Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E, to tylko na pc. Nadal, jak ktoś lubi się bawić w cebulenie na długie miesiące, bardziej się opłacają kody i konwersje z jednych kont do drugich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Superplastyfikator napisał:

E, to tylko na pc. Nadal, jak ktoś lubi się bawić w cebulenie na długie miesiące, bardziej się opłacają kody i konwersje z jednych kont do drugich

XGP działa globalnie PC/XBOX różnica jest taka że XGP ULTIMATE ma dodatkowe gry z wstecznej kompatybilności i GOLDA do grania Online na XBOX'ach

Ten abo z kodów promocyjnych powinien normalnie działać (podstawowy pakiet). 

Xbox Game Pass

Uzyskaj dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier i stale dodawanych nowych tytułów. Graj bezpośrednio na konsoli, komputerze PC i na urządzeniach mobilnych z systemem Androidem za pośrednictwem chmury (beta). Dodatkowo ciesz się wszystkimi zaletami EA Play – premiera w nadchodzące święta bez dodatkowych kosztów!

https://www.xbox.com/pl-pl/xbox-game-pass?icid=Cat-Sales-CP2-XGP-MP0119

Dobrze mówię?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko raz kupiłem i dostałem kod a monstery odsprzedałem natomiast za drugim razem dopiero po kupieniu pojawiło się info o końcu puli kodów. Chamskie zagranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, n0time4u napisał:

jak ktoś nie ma jakichś argumentów to niech mnie nie cytuje i mi tyłka nie zawraca pls, tak osoby kupujące odgrzewany kotlet za 350zł są januszami, niech sobie jeszcze GTA 5 kupią w promocyjnej cenie 340zł na ps5.. mi to lata ja nie zamierzam napędzać rynku w złym kierunku, ceny rosną i przez takich ludzi będą rosłym jak widać konsole które miały być tańszymi zabawkami do gier robią się sprzętem premium co macki z biedronki muszą odkładać 2 miesiące żeby sobie jedną grę kupić a potem od razu sprzedawać żeby jakiś pieniądz jeszcze odzyskać

Nie bardzo rozumiem, jesteś na forum dyskusyjnym, ale dyskutować nie chcesz, jeśli ktoś ma trochę inne zdanie od Twojego? :E Argumenty miałeś wyżej, z jednej strony nikomu nie powinno się zaglądać do portfela, ale jak już ktoś deklaruje chęć zakupu w tej cenie, to nagle wielki ból tyłka. Wychodzisz z wygodnego dla własnej argumentacji założenia, że komuś takie ceny się podobają (lub minimum nie przeszkadzają) i celowo psuje rynek. Co jest zwyczajnie śmieszne i podchodzi pod taką samą "januszerkę" jaką zarzucasz innym. Ludzie mają czekać na spadek ceny przez rok czasu, albo w ogóle nie kupować nowego sprzętu czy może zastosować się do światłych porad Odina typu "jak się nie podoba to zmień hobby"? Czy może zaproponujesz "okres godności" po którym można dokonywać zakupów bez psucia rynku i ryzyka wzrostu cen? :E Rynek ma to do siebie, że reguluje się sam, a większość nabywców to ludzie, od których ciężko wymagać szerokiej perspektywy i głębokiej, rynkowej świadomości. Dlaczego mieliby na to zwracać uwagę, płacąc za coś tak trywialnego jak rozrywka?

3 godziny temu, milekp napisał:

naprawdę? Co stronę, w co najmniej dwóch tematach azgan pisze co kupuje i co już kupił a ty go jeszcze pytasz? 

:-D

Podobno jeszcze w dziale motoryzacja ludzie nie są pewni co kupuje, widocznie zasięg nie jest wystarczająco duży. :E

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bleidd napisał:

XGP też najlepiej się sprawdza dla maniaków ;) Im więcej grasz tym więcej zyskujesz. Ja niedawno zakupiłem Horizon Zero Dawn za 30 zł na lollegro i tłukę to 3-ci miesiąc. Ile musiałbym wydać na XGP w tym czasie? :) A jak ją przejdę to pewnie puszczę za 25 :D 

Ale po co płacić za XGP jak się nie korzysta? To tak jakbyś kupił miesięczny bilet na autobus i raz pojechał do sklepu, wiadomo że bez sensu ;) 

XGP jest właśnie po to żebyś nie musiał cierpieć z jedną grą trzy miesiące :D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Vulc napisał:

Nie bardzo rozumiem, jesteś na forum dyskusyjnym, ale dyskutować nie chcesz, jeśli ktoś ma trochę inne zdanie od Twojego? :E Argumenty miałeś wyżej, z jednej strony nikomu nie powinno się zaglądać do portfela, ale jak już ktoś deklaruje chęć zakupu w tej cenie, to nagle wielki ból tyłka. Wychodzisz z wygodnego dla własnej argumentacji założenia, że komuś takie ceny się podobają (lub minimum nie przeszkadzają) i celowo psuje rynek. Co jest zwyczajnie śmieszne i podchodzi pod taką samą "januszerkę" jaką zarzucasz innym. Ludzie mają czekać na spadek ceny przez rok czasu, albo w ogóle nie kupować nowego sprzętu czy może zastosować się do światłych porad Odina typu "jak się nie podoba to zmień hobby"? Czy może zaproponujesz "okres godności" po którym można dokonywać zakupów bez psucia rynku i ryzyka wzrostu cen? :E Rynek ma to do siebie, że reguluje się sam, a większość nabywców to ludzie, od których ciężko wymagać szerokiej perspektywy i głębokiej, rynkowej świadomości. Dlaczego mieliby na to zwracać uwagę, płacąc za coś tak trywialnego jak rozrywka?

Podobno jeszcze w dziale motoryzacja ludzie nie są pewni co kupuje, widocznie zasięg nie jest wystarczająco duży. :E

takie teksty to do swoich dzieci mozesz walic ziomek, ja na dyskusje jestem otwarty o ile ktos uzywa argumentow innych niz "bo ja tak mowie" albo "tak i juz", polecam poczytac dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, n0time4u napisał:

takie teksty to do swoich dzieci mozesz walic ziomek, ja na dyskusje jestem otwarty o ile ktos uzywa argumentow innych niz "bo ja tak mowie" albo "tak i juz", polecam poczytac dyskusje

Widzę, że kultura wypowiedzi to dla Ciebie pojęcie obce. Ziomek. :E Czytałem dyskusję i - o ironio - nie przedstawiłeś w niej nic ponad "bo jak tak mówię". Nie pitol więc, że jesteś na cokolwiek otwarty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Screenshot_20201014-142457032 (1).jpg

Dobra cena jak za DLC na 4h grania. Dla czego nie wziąłeś pełnej wersji?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Screenshot_20201014-142457032 (1).jpg

Dostać tylko plejke bez opóźnień i będzie grane :glodny:

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

XGP działa globalnie PC/XBOX różnica jest taka że XGP ULTIMATE ma dodatkowe gry z wstecznej kompatybilności i GOLDA do grania Online na XBOX'ach

Źle mówisz. XGP jest osobny na PC i Xboksa. Są zresztą też różne gry w obu abonamentach. Tylko w Ultimate jest dostęp do obu katalogów, ale nadal gry na PC są przypisane do PC, a gry na klocu są przypisane do kloca + jest GOLD. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lukadd napisał:

Dobra cena jak za DLC na 4h grania.

Zrodlo ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, lukadd napisał:

Dobra cena jak za DLC na 4h grania. Dla czego nie wziąłeś pełnej wersji?

To drożej niż film w kinie wychodzi, u mnie w Heliosie 25zł za film, a tu wychodzi 67zł za 1h, grubo, ja gram teraz w F4 GOTY kupiłem za 35zł, a gram już 90h to wychodzi 38 groszy za 1h albo i mniej jak będę grać 150h. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan napisał:

To drożej niż film w kinie wychodzi, u mnie w Heliosie 25zł za film, a tu wychodzi 67zł za 1h, grubo, ja gram teraz w F4 GOTY kupiłem za 35zł, a gram już 90h to wychodzi 38 groszy za 1h albo i mniej jak będę grać 150h. :E

No i jeszcze opłata za prąd:szczerbaty:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Dobra cena jak za DLC na 4h grania. Dla czego nie wziąłeś pełnej wersji?

Miałem to samo pisać. 270 zł za samo DLC fabularne i jeszcze daje z zadowoleniem screena ☺️

18 minut temu, ODIN85 napisał:

Bo już dwa razy ograłem.

Ale to nie ma znaczenia. Mnie też stać ale podobnie jak koledzy z forum uważam że to drogo. Tak zgadzam się z tym że można odsprzedać i tylko dlatego akceptuje nowe ceny gier.

Ale TANIO to nie jest.

22 minuty temu, lukadd napisał:

Ale nie w remasterze i 4k.

Dokładnie ?

1 godzinę temu, Wu70 napisał:

Ale po co płacić za XGP jak się nie korzysta? To tak jakbyś kupił miesięczny bilet na autobus i raz pojechał do sklepu, wiadomo że bez sensu ;) 

XGP jest właśnie po to żebyś nie musiał cierpieć z jedną grą trzy miesiące :D

Otóż to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Vulc napisał:

Podobno jeszcze w dziale motoryzacja ludzie nie są pewni co kupuje, widocznie zasięg nie jest wystarczająco duży. :E

Jutro radio, prasa i w telewizji mają ogłosić ,żeby już nikt nie miał wątpliwości :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wu70 napisał:

Ale po co płacić za XGP jak się nie korzysta? To tak jakbyś kupił miesięczny bilet na autobus i raz pojechał do sklepu, wiadomo że bez sensu ;) 

XGP jest właśnie po to żebyś nie musiał cierpieć z jedną grą trzy miesiące :D

No ale ja gram, 1-2 razy w tygodniu po godzinie. Stąd jedną grę potrafię tyle przechodzić i nie cierpie przy tym :) Przy XGP muszę płacić abo nawet jak zagram raz w miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne, abonament jest oplacalny tylko jak z niego korzystasz. Sam ostatnio wzialem xgp po czym zagralem moze 2x w grounded i tyle, jakos wiecej mnie nic nie wciagnela z ich oferty.

Nie to ze sony blyszczy ze swoja oferta, chociaz dla ludzi ktorzy nie mieli ps4 oferta z klasykami jest swietna.

Jestem ciekawy jak szybko cena Demons Souls spadnie, mam zamiar je ograc zaraz po CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sheeneek napisał:

Nie to ze sony blyszczy ze swoja oferta, chociaz dla ludzi ktorzy nie mieli ps4 oferta z klasykami jest swietna.

PS Now jest nawet spoko, ale byłoby miło, gdyby było oficjalnie dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Odin to chyba dawno bana nie miał? 

I co to da? ;) 

Wróci... :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...