Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra była ta promka na Amazonie, PS5 za 2300zł, z kompletem 3 gier które poszły za ~ 500zł, z czego 2 ograłem wcześniej na PC. Ale jest niedosyt, nie spodziewałem się, że taki Wiesiek 3 z RT będzie chodził aż tak tragicznie :/, a różnicę w grafice RT vs nie RT widać gołym okiem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się kupić na Allegro PS5 za 1999 zł. Było chyba z 600 szt i rozeszły się w moment. Mam w co grać na XSX i następną kupiłem, ale w końcu w Ratcheta pogram. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.11.2023 o 10:28, Tomek1623 napisał:

Jak tam z głośnością wentylatorów w nowej wersji? :E

Gdzieś widziałem na jakimś YT, że dłużej potrafi pasywnie wytrzymać ten nowy układ chłodzenia niż te z FATa, wiec biorąc to pod uwagę pewnie jest chłodniejsza, a tym samym pracuje ciszej lub podobnie jak FAT. Rozmiar wentylatora bez zmian, ilość łopatek też - te teardowny które widziałem pokazywały wentylatory robione w styl tych najcichszych modeli PS5 fat, więc trzeba założyć że jest ok.

Edytowane przez Qrdello
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam TV LG oled C1 i gdy włączę TV np. by pooglądać film na Amazon Video to i PS5 się uruchamia. Jak to wyłączyć ? Mam też XSX i nie uruchamia się gdy włączę TV, ale dopiero gdy włączę pierwsze XSX. Jaki taki sam efekt uzyskać ma PS5 ? 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, grzesiu_6 napisał:

Mam TV LG oled C1 i gdy włączę TV np. by pooglądać film na Amazon Video to i PS5 się uruchamia. Jak to wyłączyć ? Mam też XSX i nie uruchamia się gdy włączę TV, ale dopiero gdy włączę pierwsze XSX. Jaki taki sam efekt uzyskać ma PS5 ? 

Masz włączoną opcje że telewizor włącza konsolę przez HDMI , to się chyba nazywa HDMI cec czy coś takiego 

Ma ktoś nową konsolę slim ? , warto było kupić czy pieniążki w błoto?

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.11.2023 o 20:53, grzesiu_6 napisał:

Uruchamiaj telewizor przyciskiem prime video na pilocie !!!. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm  mam  PS5  podpięte pod SONY BRAVIE xr90j  i jak odpalam TV  to konsola się nie włącza ,ale jak odpalę konsolę to TV się włączy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.11.2023 o 21:50, voltq napisał:

Ma ktoś nową konsolę slim ? , warto było kupić czy pieniążki w błoto?

Mam i jestem na razie  zadowolony, mała zgrabna i lekka 😉

Edytowane przez mxv1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra pochwalić się  kto został szczęśliwcem  i wyłapał BANA  na konto PSN  w ostatnich dniach ?

https://www.gry-online.pl/newsroom/gracze-zglaszaja-ze-ich-konta-psn-zostaly-zawieszone-bez-powodu-s/z8278af

https://planetagracza.pl/aktualizacja-ps5-nowy-system-bany-zablokowane-konto-psn/

U mnie kumpel wyłapał bana na koncie które miał założone na turcje i tam  też dokonywał zakupów . Ban   wyłapał w niedziele po 23   bo do 22:40  jeszcze  graliśmy  . Z tego co pisza ludzie w internetach to  niby  bład systemu jakiś .... ale czy na pewno ?   nie jest to czasem cicha akcja sony  na zakupowiczów  w Turcji ,Argentynie itp ? :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajsza akt ponoc naprawia blad nieslusznych banow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że może gdzieś było ale szukać w gąszczu tematów to może być problem: 

Zakupiłem pierwszy raz Pada PS5 do używania z Windowsem. 
Pad umożliwia podłączenie przez BT oraz kabelek.
Wiem już, że w steam musi być dezaktywowany steaminput. Ale moje pytanie dotyczy bardziej połączenia. 
Zauważyłem, że w grach gdzie Pad ma podłącznie przez BT nie działają poprawnie funkcje, np. Hogward L - nie ma aktywnych wibracji. W przypadku kabelka są ładne wibracja i to czuć, że aktywne inaczej pad wibruje w zależności od rzucanego czaru. 
W CP2077 z nową aktualizacją przy połączeniu BT i dezaktywowanym steaminput pad nie działa. Po aktywacji steamimput zachowuje się jak normalny pad (są wibracje) ale nie działa pełna implementacja dualsens.

Jak prawidłowo używać tego pada ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, RTX4090 napisał:

Jak prawidłowo używać tego pada ? 

Poczytaj sobie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie wyjście te PS5 pro do końca 2024 roku ?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni dzwonek, AMD już powinno coś mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ps5 pro w 2024 na starej archi. Xbox series xxls w 2025 z domieszką nowej archi. Hmm, już był podobny scenariusz :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, lukadd napisał:

Poczytaj sobie:

Dzięki - trochę poczytałem, poszedł Update firmware. Ale nadal w takim HL brak obsługi pełnej po BT. Chyba jeszcze daleka droga do tego. Zostaje gra na kablu wtedy nie ma najmniejszego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Ps5 pro w 2024 na starej archi. Xbox series xxls w 2025 z domieszką nowej archi. Hmm, już był podobny scenariusz :E

Wtedy Microsoft nie miał kotwicy w postaci series S. Wtedy mieliby już 3 specyfikacje w ramach tej samej "generacji")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi