Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
 

:szczerbaty:

Albo ktoś w PlayStation się przeliczył, albo czeka nas zalew portów na PC

PlayStation do 2025 roku chce wydawać niemal połowę gier na PC i mobilki. Znamy wyniki hitów Sony na PC

I nagle przestało przeszkadzać że Microsoft wydaje swoje tytuły na PC ?

Ciekawe czy po niebieskiej stronie te same osoby które pisały wcześniej że Microsoft nie ma EX'ów będą dalej konsekwentnie to robić ale również z tytułami Sony wydawanymi na komputer ?

Konsoli od Sony też już chyba nie kupią skoro twierdziły wcześniej "po co jak mogę to samo ograć na PC" ??

Sony stawia na PC. Firma poszukuje specjalisty od planowania nowej strategii 

Sony skupia się na zakupach i szuka specjalisty od przejęć. Tak jak Microsoft

God of War Ragnarok to ostatnia gra Sony na PS4? Japończycy mieliby przenieść większość katalogu na PC

Robi się ciekawie. PlayStation ma już swojego GAME PASSA (którego podobno też nie potrzebowali i mieli zamiast tego stawiać na drogie w produkcji wielkie HIT'y) to teraz pora na resztę. Skąd nagle taka zmiana? Czyżby konkurencja deptała po piętach? A może liczby zaczynają się zgadzać u księgowych 8:E?

Zupełnie nie czuje w czym problem. Kto ma kupić konsole ten kupi. To kwestia preferencji platformy, ceny, wygody (jak dla kogo).

Na bank ruchy M$ wpływają na decyzje Sony - widać skumali, że abo jest opłacalne, a sprzedaż nawet 2-3 letnich tytułów na PC ma naprawdę duży sens i nie kanibaluje sprzedaży konsol. 

P.S. pobudka M$ to najlepsze co mogło spotkać fanów Sony - widać że są zmotywowani i kombinują. 

Edytowane przez zapsu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyne co zostało Sony to jeszcze wrzucanie swoich EX'ów oraz tytułów third party do własnego GAME PASSA na premierę ale tylko dla posiadaczy Premium i wszystko będzie się zgadzać ?. A że Sony przez te 1.5 roku od wydania Next-Genów już nieraz pokazało że nie mają problemów żeby zmienić zdanie i dopasować się do zasad gry które dyktuje również konkurencja to kwestia ta pozostaje otwarta ?.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sporo osób robiło tak jak ja. Część exów ograła na używanym ps4 slim, sprzedała. Potem za 2 lata kupno używanego ps4 pro, przejście exów i sprzedaż. Dlatego ma to średni sens. Nie czekałem na horizon zero dawn 3 lata. Kupiłem używany ps4 slim za 650, sprzedałem za 680 i odrobiłem 30zł które straciłem na sprzedaży gry.

 

Gdyby było wiadomo że konsolowy ex wyjdzie za pół roku na PC, to wyniki sprzedaży byłyby dużo większe.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony nie może się rozstać z PS4 i ogromną bazą użytkowników którą budowali przez lata. Podobno dopiero w 2025 roku nie zamierzają wydawać nowych tytułów na PlayStation 4 :szczerbaty:Dobra wiadomość jest natomiast taka że zamierzają tworzyć znacznie więcej nowych IP i 50% ich gier to mają być nowe marki.

 

 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Cyber był chyba pierwszą grą na PSN która oferowała 5h demo.

CP2077 dostał tego triala tylko dlatego, że gra na premierę była kupsztalem i potem jego twórcy próbowali tym zagraniem jakoś przegonić smród, który powstał podczas premiery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sony nie może się rozstać z PS4 i ogromną bazą użytkowników którą budowali przez lata. Podobno dopiero w 2025 roku nie zamierzają wydawać nowych tytułów na PlayStation 4 :szczerbaty:Dobra wiadomość jest natomiast taka że zamierzają tworzyć znacznie więcej nowych IP i 50% ich gier to mają być nowe marki.

 

 

 

Ja mam PS5, jest to moja pierwsza konsola. Tytuły gier, które mnie interesują pochodzą z PS4. Takie życie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia konsolą było PS2 , teraz Ogrywam wszystkie hity z PS4 i remastery z PS2 i PS3 i muszę powiedzieć że warto było zakupić konsolę od Sony dla samych gier których nie ma na Xboxie , ale jak ogram całą bibliotekę gier plus jeszcze tytuły jak kupię na PS3 takie jak god of war czy killzone to przerzucam się z powrotem na Xboxa a PlayStation trzymam tylko żeby ograć gry których nie ma na xboxie,  dla mnie Sony wygrywa grami i świetnym padem resztę wg mnie lepiej robi Microsoft 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na wesoło i z przymrużeniem oka ale jakieś ziarno prawdy w tym jest :szczerbaty:

PS>

 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Third party studios, więc zgaduję, że znów będzie 20 minut indyków, które #nikogo XD I gry na PSVR2, akurat to całkiem ok.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obstawiam, że będzie remake TLoU na State of play.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja, że GoWR. :D Niech jeszcze podadzą datę premiery w tym roku i będę przeszczęśliwy. :D

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znowu w swoim żywiole. Po co coś zrobić dobrze jak można zrobić źle :E

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit z tymi grami, kto by chciał grać w te pixele. :E  szkoda czasu. Było minęło. :gitarzysta:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero zaskoczenia po tym jak pięknie emulacja działała na PlayStation Classic :E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jaycob napisał:

Kit z tymi grami, kto by chciał grać w te pixele. :E  szkoda czasu. Było minęło. :gitarzysta:

Mam sporo szacunku do starych gier ale tutaj muszę się zgodzić, musiałbym być mocno zdesperowany żeby na PS5 zacząć ogrywać tytuły z PSX.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2022 o 13:17, azgan napisał:

 

 

 

Jak horizona ma robić Netflix to już krzyżyk stawiam na tym serialu po tym co zrobili z wiedźminem 

Jak Amazon ma robić god of war to krzyżyk stawiam na tym serialu po obejrzeniu zwiastunów władcy pierścieni pierścienie władzy

Chyba tylko HBO ma normalne produkcję

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, voltq napisał:

Jak horizona ma robić Netflix to już krzyżyk stawiam na tym serialu po tym co zrobili z wiedźminem 

Jak Amazon ma robić god of war to krzyżyk stawiam na tym serialu po obejrzeniu zwiastunów władcy pierścieni pierścienie władzy

Chyba tylko HBO ma normalne produkcję

HBO robi The Last of Us, Netflix miałby zająć się Horizon a Amazon God of War.

Ale to nie koniec rewelacji bo nawet Gran Turismo będzie miało swój film a Sony chce zatrudnić do tego reżysera Dystrykt 9 :szczerbaty:

16 godzin temu, Jaycob napisał:

Kit z tymi grami, kto by chciał grać w te pixele. :E  szkoda czasu. Było minęło. :gitarzysta:

Inaczej byś mówił gdyby Sony dało Ci starocie do ogrania z PS3 ale nie jakiś bieda streaming tylko pełna emulacja w 4K i 60k/s która wyglądałaby tak jak to co masz na XBOX'ach z czasów X360 przeniesione do bardziej współczesnych ?

23 godziny temu, Przemcio666 napisał:

Third party studios, więc zgaduję, że znów będzie 20 minut indyków, które #nikogo XD I gry na PSVR2, akurat to całkiem ok.

Obstawiam:

Final Fantasy XVI

Multik do The Last of Us Part II jako osobna gra 

Remake The Last of Us 

God of War Ragnarok 

Wydanie Returnal na PC

i tak jak Ty typujesz sporo indyków oraz zapowiedź PSVR2 

20 godzin temu, Kris194 napisał:

Obstawiam, że będzie remake TLoU na State of play.

 

19 godzin temu, Jaycob napisał:

a ja, że GoWR. :D Niech jeszcze podadzą datę premiery w tym roku i będę przeszczęśliwy. :D

To są pewniaki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
50 minut temu, azgan napisał:

HBO robi The Last of Us, Netflix miałby zająć się Horizon a Amazon God of War.

Ale to nie koniec rewelacji bo nawet Gran Turismo będzie miało swój film a Sony chce zatrudnić do tego reżysera Dystrykt 9 :szczerbaty:

Inaczej byś mówił gdyby Sony dało Ci starocie do ogrania z PS3 ale nie jakiś bieda streaming tylko pełna emulacja w 4K i 60k/s która wyglądałaby tak jak to co masz na XBOX'ach z czasów X360 przeniesione do bardziej współczesnych ?

Obstawiam:

Final Fantasy XVI

Multik do The Last of Us Part II jako osobna gra 

Remake The Last of Us 

God of War Ragnarok 

Wydanie Returnal na PC

i tak jak Ty typujesz sporo indyków oraz zapowiedź PSVR2 

 

To są pewniaki 

Ta na Xboxie fajnie jest to zrobione , ja na PlayStation ogram tylko exy potem wracam do Xboxa a PlayStation będzie stało i czekało na kolejne exy 

To horizon i gow to będzie lipa , the last of us będzie ok bo robi je hbo

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Inaczej byś mówił gdyby Sony dało Ci starocie do ogrania z PS3

IMG-20220528-193951-2.jpg

leży w szafie i się kurzy. :P  Jak bym chciał to bym ograł. ;) BTW to jest piano black, ale musiałem nałożyć jakiś filtr, aby nie było widać bałaganu z odbicia, bo tak się błyszczy.  :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Jaycob napisał:

 

leży w szafie i się kurzy. :P  Jak bym chciał to bym ograł. ;) BTW to jest piano black, ale musiałem nałożyć jakiś filtr, aby nie było widać bałaganu z odbicia, bo tak się błyszczy.  :E

Dużo lepsza opcja od tego badziewnego streamingu w dodatku jeszcze trzeba za to płacić 

3 godziny temu, voltq napisał:

Ta na Xboxie fajnie jest to zrobione , ja na PlayStation ogram tylko exy potem wracam do Xboxa a PlayStation będzie stało i czekało na kolejne exy 

To horizon i gow to będzie lipa , the last of us będzie ok bo robi je hbo

Zgadza się i mogłoby być podobnie na PS5

21 godzin temu, lukadd napisał:

Sony znowu w swoim żywiole. Po co coś zrobić dobrze jak można zrobić źle :E

 

Ale po co się wysilać :E?

Nie podoba Ci się nowe PS Plus? Jeśli tak, rzekomo jesteś w mniejszości https://planetagracza.pl/ps-plus-sony-pozytywne-opinie-usluga/

W dniu 29.04.2022 o 19:15, Jaycob napisał:

k1766q5.gif

 

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 3 odcinków serialu Halo, straciłem prawie całą nadzieję na cokolwiek sensownego w tej kwestii. Ta resztka, która pozostała, związana jest z TLoU. Niech się zajmą produkcją gier, zabawa w seriale kończy się z reguły tragicznie.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...