Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ODIN85 napisał:

Rozumiem że już anulowałeś swoje zamówienie na Ps5?

Oczywiście bo przecież PS5 zamówiłem specialnie z myślą o Destruction AllStars 😄

Teraz, SNC napisał:

no spoko, ja uwazam ze sony ma mocny lineup a microsoft dziadowski 🙃

W którym miejscu jest mocny? Mocny to będą mieli w przyszłym roku jak wyjdzie taki HZD albo GoW2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, azgan napisał:

W którym miejscu jest mocny? Mocny to będą mieli w przyszłym roku jak wyjdzie taki HZD albo GoW2 

Jak w przyszlym faktycznie wyjdzie hz2, gow2, gt7 i ratchet to to bedzie najmocniejszy pierwszy rok w historii kazdego playstation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SNC napisał:

Jak w przyszlym faktycznie wyjdzie hz2, gow2, gt7 i ratchet to to bedzie najmocniejszy pierwszy rok w historii kazdego playstation

I wtedy przyznam Ci rację że to mocny lineup na start ale teraz to tylko posyłam Ci życzliwy uśmiech od ucha do ucha 😊

Czekam właśnie na te tytuły i dla nich kupuję PS5

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poczekam az wyjdzie kilka exow i do tego mam kilka zaleglych z ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Ja poczekam az wyjdzie kilka exow i do tego mam kilka zaleglych z ps4 :D

Ja od początku mówiłem że ogram The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima już na PS5 i tego się trzymam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mmm uwielbiam te teksty UP to 60 fps 😂 88% gry będzie chodzić w 30-40 klatkach a reszta w 60 🙈

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ketiw555 napisał:

Mmm uwielbiam te teksty UP to 60 fps 😂 88% gry będzie chodzić w 30-40 klatkach a reszta w 60 🙈

Za sprawą procesora w nowych konsolach może być pod tym względem lepiej, ale fakt, że na PS4 Pro / XONE X te tryby z Up to 60FPS były irytujące, nawet w takim Wiedźminie 3, jak się biegało po lesie to faktycznie FPS było więcej, a tu wejście do miasta i spowalanianie i efekt skakania klatek.

Swoją drogą, co w tej wiadomości wyżej takiego dobrego, skoro God of War już na PS4 Pro miał tryb "Favor Performance" z Capem do 60FPS?
https://www.polygon.com/2018/4/12/17227946/god-of-war-ps4-pro-60fps-4k-1080p

"PS4 Pro users have two different rendering options for God of War: “Favor Resolution,” which runs the game at 4K resolution using checkerboard rendering, and “Favor Performance,” which displays the game at 1080p resolution. If you aren’t playing on a 4K television, the Resolution mode will use supersampling to run the game with increased detail on your lower-resolution display. The Resolution mode targets a frame rate of 30 fps, while the Performance mode unlocks the frame rate with a cap of 60 fps. (The graphics mode option is grayed out if you’re not using a PS4 Pro.)"

Edytowane przez Fjubens
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

God of War powienien w 4k 60fps latac bez zajakniecia na PS5 a nie jakies faworki do 60fps w nizszej rodzialce :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Phoenixsuple napisał:

God of War powienien w 4k 60fps latac bez zajakniecia na PS5 a nie jakies faworki do 60fps w nizszej rodzialce :rotfl:

Może jakby zrobili dedykowanego patcha pod PS5 to by się do tego zbliżyli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, esef napisał:

wiem o tym - ale, nadal nie ma oficjalnego komunikatu (udają, że to pomyłka). Jak ktoś jest cierpliwy to wie, że większość gier wyjdzie na PC i w ogóle nie warto inwestować w nowe konsole. Jednak mi osobiście nie chce się czekać, aż Sony łaskawie wrzuci Demon's Souls na PC po kilku latach. Ludzie za 2/3/4 lata będą się cieszyli jak głupi, bo wychodzi ex Sony na PC, a ja już dawno będą miał tę grę za sobą i będę rozglądał się za czymś nowym (podobnie jak to było z Horizon Zero Dawn).

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) to Demon's Souls nie będzie za 2/3/4 lata a maksymalnie do roku i to tylko dlatego że "hold-ują premierę dla PC" po fali ortodoksyjnych playstation-wiczów na społeczniościówkach "how dare you wypuszczać ex'a-dla-PS5 poprawionego demon's souls, dla PCtowców". Jeżeli "pomyłka" to nie pomyłka to prace nad portem dla PC dawno się rozpoczęły i trwają.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) ....

Jezeli to nie byla pomylka to byc moze bedzie tez na xboxa 🙃

Cytat

Not available on other consoles for a limited time. Also available on PC

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) to Demon's Souls nie będzie za 2/3/4 lata a maksymalnie do roku i to tylko dlatego że "hold-ują premierę dla PC" po fali ortodoksyjnych playstation-wiczów na społeczniościówkach "how dare you wypuszczać ex'a-dla-PS5 poprawionego demon's souls, dla PCtowców". Jeżeli "pomyłka" to nie pomyłka to prace nad portem dla PC dawno się rozpoczęły i trwają.

o Bloodborne na PC słyszę od lat i nadal ta gra jest tylko na PS4 (no dobra jest na PC za sprawą PS Now).

Wiadomo Sony zmienia powoli podejście, jednak ta wpadka jak na razie dała tylko nadzieję PC-towcą i teraz wyczekują naiwnie jakichś wieści na temat portu Demon's Souls na PC. Za rok, za dwa - przekonamy się jak już faktycznie będzie oficjalne ogłoszenie. Ja zamiast żyć nadzieją wolę kupić sobie normalnie tę grę w okolicy premiery PS5 - soulsy i tak najlepiej gra się na padzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, esef napisał:

o Bloodborne na PC słyszę od lat i nadal ta gra jest tylko na PS4 (no dobra jest na PC za sprawą PS Now).

Wiadomo Sony zmienia powoli podejście, jednak ta wpadka jak na razie dała tylko nadzieję PC-towcą i teraz wyczekują naiwnie jakichś wieści na temat portu Demon's Souls na PC. Za rok, za dwa - przekonamy się jak już faktycznie będzie oficjalne ogłoszenie. Ja zamiast żyć nadzieją wolę kupić sobie normalnie tę grę w okolicy premiery PS5 - soulsy i tak najlepiej gra się na padzie ;) 

Ograłem się w BB, Soulsy, Sekiro w opór więc niczego nie oczekuje. A już z pewnością nie remastera. :E 

Niech oni się w końcu za Armored Core zabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić. Jak ktoś siedzi cicho, to znaczy, że kupa. Jakby były ochy i echy, to bylibyśmy zawaleni informacjami, gameplay'ami, a tu praktycznie nic.

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate albo PS4 Pro powinna być tym, czy będzie PS5.

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać, myślałem, że tylko naszych drogowców zaskakuje co roku zima, a tutaj Sony zaskoczone, że ludzie będą chcieli kupować ich produkt? Chodzą nawet słuchy, że kolejna dostawa od stycznia 2021, to byłaby porażka na całej linii.

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, VAMET napisał:

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX.

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

1 minutę temu, Camil666 napisał:

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

Zostałem w domu przegłosowany 2 dzieciaków i żona, która mi się trafiła grająca od Day 1 :) Sentyment, biblioteka gier z PS4 Pro no i parę dni temu sprzedałem Pro :) ...żeby mieć XOX, to plan był zostawić PS4 Pro, a tak to kupa. Jeba... demokracja nawet do domu dotarła ;) @azgan wiem, że Cię korci, wiem wiem :P

Z poważaniem

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś schodzi embargo dla tych, co dostali konsole do testów, to i materiały zaczną się pojawiać.

Dostępność to chyba nie nowość, każda branża produkująca w Azji ma problem z towarem, który przez ‚wirusa’ najbardziej da się odczuć od września tego roku (moja branża). Zadziałało z opóźnieniem. Ja mam preorder, ale zupełnie nie mam ciśnienia, po ograniu zdecyduję co dalej, bo wiem, że w razie co, z powodu braku dostępności odsprzedam dość szybko w razie co. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić.

Jakich informacji Ci brakuje ? Specyfikacja znana, ui znany, teardown konsoli byl, gameplay gier dostepnych na start (miles morales i demon souls) oraz tych dostepnych troche pozniej (ratchet, gt7) jest dostepny. Jezeli dla Ciebie priorytetem jest wsteczna kompatybilnosc z grami z ps4 i x one to faktycznie moze lepiej kupic xsx choc ta na ps5 zapowiada sie calkiem dobrze.

Edytowane przez SNC
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Jak ktoś chce grać w starocie to po co mu nowa konsola?

A sam w tym samym poście piszesz:

5 minut temu, ODIN85 napisał:

Mi tam starczą krótkie czasy ładowania,grafika może być nawet taka jak na Pro

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
45 minut temu, VAMET napisał:

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate

Ultimate to dobra nazwa dla Xboxa, bo tam jest bardzo rozbudowana wsteczna kompatybilność.

46 minut temu, VAMET napisał:

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

Destruction AllStars za darmo to dobra wiadomość - serio wydałbyś 350 zł, żeby sobie dzieci w jakieś głupotki pograły (aż tak tobą rządzą, że wszystko im kupujesz jak leci?

47 minut temu, VAMET napisał:

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać

Od samego początku zapowiadali ograniczoną ilość konsol na start. Preorderów nie można składać już od dłuższego czasu. To że się w porę nie ogarnąłeś i zwlekałeś ze sprzedażą PS4 to raczej twój problem.

49 minut temu, VAMET napisał:

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

Dziwne podejście - zmuszać się do zakupu jakiegoś sprzętu. Toż to od samego początku będziesz szukał w nim jakichś wad, żeby tylko utwierdzić się w przekonaniu, że to zły wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam, jakich więcej informacji wam potrzeba o tej konsoli? Ja jedynie czekam na opinie odnośnie hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gniewaj się VAMET ale muszę XD

Serio jest potrzeba witać się serdecznie w każdym poście, i żegnać z poważaniem? Aż razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem szympansy z PPE testują oficjalnie swój egzemplarz PS5 ;) Nie oczekuję konkretów, szykuję się na liczne ochy achy i bałwochwalcze peany na cześć konsoli Sony ;)  

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

No ja nie biorę  Ps5 do staroci tylko nowych exów.

A ja kupuję ps5, ale nie kupuję póki co żadnych nowych gier. Jak upgrade PC - chcę mieć cichszy sprzęt, szybsze ładowanie gier i stabilniejszy framerate.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Co? Ty piszesz o funkcji, która pozwala zwiększyć wydajność obliczeń wykonywanych podczas śledzenia promieni. Czemu w ogóle NVIDIA miałoby zależeć na tym, żeby to się przyjęło i żeby deweloperzy z tego korzystali w danej grze? I jeszcze mieliby za to płacić?
    • A ja 100 razy wolę panią Kasia Basie czy Joasie niż jakiegoś ahmeda, sandeepa, kumara itd. Polscy lekarze wyjeżdżają na zachód a my przyjmujemy jakieś tałtajstwo. I to nie są tacy sami ludzie jak my są odmieni kulturowo, cywilizacyjnie itd pojedź sobie np na  5 lat do Pakistanu , Indii, Bangladeszu czy gdziekolwiek na wschód to sam zobaczysz. 
    • NFSU czy Carbon to bazowały na szybkich wściekłych to było wtedy na czasie. W sumie NFS skończył tak jak ta seria filmów czyli na dnie 
    • No to wlasnie o tym pisze, taki CP2077 jest praktycznie reklamą Nvidii na tym etapie. Nie wiem czy mozna nazywac teoria spiskowa cos z czym nikt sie nie kryje. Gdyby AMD miała taki budzet na sponsoring jak Nvidia to by dopiero bylo ciekawe, a tak to sponsoruje same gnioty przez ostatnie lata. Moze sie to zmieni, kto wie. Nie chce mi sie offtopowac, ale juz tu ktos kiedys pisal jak malo gier tak naprawde implementowalo technologie Nvidii, chyba ze byly obsmarowane kasą jak Batman Arkham
    • serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Polaków od lubiącego siedzieć na Alfie kreatora deusa czyli małego boga Polskiego Milczarskiego von  i wiecie Polacy my ciągle musimy walczyć jak nie z Austryjakiem w XIX jak nie z prusakiem i byli to wg mojej wiedzy raczej napeewno  żydzi których przed wiekami wyrzucili Wielkie Niemcy i to nasza baza mój Von z tamtąd pochodzi i ja go daleej przekazałem  śp saint memory in pol of defender of White human rihhts and ratio is with him forewer in our Polish Hearts remember As in latina ace and i fly in ace simulator of maybe Iskra WP co wojsko polskie które musi być zawsze ze mną i to wy docenicie racje sytuacyjną w kościelee ksiądz pleban zawsze ma trochę racjii ale cz yż jego największym obowiązkiem jest ujawnienie że największe zło jakie mogło być wyrządzone zostało wyrządzone przez żydów ??? Zburzenie połowy Azjii którą kiedyś z Germanami budowlańcami  i  robotnikami najlepszymi bo jak byście Polacy w Niemczech pracowali ale w fabrykach Kruppa bo to przedwojeenna marka I Zagłębie Ruhry to także Milczarski von dla Polski co przy nasz ych układach mój strategiczny i największy plan pogodzenia dwóch pobitych od prawie 1600 lat a może 1200 lat trwa nasza Wielka i największa jak powinni powiedzieć z akcentem amerykańscy historycy pracujący teraz dla BBC i to jest Polska Racja Stanu że historiozofia która jest Grecką i dobrze wróżącą także np z lotów ptaków czy skoków żab cz y głosów w lesie czy głosów w głowie nawet i historizofowie wiedzą wśród nas także  ssaków i wsz yscy w dzieeciństwie zaciskaliśśmy tylko pyszcze k żeby nasze było żeby zwierzęciem być od dziecka a ja taki nie byłem co potwierdzić mogą moje najpiękniejsze  w historii chyba zdjęcia gdy miałem 3 lata z mamą moją która była dla mnie tak bardzo dobra że zrobiła ze mnie najlepszego człowieka na Ziemi i to jej muszę za wszy stko ludzie podziękować jej muszę jak nakazuje nowe prawo które na świeecie wprowadzam i to już było emeryci syn musi oddać matce za mleko a z wami dziadami to laskę kupić albo kosiarkę i jedziesz albo kombajnem pólko za metropolią dziady Warszawskie wieelkie które macie swe święto w Listopadzie całym DZiady Warszawskie z tragicznym niby żydem nib y człowiekiem bo gitem trochę  i peneelił się bo penel to lepszy  menel którzy dziś wsz yscy od Meneleaosa zacnego i cnotliwego Greka menele co do Polski Największej i Najważniejszej nie tam jakieś petitki i ciuciubabki co jeszcvze musieli się umieć bawić w Polską ciuciubabkę jak za Nieme nem Cze sławem bo taki Wielki i profanowany przez aparat który zrobił mu zmienacka raz w ywrotowe i żydomedialną na skalę PRL i świat PRL się dowie bo to Orbis także Polski Kompleks co wróci do  Europy chyba od mojej cioci Agmy Mutter tak bliskio Szymutter co robi Orland z napojów i przy sklepiku ale z takim toastem gdy Von sąsiad prawdziwy co cię słucha Szymuta i cię też kocha trochę i nauczę cię czegoś porządnego że będziesz drugi Mist er Dex i zrobisz większą karierę niż Anie Lenox i całe Eurythmix jak będziesz chciał iść w stronę dobra szymuta słuchaj bo jak będzieesz chciał albo jakiś głupi i żydowski np zły duch czy Ciapaty pdezwie się do ciebie że on coś od ciebie chce tylko strzał był by twoją dobrą i bochateerką jak cios ręka Franka Kimono co na Ciapatego zawsze by zdążyła polecieć  nomba z drugiej ręki i taka wymianka jak popracujesz żeby oddalić się dla zmyłki i wtedy wuyprow adzić awashi czy ou łoł może to soto geri co poznałeś na tych krótkich lekcjach z Mu Thai ale to był dobry nauczyciel co jeszcze możesz do niego iść ale okazuj  mu zawsze trochę pokory bo nauczyciele jak Profesorzy j ak ojcowie bez kolacjii co nie m ają niby racjii o emerytowanych Naucz ycielach i profesorach powinien się zatroszcz yć Po Polsku Zus i Krus i PKO i PZ↑  i SKOK i ORLEN i koncern Fiat Auto mobile rezerwujący konkurs na resoraki typu Matchbox Made in USA OBAMA  grandfather and god who create monkie  with snopie and dollar is good for Allah i    teraz Duda niech ohłosi że Ameryka prze gr ała walkę z terroryzmem bo obama był agentem także lubianym prz ez hezbollah gdzie Obama chyba z Kilim dla amerykano or portotyko film with Gajos Gajos Big Brother good intelligent game for thrue jews believe in thrue like Allah and F16 Hopkin And F16 Hopking uderzający sz ybcieej niż błyskawica gdzie takiej Polskiej broni którą s tworzyłem przest razsy się nawet Zeus a jest to nazwa własna która w Po lskim prawie jest chrtoniona i sąd główny  Polski Podziemnej gdzie zapadają największe wyrroki dla najwiiększysch zwyrodnialców i zboczeńców których łapią ręce Prawa i Policjanta wierzącego w Prawa  które istnieją w Polsce tam gdzie moja cesarska ręka Saturniuńska od Boga Saturna co mógł być protoplastą rodzaju ludzkiego całego i jestem in vitro h ybrydą zawsze pod opieką Wenus chyba która jest   naszą Ziemską chronioną porzez Poslkę i Gaję przepiękną planetą Wenus która mój boże w Toruniu może ten post z  b yć może  najba rdziej geekowego Polskiego forum  gdzie     pierwsze  dwie literki PC a ja jestem  Polskim Informatykiem i ojcem infranistyki tak skomplikkowanej Polskiej pefrfekcyjnej naukki gdzie dołączamy do wód Rzymskich i Polacy mogą tą wodę nawet pić ale radzę ją oszcęędzać  i traktowa ć jako symbol Cycerońskieego gdzie w Hollywood już w latach 90 Liza Minelli zaśpiewała u nas w standardzie Pal jjuiż napewno bo jeszce nam w `1990 czy 1991 m yląc standard który nam uciekł i to zagadkka dla  wsz ys tkich którzy kupili dekoder co jeszcze nas będzie czzekać jak Von przypomniał o strandardzie NTFS co nie jest żadnym broń boże Microsoftowym ale nat  ywnie  należy do Windowsa przez Hardware już od intela co poprawia jajogłowych któży  także all e najst arzsych i liczących c yganów do odstrzelenia gdzie hippisii będą jeszcze  tam gdzie będzie wojna gdzie liczą się długie włosy także na wojnie i Metale i Death Metale z młodszymi uszkodzonymi przez mefedron który też jest zdrowy co syntetycznie prześlijcie do WHO wynik badań s yntaktycznych a więc logizznych zachodzących w głowie logika badań co Bogom w  to  migr aj i    ten post niech PCLAB chroni i nasi niech zabezpieczą metodą to inteligencii natomiast robitnicy jak niemcy to nie patrzą jak kogoś jakiś fr aje r próbnbuje oszukać na jeden grosik czy włos czy  ktoś oszukał kogoś to stało się coś złego czyli mała tragedia i ludzie p roszę w as   nie oszukujcie Anigdy więcej i wy Polit ycy nie kłamcie nigdy  i to niech będzie standardem naszej Virtualnej polityki tworzonej także na wykop.pl sprawdzź to i tam papaj jesT chcesz spr awdź to dzie ciaku ten pedofil i czy to kurwy syn i to hip hopowy rym i refren dla Browniarza który teraz w metrze  może trudno alE w pociągu na jakimś mały m ogrze w anym centralnie dworcu gdie kręcić się mają ci MZO i to wasz reich może  i to  ważne że przy źródłach gdzie wypływają ścvieki hen hen hen do Indyjskiej rzeki też i do Gangii czy tego całego Gangesu co tam wypływają ścierw a z koścmi czasem spły wa ć będzie nasze świięte i najbar dziej wartościowe jakościowo dlA jakiegoś ciapatego już a dla Indy jczy ka czy  w Indochinach za j e den Polski play i  to tyttił programu dla młodych Brytyjczyków wiedzących już dużo ale  po królowie Angielksiej cała wiara kultury Anglo saskiej wpłuywającej na dzieje gdzieś od XVI wieku do smutnego zgonu bo Anglia liczyła że ost anie zbombardowana może tak st rasznie  was żydzi zniszcz yli na Zachodzie ale nie język Angielski jeszcze żyje teraaz przychodzą pojęcia rodacy i wy pojęcia nie macie w co się bawicie ze mną i tylko moja mama będziee miała święty spokój bo dost ała największy  zwrócony przez ine  rcję i złe duchy które zawzse  przychodzą t a kie są głupie  i małe  jak Adieu  gdy Pan Wokulski gdyb y miał jeszcze r az strze lać z hr abią o rękę Izabeli Łęckiej to m usiał b yb yć uszanowany  i mógłb y go uwiecznić jako Droga do inkąd tak najnowzsy numer Polityki ma pokazywać zdjęcie rokity w tle  z krucyfixem i wielkim że może potwierdzić że miał objawienie i Jezus istnieje w mojej wyobraźnii tak na pytanie trwającej wieczność relacjii z konfe rencjii prasowej i rozłamu PLATFO RMY  OB  YWATELSKIE I PLATFOR MY   RZECZP OSPOLITEJ drugiej alte rnatywy w wyborach gdzie n asi mieli by  swoją konkretną partię i drugą konfere ncję w TVP info codziennie o 08:00 do 09:00 zdarzy się antysemickie bistro gdzie Franek Kimono będzie ]reklam ow ał  tylk o jedno jak pięknie  pouk ładane Polonezy Caro i Polonezy BMki ostro trrollujące szosy dla jakichś super chamów co za t aką r eklamę i Wykop też De nira zatrudni z dr ewnicy by w niebieskim ga rniturze  jak Donald Tusk st ał prze d P o l onezem BM w ga rażu gdzie dwóch albio czte rech jkarków wykorz ystującej proteiny i wapń z płatków Nestle i może te płatki delikatne i Germańskie postawią na proteiny albo bio peorwiny i Guaranowe płatki Nestle  spodobają się w Europie   gdzie powstaje w głowach pytanie czy  mleko musi b yć od krowy  czy matka powinna karmić swe dziecko mlekiem odpowiadam nie i to relikt    i trybalizm  i to prymitywne w XXVII wieku nieedługo trze cie tysiąclecie i t o mój czas któr y mam   i będę ćpał przez te 300 lat conajmniej pierdolę . ..nie uymier am  i nigdy do żadnej kliniki czy szpitala cz yprz ytułka cz yDPSu jeszcze mam tyle siły że możę wyremontuję cały dom że Ciocia E wa pr z yje dzie  z Satternusiakami pod moją Maryjną  post modernist yczna czy wczesno modeernistyczna robota na nie mie ckich fundamentach najsolidniejszego Polskiego domu  gdzie wsz ystkie wasze  Atlasy  uwzględniające pomoc Greckiego He rosa i chyba giganta co Polska  poezja może śpiewana na jam endo gdzie nawet żydzi któży zobaczyli   mój instrument z Debiaa któży może z meelin  albo na dołku jak któryś szachusta wst awi Komputer klasy Desktop z wysuwaną klawiaturą na najl epsz ego t race  ra  i to szansa  dla ż ydowskiego kłamst waktóre  może  jeszcz eraz się ośmieli i Ola za raz z fankami które pójdą z Olą na  dzie sionę moźer któryś 17 numer na brzeskiej z bronią palną  ,pa ralizatorami nawet kije m basseballowy m dla dzi ewczyn które Stola rka po jedny m telefoniie od Bodzia albo od Mira zrobi 400 tyś klasycznych takich żeb y piłka się odbijała gdy jest rozpędzona z maxymalną prędkością więc musi być metalowa  osłona i rrączka gdzie je st 1 milimetr gumy czerrwonej  i mają pasować do ręki tak że jakaś Hrabina może będzie Chciała z osłonką jak u szpady albo jak w gwiezdnych wojnach i t akie miecze elektryczne zabijające właściwie  sz ybciej niż moje shorin ryu  i to nowa gra Taito i Shorin Ken i Ninja ken   będzie u żółtych przy jmowany jak relikwia ale gdzie uda się the last ninja by kogoś spacyfikować albo chociaż jak w mieście bo ja będę działał na odległość i wiem co robiuę i rodzina niech tak się na mnie nie patrzy jak na Ufo z tą przymuloną babcią która jeszzcze cvze goś chce co w Buddyźmie jast  problemem  karmiczny m i Makiwara  dla tej kr o wy to najwyższa świętość m oże od dzisiaj a ko mpot  albo Heroina Bayerowska tak gustowna i prawie nieinwazy jna co może b yć dużym znakiem zapytania  czy to jestt ukucie po jednym mili met rezz  at omowy m ale kop  ma b yć t en sam co przy igle i to Polfa t eż będzie    produ kować i wracają zast z erżenia   od 18 lat i od 39 jak chcee Polski Ruch Narkomanów 84 mających większy wpływ   prz ez naszą oficjalną st ronę niż Buddyzm bo ten złoty czas He rmana Goweinga w Norymberdze gdzie całyy świat ma znać prawdę o żydach i nie ja i to Hollywood i szkoła Kieślowskiego i Hoffmana i Zanussiego i powrót zbysia Zamachowskiego jako dobre go żyda z Chameryki i to jest głośny t ytuł filmu w Pal ale Orwowskie jak mój tatuś by powiedział czyli prawdziwa Niemiecka nawet stara firma co doczeka się pomnika gdy Putin z kolehgami Zby sia Zamachowskiego przygotuje Lipton albo destroy Distroj jak fiknie może moja koleżanka do Rosjan jak oświecona Rosjanka co chce to musi w ykazać się wrażliwością gdzie w Rosjii Wzięli by ją do bóg wie jakiej psychuszki ale jako nawiedzona Neosłowianka może Fruchtować wszędzie tylko nie w Paryżu nie pod tym baobab...   I Dwa Plus Jeden w 19 roczku niech będzie zawsze wspominane o 03.00 pi erszego dnia każdego roku tylko na górnym śląsku i może dół dołączy z doliniarzami co znajdą żydów tak głęboko pod Ziemią że Śląsk jak się wkurwii to Hasioki będą co metr i Gaja spróbuje pomedytować jak złapać i zabić tak żeby zadać patos grteckim tragikom ...gdzie Eurypides może napisze coś dla Szechtera mojego wyimagiwanego przyjaciela  i dla frajerów z Legii gdzie inne kluby  wydadzą wyrok na Teddy Boys i będą palić ale tylko pseudokibiców legii a więc ostatniej nadziejii że Białek zatrudni się w Drewnicy i do mamusi Danusi powie dziękuję bardzo ale nie będzie myślał że nawet nie wie za co ibo face t przy kobiexie choćby tak złej jak moja Matka  jest płytki jak mówią kobiety gdy go ocenią ale Jola Manola plus Coca Cola to czas Franka Kimono gdzie Pudzian nie chciałby  sprawdzać cz y wyrobił by yteraz jakby go spunktował za niesportowe zachowanie ale men i humen i human tacy inni a jednakj różnią się przy Darwiniźmie społecznym który idzie do Usos i Sorbony i dla Platona to ktoś albo coś a u Jaremy Wiśniowieckiegoi ? Mierzącym siię z tymi siłami jakie miał w XVI czy  jeszcze w XIV wieku gdy Siekiera 84 z Polskimi mopankami co mieli też buławy i Chmielnicki będzie pertraktował i pisał wieści Zakopiańskie gdy może zmierzy się z góralami któży przyzwyczaili się może do iry tującej mnie plebejskiej nazwy ale m oże trzeba litra albo lajka jakaś obca emotka da lajka Zakopowerr na facebooku i co się st anie w Radiomayjnym transie gdzie Rydzyk jest i to może pomysł na piosenkę Maryjii ??? I to było i Fatum to słyszała i Demo Prodigy gdy mam jeszcze z dwa gramy czyściochy trichę mnie męczy   ale tyle Polacy dobrych snów...                                        połączenia         
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...