Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ginn napisał:

I jakby tego było mało, w dalszym ciągu bez problemu można pyknąć preordera na x'a z AC :E

Ale zaraz zjawi się ODIN i napisze to co w temacie o XBOX SERIES X:

"brawa dla SONY, przygotowali się lepiej z Pre-Orderami - niech się Microsoft uczy jak powinno to wyglądać"

A że SONY przeprasza za problemy to wina MM i błędu w systemie ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kanon7 napisał:

PS.
Gracze mylą konsole - kupują Xbox One X zamiast Series X
"Wczoraj ruszyła przedsprzedaż Xbox Series X/S, co według statystyk Amazonu zaowocowało znaczącym zwiększeniem zamówień na Xbox One X - aż o 700 procent w krótkim czasie. To efekt zamieszania z nazwami konsol Microsoftu."

???

Póki co to jedyna idiotyczna wpadka M$ z nazwą nowego Xbox'a. Chaos nazewniczy dla kowalskiego.

Ja tam się nie dziwię, XOS, XOX, XsS, XsX, można się pogubić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ginn napisał:

@azgan to prawda. Sam jestem tym, który kupuje wyłącznie jedną konsolę i poniekąd godzę się na gorsze parametry, kosztem exów, od który ciężko mi odejść. Natomiast sama konkurencja ze strony Microsoftu  zwyczajnie mnie ekscytuje.

 

Jedno jest pewne. Mocna konkurencja ze strony Microsoftu stworzy idealne warunki dla graczy. Wystarczy stanąć na środku, poczekać i spijać śmietankę.

I taką szczerą opinię to szanuję bez czarowania się i klepania wzajemnie po plecach ale do tego trzeba mieć jaja żeby się przyznać ?? 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Superplastyfikator napisał:

Ja tam się nie dziwię, XOS, XOX, XsS, XsX, można się pogubić :E

No microsoft tutaj dał ciała, sie ludzie ździwią :E No chyba że ameryka i nie zauważą nawet :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Ja tam się nie dziwię, XOS, XOX, XsS, XsX, można się pogubić :E

Ale w sklepach tak nikt nie nazywa, tylko daje pełną nazwę - ja można pomylić Xbox One X z Xbox Series X? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Ty nie patrz na Polskę tylko globalnie.

Rtxy też idzie a nikt ich nie ma.

GLOBALNIE mówisz? O.K to w ilu krajach są braki PS5 a w ilu z XSX? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ODIN85 napisał:

Oboje dali d z preorderami.

Mnie bardziej ciekawi czy PS5 w ogóle znajdą się w fizycznie sklepach na premierę. Chwilę po tym mamy okres świąteczny gdzie dużo ludzi będzie chciało kupić "nową konsolę" - więc kupi tą która jest dostępna - Xa

Szczerze mówiąc zagapiłem się z zakupem preordera i liczę na znajomego w elektromarkecie :D

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

GLOBALNIE mówisz? O.K to w ilu krajach są braki PS5 a w ilu z XSX? 

 

takie same problemy jak i z ps5

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ODIN85 napisał:

W obu przypadkach znajdą się tacy co nie dostaną na premierę.

.

A to jest więcej niż pewne ale pytałem czy masz jakieś dane w ilu krajach są braki dostępności PS5 i XSX? Raptem wczoraj czytałem o tym "niusa" 

Xbox Series X. Preordery konsol wyprzedane w kilkadziesiąt minut w UK, Indiach, Australii

 

A braki PS5 są już chyba wszędzie 

26 minut temu, joloxx9 napisał:

No microsoft tutaj dał ciała, sie ludzie ździwią :E No chyba że ameryka i nie zauważą nawet :E

Albo celowa zagrywka żeby pozbyć się starych XBOX'ów dla "kowalskiego" jeden pies czy XSX czy XOX ilość X'ów się zgadza ?

20 minut temu, Kalach napisał:

Mnie bardziej ciekawi czy PS5 w ogóle znajdą się w fizycznie sklepach na premierę. Chwilę po tym mamy okres świąteczny gdzie dużo ludzi będzie chciało kupić "nową konsolę" - więc kupi tą która jest dostępna - Xa

Szczerze mówiąc zagapiłem się z zakupem preordera i liczę na znajomego w elektromarkecie :D

Nic teraz nie można zdobyć - RTX30x0, PS5, XSX są jak UFO wszyscy słyszeli ale nikt nie widział ☺️

Emocje są tylko sprzętu brak. Jak ja "kocham" takie "premiery".

10-19 to się dopiero zacznie wyścig po sklepach z pustymi półkami ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Nie, nie mam wątpliwości - EX'y SONY bardzo mi odp. i dla nich biorę PlayStation.

Bardziej odnioslem wrazenie ze usprawiedliwiasz dodatkowy zakup xsx dla multi w temacie ps5 ;d Spokojnie, bedziesz zadowolony ;)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:

Ale w sklepach tak nikt nie nazywa, tylko daje pełną nazwę - ja można pomylić Xbox One X z Xbox Series X? 

Jak widać po tych wzrostach sprzedaży debili nie sieją. Analogicznie - znam osoby, które kupiły QLED i do dziś są święcie przekonane, że mają OLED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SNC napisał:

Spokojnie, bedziesz zadowolony ;)

Będę jak przyjedzie i będzie działać bez większych problemów już nawet bez znaczenia którą pierwszą uda się dorwać.

9 minut temu, milekp napisał:

Jak widać po tych wzrostach sprzedaży debili nie sieją. Analogicznie - znam osoby, które kupiły QLED i do dziś są święcie przekonane, że mają OLED.

No bo przecież QLED to taki "OLED" tylko że od SAMSUNGA (opinia obiegowa) a kto by się przejmował "detalami" ?

Wszystko się sprzeda, PS4 też będą brać do nowych EX'ów (PlejStacja to PlejStacja to i to SŁONY) 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Stjepan napisał:

Azgan kupiłeś nowy TV do konsoli nie taki: LG Signature ZX 88" 8K :E

https://www.lg.com/us/tvs/lg-oled88zxpua-signature-oled-8k-tv

Wierzysz w to 8K w grach na konsoli?? RTX3090 ledwie jest w stanie to wykarmić przy poluzowanych detalach i to w tytułach z obecnej generacji 

To nie jest jeszcze czas na 8K ale w przyszłości czemu nie ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na neonet wróciły preordery ? ? Warto od nich brać cokolwiek ?

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ginn napisał:

Seria to nie, plotka mówi tylko o Remake jednej części 

"Metal Gear, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Substance oraz Konami Collector’s Series: Castlevania and Contra. Wszystkie gry są przygotowywane dla graczy na PC i najpewniej są to proste porty, które trafią na między innymi Steam. Zdjęcia z bazy The Taiwan Digital Game Rating Committee znajdziecie poniżej.

Wyciek z Tajwanu ma jednak potwierdzać znacznie okazalsze ogłoszenie. Już wczoraj, przed informacjami z The Taiwan Digital Game Rating Committee, RedGamingTech informował o Metal Gear Solid Remake. Tytuł ma być przygotowany ekskluzywnie na PlayStation 5 i PC"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam bekę, jak coś jest ekskluzywne dla więcej niż jednej platformy, czyli tak naprawdę nie jest ekskluzywne :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle wszyscy sobie przypomnieli o PC gamingu, coraz więcej gier zapowiedzianych tylko na jedną z konsol i PC. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vulc napisał:

Nagle wszyscy sobie przypomnieli o PC gamingu, coraz więcej gier zapowiedzianych tylko na jedną z konsol i PC. :E

I bardzo dobrze :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vulc napisał:

Nagle wszyscy sobie przypomnieli o PC gamingu, coraz więcej gier zapowiedzianych tylko na jedną z konsol i PC. :E

I dobrze bo PC jest elastyczny oraz jest na niego najwięcej gier, strategię RTS , cRPG, turówki, symulacje itd. :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC zyskało na obecnej generacji sporo, a na przyszłej zyska jeszcze więcej. Hamulec w postaci różnych architektur zdjęty, tworzenie portów proste, rynek coraz bardziej dochodowy, więc trudno będzie umrzeć pecetom, tysięczny raz zresztą :E

Mnie swoją drogą ciekawi, jak bardzo konsole zostaną odstawione już w przyszłym roku (nie to, że nie zostały teraz), bo niby może być już RDNA3 i Hopper. I jak szybko Sony/MS będą musieli wydać wersje Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kalach napisał:

Na neonet wróciły preordery ? ? Warto od nich brać cokolwiek ?

Tylko cyfrowa, wie ktość jak będzie z preorderem w Euro bo oni nawet nie zaczeli sprzedaży PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BlindObserver napisał:

Mnie swoją drogą ciekawi, jak bardzo konsole zostaną odstawione już w przyszłym roku (nie to, że nie zostały teraz), bo niby może być już RDNA3 i Hopper. I jak szybko Sony/MS będą musieli wydać wersje Pro. 

Na razie to Microsoft poszedl inną drogą i wydaje wersję Low. :E

Rynek faktycznie tylko zyska na takim układzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...