Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi pudełkowe wydanie Polecam tą grę z całego serca! Natomiast z ceną popłynęli ostro. :E Ja ograłem w XGP "za grosze". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy PS5 obsługuje 1440p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natywnie nie obsługuje tej rozdzielczości. Może kiedyś się to zmieni. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie zmieni, nie po to Sony wydało monitor 4K żeby nagle 1440p miała konsola obsługiwać :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Norweski Zomowiec napisał:

Możliwe jest znalezienie oferty PS5 z napędem, wraz z grą Horizon w wersji PS5?

Możliwe. W tych bundlach masz kod do gry, ale samego boxa na PS5 nie widziałem. Zostaje to albo kupno boxa PS4 i darmowy upgrade do PS5.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Norweski Zomowiec napisał:

a ile zajmuje GB update ?

Z tego co pamiętam to 100

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś Dualsense+GT7 ? GT7 jest w formie kodu czy na płycie? 

Kupiłem, płyta ;-)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś słuchawki Sony pulse 3d ? Jak włączę tryb uśpienia konsoli i mam włączone zasilanie portów USB w opcjach na zawsze to czy słuchawki się łądują jak podłącze kabel ? I jaki kolor ma być podczas ładowania ? mają pulsować jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2022 o 21:07, Jaycob napisał:

Natywnie nie obsługuje tej rozdzielczości. Może kiedyś się to zmieni. :E

Bo do tego trzebaby sterownik troszke pzerobic a tego sony nie umie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2022 o 16:24, voltq napisał:

Posiada ktoś słuchawki Sony pulse 3d ? Jak włączę tryb uśpienia konsoli i mam włączone zasilanie portów USB w opcjach na zawsze to czy słuchawki się łądują jak podłącze kabel ? I jaki kolor ma być podczas ładowania ? mają pulsować jak to wygląda?

Jak je miałem, to właśnie w taki sposób ładowałem. Dioda mruga na pomarańczowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ustawień jakości filmików video, o ile takowe są. Zauważyłem już dawno, że te filmiki np w Horizon FW zejdziemy niżej i mamy "Oficjalne wiadomości" i tam te filmiki są w słabej jakości, takie 720p. Myślałem, że po prostu takie to już jest ale z nudów odpaliłem dopiero tego video passa żeby zobaczyć co to w ogóle jest i tam jakość tych filmów to też porażka nawet 360p bym strzelał i żadnych ustawień zmiany jakości tam nie ma. No ale na necie ktoś tam opisywał tego video passa i twierdził, że się w 1080p filmy odpalają. Czyli wnioskuje, że chyba mam coś nie tak ustawione w konsoli, że mam taką słabą jakość wszędzie. Net do konsoli idzie po kablu 300Mb/s więc to raczej nie w tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu ładuje się Wam pad podłączony pod ładowanie przez konsolę? Zauważyłem, że u mnie jest to 5-6 godzin. Trochę długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłanczam pod ładowarkę od fona, wtedy do 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Saren7 napisał:

Ile czasu ładuje się Wam pad podłączony pod ładowanie przez konsolę? Zauważyłem, że u mnie jest to 5-6 godzin. Trochę długo.

5-6h ..ale od jakiego stanu rozładowania ?

0d 0-100 % ?

Ja  kupiłem stacje ładującą  do PS5   i nie mam problemu z ładowaniem pada  bo cały czas  jest  naładowany j jeden albo drugi .

Jeśli chodzi o podłączenie do ps5  przez kabel USB  i naładowanie    to nówka sztuka wyciągnięta z pudełka  ładowała się do maxa  45min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, raiders napisał:

5-6h ..ale od jakiego stanu rozładowania ?

0d 0-100 % ?

Ja  kupiłem stacje ładującą  do PS5   i nie mam problemu z ładowaniem pada  bo cały czas  jest  naładowany j jeden albo drugi .

Jeśli chodzi o podłączenie do ps5  przez kabel USB  i naładowanie    to nówka sztuka wyciągnięta z pudełka  ładowała się do maxa  45min

Coś z tym czasem ładowania jest nie tak. Zastanawia mnie co może być uszkodzone. Według testów, informacji na różnych forach cała operacja 0-100% zajmuje ok. 2h.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam się w Sony dzieje?

Jutro premiera "Stray", najbardziej oczekiwana premiera na Steam, tam cena to 106 z, na PS Store nadal widnieje napis: "zapowiedziane" - nie ma ceny, chociaż premiera już za kilka godzin. Ponoć to dlatego, że gra debiutuje w ich abonamencie ale to znaczy, że do sprzedaży trafi dopiero po premierze?

Teoretycznie, u nich gra powinna być dostępna od północy a na Steam dopiero od jutra od 18 stej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Saren7 napisał:

Coś z tym czasem ładowania jest nie tak. Zastanawia mnie co może być uszkodzone. Według testów, informacji na różnych forach cała operacja 0-100% zajmuje ok. 2h.

Swego czasu był problem ze  konsola informowała o rozładowaniu pada po 5-6h   ,,gdzie  jeszcze  pad wytrzymywał spokojnie   kolejne 5h ...  pierwotnie  uważano ze to błąd oprogramowania ,ale po poprawkach  niektóre kontrolery  dalej      zgłaszały taki  komunikat .

https://planetagracza.pl/dualsense-problem-bateria-ps5-rozladowanie/

Co do ładowania    przez kabel podłączony do konsoli :

- ładujesz  w trybie  spoczynku ?  (jakie masz ustawienia ) ?

kabelek oryginalny ? 

Spróbuj  wyładować pada  do 0 %  i jednocześnie  go  zresetuj ( tym przyciskiem od spodu pada )

 

Ja dzisiaj   dla testu ( jak nie zapomnę) rozładuje swojego pada i  podłącze do konsoli  do ładowania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, raiders napisał:

Swego czasu był problem ze  konsola informowała o rozładowaniu pada po 5-6h   ,,gdzie  jeszcze  pad wytrzymywał spokojnie   kolejne 5h ...  pierwotnie  uważano ze to błąd oprogramowania ,ale po poprawkach  niektóre kontrolery  dalej      zgłaszały taki  komunikat .

https://planetagracza.pl/dualsense-problem-bateria-ps5-rozladowanie/

Co do ładowania    przez kabel podłączony do konsoli :

- ładujesz  w trybie  spoczynku ?  (jakie masz ustawienia ) ?

kabelek oryginalny ? 

Spróbuj  wyładować pada  do 0 %  i jednocześnie  go  zresetuj ( tym przyciskiem od spodu pada )

Ja dzisiaj   dla testu ( jak nie zapomnę) rozładuje swojego pada i  podłącze do konsoli  do ładowania

Ładowanie, gdy konsola w spoczynku, kabel oryginalny. Spróbuje go wyładować jak napisałeś. Da się ponownie wgrać software do pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było ale można przez siedem dni za darmo wypróbować PS Plus Extra i Premium i zagrać, min. w Stray na premierę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak u was wygląda sprawa grania na konsoli przy warunkach 28-30C w pokoju? Powiem, że boję się odpalać konsoli, jeszcze PC to można pogonić wentylatory do pracy, a tu jest lipa, chyba że może pomóc skierowanie wentylatora na konsolę, bo w końcu wziąłem ps plus extra, za czas do 5 grudnia zabuliłem 58zł, więc ogram coś nie coś i Stray.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...