych gierek ;)

• Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak się wyleczyłes,że masz laptopa za 10000 dla starszych gierek ;)

I to była moja ostatnia inwestycja podyktowana koniecznością pracy w trakcie trwania pandemii. Teraz gdy już wróciło wszystko do normy (mam nadzieję że na jesień nie wrócimy do tematu) nie kupiłbym. Desktopa też nie mam zamiaru składać a spokojnie już się uzbierało z samych oszczędności na grach 😊. Nie mam zamiaru topić hajsu w STEAM jak mogę to inaczej spożytkować.

PS>

A sam sprzęt był kupowany w okresie (lipiec 2021) gdy samo GPU typu RTX3070 lub RTX3080 kosztowało ciężki hajs i bardziej opłacało się kupić mobilną "stację roboczą" która ciągnie też nowe gry bez problemu 🤗

Edytowane przez azgan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

😉. Zrobiłem sobie prosty eksperyment i wszystko co zaoszczędzę z gier w pudełkach oraz z tytułów z GAME PASSA wrzucam po prostu do pudełka po padzie https://ibb.co/Cz6y3qf i mam na kolejne gry lub nowy sprzęt. Polecam samemu wypróbować to naprawdę działa 😊

Haha, jaka metoda, gotoweczka do pudeleczka 🤣 Wizualnie zacheca👍

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Haha, jaka metoda, gotoweczka do pudeleczka 🤣 Wizualnie zacheca👍

Można jeszcze robić dobrze Gabe Newellowi i z samych zwrotów na STEAM utopione blisko 900 zł https://ibb.co/x7HMhGs to zdecydowanie lepiej trzymać to w pudełku i wydać na co się chce i gdzie się chce ale kto co lubi 😉

Już pomijam że mieć 2h na testy gry żeby zrobić ewentualnie zwrot a możliwość spokojnego ogrywania bez limitu czasowego to jest też spora wygoda. Jak ogram na premierę i sprzedam po tygodniu pudełko to też dużo na tym nie stracę 🤗

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym kupil za te 2500 zł ale gier nie ma.Sony z eksami to poleciało na łeb na szyje

2 lata temu kupilem pro mialem rok,ograłem naprawde mnówstwo świetnych eksów i bylem zadowolny

dzis tak patrze i do ogrania mialbym Thusisme,Judgment i Horizon 2 ....bida i nędza

nie ma to sensu czekam rok  conajmiej az sie nazbierze do 10 eksów to sie wtedy kupi.

Podobnie jak i u mnie. Na ps4/pro wszystko ograne co chciałem. 

A na PS5 obecnie bida dla mnie, więc nie widzę sensu zakupu, aby stało i się kurzyło. Jak tak dalej pójdzie to pewnie, aż coś z gierek wleci co mnie mocniej zainteresują to doczekam się PS5 pro :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wymianie modemu na modem z routerem w jednym mam już internet w PS5 a i na PC internet przyśpieszył i tylko Xbox Series X miał jakiś problem ale po chwili też zaskoczył ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Można jeszcze robić dobrze Gabe Newellowi i z samych zwrotów na STEAM utopione blisko 900 zł https://ibb.co/x7HMhGs to zdecydowanie lepiej trzymać to w pudełku i wydać na co się chce i gdzie się chce ale kto co lubi 😉

Już pomijam że mieć 2h na testy gry żeby zrobić ewentualnie zwrot a możliwość spokojnego ogrywania bez limitu czasowego to jest też spora wygoda. Jak ogram na premierę i sprzedam po tygodniu pudełko to też dużo na tym nie stracę 🤗

Jak Ty kupujesz gry, ze masz tyle zwrotów?  Żadnej gry jeszcze nie zwróciłem. :D

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Tu kupujesz gry, ze masz tyle zwrotów?  Żadnej gry jeszcze nie zwróciłem. :D

A kupiłem trochę indyków i mniejszych tytułów i takie były ciekawe że odechciało mi się totalnie grać na kompie 😁. Czekam na jakieś większe nowości z nadzieją że wykorzystam to w późniejszym czasie bo póki co hajs jest ale w portfelu Valve 😉.

Nie wiem może kupię sobie A Plague Tale Requiem tylko z drugiej strony po co jak na premierę będzie w GAME PASS 🤗?

Ostatnio zastanawiałem się nad V Rising bo jest tylko na PC i wpadło mi w oko ale to też jakiś wczesny dostęp i jak mam robić kolejnego refunda to lepiej sobie nie psuć pierwszego wrażenia i poczekać na ukończenie tytułu. Sam w sobie STEAM też nie jest tani i normalne ceny to są tam tylko na wyprzedaży więc się uzbierało.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bosko :E

17-09-2020 roku https://www.purepc.pl/sony-playstation-5-znamy-polskie-ceny-oraz-finalna-specyfikacje

CYTAT:

Sony PlayStation 5 - znamy polskie ceny oraz finalną specyfikację [1]

"Wersja bez napędu kosztuje z kolei 1849 złotych, a więc przeszło 450 złotych mniej. Z pewnością ten wariant będzie się cieszył sporym zainteresowaniem".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

PlayStation Days of Play 2022 oficjalnie. Sony prezentuje pierwsze przecenione gry i zaprasza na święto graczy

A ile tytułów od Activision Blizzard i Bethesda/ Microsoft 😄

Edytowane przez azgan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak Ty kupujesz gry, ze masz tyle zwrotów?  Żadnej gry jeszcze nie zwróciłem. :D

Nie zauważyłeś? Azgan ostatnimi czasy jest mocno niezdecydowany z doborem gier pod gusta :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile tytułów od Activision Blizzard i Bethesda/ Microsoft 😄

Czekam na te zniżki z 339 na 299. :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A kupiłem trochę indyków i mniejszych tytułów i takie były ciekawe że odechciało mi się totalnie grać na kompie 😁. Czekam na jakieś większe nowości z nadzieją że wykorzystam to w późniejszym czasie bo póki co hajs jest ale w portfelu Valve 😉.

Totalnie nie rozumiem. Zwroty możesz robić przecież na konto :E A jak kupujesz kolejną grę, po zwrocie poprzedniej to zamiast płacić kartą czy tam paypalem mając środki dostępne na steam koncie z nich sobie korzystasz i nie musisz środków kumulować na steam :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalnie nie rozumiem. Zwroty możesz robić przecież na konto :E A jak kupujesz kolejną grę to zamiast płacić kartą czy tam paypalem mając środki dostępne na koncie z nich sobie korzystasz :E

No nie bo jak kupujesz sobie doładowanie żeby chociaż trochę przycebulić to kasa leci tylko do portfela STEAM :szczerbaty:

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bosko :E

17-09-2020 roku https://www.purepc.pl/sony-playstation-5-znamy-polskie-ceny-oraz-finalna-specyfikacje

CYTAT:

Sony PlayStation 5 - znamy polskie ceny oraz finalną specyfikację [1]

"Wersja bez napędu kosztuje z kolei 1849 złotych, a więc przeszło 450 złotych mniej. Z pewnością ten wariant będzie się cieszył sporym zainteresowaniem".

Jak by Digital miał od początku jakiś abo to brał bym bez wahania, a tak paradoksalnie tańsza konsola z czasem wychodzi i tak drożej przez cyfrowe gry.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi