Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, SPYCHCIO napisał:

A widział ktoś PS5?

Tak, na renderach. 

 

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już grajom na XSX, a gdzie PS5?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jim, why? For money? F*** the players. Idą drogą wyznaczoną przez MS w 2013. Źle to wygląda.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kaczkofan napisał:

Jim, why? For money? F*** the players. Idą drogą wyznaczoną przez MS w 2013. Źle to wygląda.

W 2013 M$ chyba nie chciał gier za 360zł sprzedawać. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że Sony musi przejść do ofensywy po tych działaniach MS. No to przechodzą :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Wielu znanych dziennikarzy i serwisów otrzymało właśnie XSX do testowania, wstawiają foty i filmiki na twittera. A widział ktoś PS5? :szczerbaty:

Ja widziałem o tutaj a Ty nie??

 

1 godzinę temu, Kaczkofan napisał:

Cerny trzyma jeden egzemplarz, drugi ma Ryan.

Hehe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Stjepan napisał:

W 2013 M$ chyba nie chciał gier za 360zł sprzedawać. :hmm:

Bardziej chodzi mi o marketing, kiepską komunikację z fanami itd. MS za to chciał przypisywać do konta fizyczne kopie gier, co nieźle wkurzyło społeczność graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BlindObserver napisał:

Tak sobie w redaktorskim gronie rozmawialiśmy i powiem Ci, że każdy był zgodny, że to świetny ruch. Już po pre-orderach widać, że to będzie sprzedażowy hit. Do pogrania w fifkę lub coda, albo do gier z Game Passa, konstrukcja idealna.

Ależ od samego początku pisałem, że to dobry ruch, świetny sprzęt właśnie do GP lub po prostu jako druga konsola, w celu ogrywania exów PC/Xbox. Nie każdy potrzebuje topowej oprawy, a cena jest na tyle atrakcyjna, że takie zainteresowanie nie jest niespodzianką. Można jednak zakładać, że jakiś wpływ na wygląd gier istnienie tej konsoli wywrze. Developerzy muszą mieć z tyłu głowy obecność słabszej wersji Xboksa, a mimo takiej samej architektury, kompromisy są nieuniknione. Ciężko powiedzieć jak duże. O tym wcześniej też wspominałem, paradoksalnie większa moc Series X może nie zostać do końca wykorzystana, przez co przewaga nad PS5 pozostanie głównie na papierze.

 

38 minut temu, Kaczkofan napisał:

Jim, why? For money? F*** the players. Idą drogą wyznaczoną przez MS w 2013. Źle to wygląda.

This is for the payers, motto wiecznie żywe. :E Teraz Microsoft powinien zrobić prześmiewczy filmik, bo chyba jeszcze tą akcję pamiętają:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym tylko aby PS5 było ciche... no i szkoda, że jest takie duże skoro ma być w okolicach TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Vulc napisał:

 

 

This is for the payers, motto wiecznie żywe. :E Teraz Microsoft powinien zrobić prześmiewczy filmik, bo chyba jeszcze tą akcję pamiętają:

 

V1AsSAe.gif

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak znowu wyjdzie glosna turbina to mozna zaczac przypuszczac, ze glownym inzynierem do spraw chlodzenia w Playstation jest jakis stary, przygluchy Japonczyk. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, może przynajmniej ciepło będzie. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vulc napisał:

Idzie zima, może przynajmniej ciepło będzie. :E

Vulc pomyliłeś temat z amperami, zwłaszcza RTX 3080 i 3090, najlepiej z grubym OC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu pomyliłem, po co im taka wielka buda? Szykują jakąś gorącą niespodziankę. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vulc napisał:

Od razu pomyliłem, po co im taka wielka buda? Szykują jakąś gorącą niespodziankę. :E

Też mam obawy, że będzie głośno i gorąco :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wlasnie wlasnie, kiedy maja pokazac bebechy?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Brawo Sony. ?

Dobra, czyli już wiemy, że wersja TLOU2 i GOT na PS5 nie będą darmowe. Obstawiamy ceny? ? Ja daje 289zł :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać ps5 bo mam xox ale no nie mogę trzeba być ultra zapatrzonym w ps zeby to brać vs series x, mniej wydajnie drożej i do tego slabiej. Ms to takie Xiaomi dostajemy wiele za nie wiele a ps to Apple.. Sony wstyd...  I Sony ma exy najlepszym exem to jest Forza horizon 4 części.

Edytowane przez WPW
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WPW napisał:

Miałem brać ps5 bo mam xox ale no nie mogę trzeba być ultra zapatrzonym w ps zeby to brać vs series x, mniej wydajnie drożej i do tego slabiej. Ms to takie Xiaomi dostajemy wiele za nie wiele a ps to Apple.. Sony wstyd...  I Sony ma exy najlepszym exem to jest Forza horizon 4 części.

tak z ciekawosci, w temacie xsx tez co chwila pojawia sie ktos i pisze ze mial kupowac xsx ale ze nie ma zadnych gier albo beda za pare lat i bierze ps5 lub cos w tym stylu ? :d dobry trollowy patern

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brakuje wam jakiś dobrych wieści to jutro o 15:00 będzie TGS, na którym będą informacje o remasterze Nier oraz grze na smartfony.
Może będzie cokolwiek o grze na PS5, ale wątpię by Yoko Taro śpieszył się z nową generacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...