Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale to się będzie grzało, albo huczało... albo i to i to.

Fizyki Sony nie oszukasz.

Serio jak patrzę na bebechy od XBOX SERIES X i ile miejsca zajmuje tam samo chłodzenie na szerokość obudowy 

80-jpeg.jpg

to zastanawiam się jakie cuda muszą być w PS5 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, azgan napisał:

Serio jak patrzę na bebechy od XBOX SERIES X i ile miejsca zajmuje tam samo chłodzenie na szerokość obudowy 

to zastanawiam się jakie cuda muszą być w PS5 ?

Xbox to taki jeszcze mniejszy FT03Fortress, nie mogą się mylić i będzie dobrze :] 

W PS5 pewnie będzie niezły throttling.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RyszardGTS napisał:

2200MHz drogi kolego! :lol2:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Fjubens napisał:

Przez 0,1sek i taktowanie w dół bo limit TDP/temperatura_wariuje :rotfl: 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, RyszardGTS napisał:

Chyba każdy kto składał kiedyś PC'ta w małej obudowie nie będzie miał problemów żeby to przewidzieć. Jakie chłodzenie może wejść do tak wąskiej obudowy? Pasywne z jakimś Heat-pipem? Turbina? 

Coś w tym stylu?

csm-gt76-29-f5052984b0.jpg

Na wysokość jest miejsce na rurki cieplne 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, azgan napisał:

Jak PS5 jest takie wąskie - to tak jak podałeś, chłodzenie z wydajnych DTRów.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Fjubens napisał:

10tf trzeba było wyciągnąć :E

ja z tego festiwalu komedii uciekam, preorder anulowany.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tja, prześlijmy konsolę celebrytom, bo profesjonaliści ją wypunktują z miejsca. A taki celebryta gówno wie, pozachwyca się bo dostał trendi nowość a rzesze followersów pójdą jego śladem.

Z niecierpliwością czekam na jakieś opinie Karolaka, Wieniawy, Dody czy innych siakiś szafiarek...

Edytowane przez milekp
  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, lukadd napisał:

Przecież to co Sony serwuje na ten sezon to jest nic innego jak PS Frajer Edition :rotfl:

Chętni się znajdą zapewniam nawet tacy co są świadomi tego co kupują 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, azgan napisał:

Pierwsze konsole już trafiają do celebrytów i YouTuberów 

Tutaj raper który też już ma PS5 https://www.gry-online.pl/hardware/ps5-amerykanski-raper-ma-juz-swoj-egzemplarz/zb1e8e8

Jak na razie to chyba nie konsole, tylko same pady :lol2:

Obudowa fikuśna, ale taki Sony ma styl. Oby tylko to nie był przerost formy nad treścią. Mam nadzieję, że to chłodzenie dyktowało bryłę urządzenia. Bo jeśli było odwrotnie to szansa spora, że znowu dostaniemy wyjca...

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Ale to się będzie grzało, albo huczało... albo i to i to.

Sony, fizyki nie oszukasz.

Poczekajmy na testy i zdjęcia wnętrza. 

Jak tak będzie to będziemy "kopać leżącego", a póki co nadzieją umiera ostatnia. Mam jak głupi nadzieję że jednak ta wielka obudowa była uzależniona dobrym chłodzeniem. Eh...  sam człowiek sobie wmawia coś w co nie wierzy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Ale Switcha to ty szanuj :D 

Port Wieśka3 na to maleństwo wyszedł rewelacyjnie.

Switch to bajer konsolka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuje Ps 5 i jestem j pewny swojego wyboru.W 10 generacji konsol kupuje Ps 6.Załuje że zaufałem piękne obietnice Microsoft  ale dzięki  możliwości wstecznej kompanijności nadrobię exy z 8 generacji.Byle do 19 listopada i życzę zdrowia a przede wszystkim przypominam o uszykowaniu kasy na zakup konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No PS5 mam już zamówione a XSX biorę jak coś wejdzie do Game pass bo aktualnie wszystko co jest tam ma ogarnę. Czytam sobie ten temat i PS5 polityka Sony sa krytykowane nie bez przyczyny sam się z tym zgadzam ale powiem wam znajoma robi w obsłudze klienta w znanej sieci sklepów i nie macie pojęcia jak są zalewani pytaniami o dostępność PS5 przy czym nowych Xbox zeszło z 30%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

2 minuty temu, Superplastyfikator napisał:

Kurde, ja nie wiem co będę jadł w weekend a ludzie już wiedzą jaką konsolę kupią za kilka lat ? 

Ubiegam się o tytuł pierwszego jasnowidza i powiadam Ci, będziesz jadł jedzenie ;)

Wracając do PS5, czym dalej w las, tym jestem coraz bardziej zawiedziony. Już upgrade na PS5 Spider-mana mi przejdzie koło nosa, dalej jesteśmy w punkcie wyjścia PS4, dynamiczne rozdzielczości i 30 FPS. Wszystko to do bani.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, KurczakPolski napisał:

Ja kupuje Ps 5 i jestem j pewny swojego wyboru.W 10 generacji konsol kupuje Ps 6.Załuje że zaufałem piękne obietnice Microsoft  ale dzięki  możliwości wstecznej kompanijności nadrobię exy z 8 generacji.Byle do 19 listopada i życzę zdrowia a przede wszystkim przypominam o uszykowaniu kasy na zakup konsoli. 

Gratuluje, rezygnujesz w momencie gdzie MS z Sony zamieniło się miejscami. :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki mętlik w głowie że juz nie wiem co robic. Z jednej strony wiem ze MS ma jednak trochę mocniejszy ten sprzęt (przynajmniej tak wygląda to na papierze) z drugiej strony EXy od sony to jednak coś pięknego i pewność że ogram jakościowo świetne gry. PCta mam jeszcze w miarę dobrego wiec na biedę mógłbym ograc kazdy tytul z game passa na PC. Sam już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak możesz ogrywać na PC, to ja bym na Twoim miejscu wziął teraz PS5. Ewentualnie nie kupował żadnej konsoli i poczekał dłuższy okres, być może do nowych rewizji obu konsol. Wtedy będzie klarowna sytuacja co do gier na obie platformy, no i każdy będzie znał ich mocne i słabe strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, foosizer napisał:

Ja mam taki mętlik w głowie że juz nie wiem co robic. Z jednej strony wiem ze MS ma jednak trochę mocniejszy ten sprzęt (przynajmniej tak wygląda to na papierze) z drugiej strony EXy od sony to jednak coś pięknego i pewność że ogram jakościowo świetne gry. PCta mam jeszcze w miarę dobrego wiec na biedę mógłbym ograc kazdy tytul z game passa na PC. Sam już nie wiem...

Jak granie na PC jest dla Ciebie ok to bym został na razie przy PC, bo w przypadku X'a zyskasz to, że jest konsolą i funkcję przełączania się między grami. Jak dla mnie trochę mało ;) Sony - niestety - na razie ma chyba samych stażystów w dziale marketingu i wizerunku, może się jakoś ogarną albo szykują soczystą bombę która zmiecie wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyjdzie Hopper oraz RDNA 3 no i Ryzen 6xxx z DDR5 to PS5 się schowa skąd wyszło, albo wydadzą PS5Pro które i tak nie dogoni ultra wydajnych PC. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnią generacją konsol, która przeskoczyła PC-ty (przynajmniej w czasie premiery) było PS3/X360. Zunifikowana architektura shaderów, która do PC-tów weszła dopiero z GTX-ami 8800 rok później. Największym grzechem sprzętowym tamtej generacji było tylko 0.5 GB pamięci, pod koniec życia tej generacji tekstury były tak złe, że aż ciężko się na to patrzyło. PS4/XOne to przeciętne PC-ty, PS5/XSX to solidne PC-ty, ale wciąż znacznie poniżej tego co mamy obecnie na rynku PC. To się raczej już nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że my pecetowcy musimy cierpieć za słabe konsole. To nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi