Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Jaycob napisał:

Sony nie będzie mieć Dolby Atmos  ani Dolby Vision. Wprowadza swoje własne rozwiązania. 

A u Sony bez zmian :rotfl: 

Po co komu "super rozwiązanie" jak nie stanie się standardem a będzie tylko produktem niszowym używanym głównie przez producenta i twórcę "standardu".

Cyfrowa Kaseta DAT od Sony... pamiętamy :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, RyszardGTS napisał:

A u Sony bez zmian :rotfl: 

Po co komu "super rozwiązanie" jak nie stanie się standardem a będzie tylko produktem niszowym używanym głównie przez producenta i twórcę "standardu".

Cyfrowa Kaseta DAT od Sony... pamiętamy :E 

DRM na płytach CD-Audio pamiętamy. Oni nawet nie będą mieć HDMI 2.1, BR nie będzie wspierać UHD BR 8K do filmów no do gier 1440p bo po co. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stjepan napisał:

Oni nawet nie będą mieć HDMI 2.1

HDMI 2.1 to mają, nie ma wsparcia VRR i AMML.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VRR jest w specyfikacji wiec pewnie bedzie. A allm to wogole nie jakis szal bo sobie sam w game mode wejdziesz

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dropy, dropy i low quality... this is no limit Sony by was krew zalała...:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale 9ter..... lepiej nie kończyć bo mnie zjedzo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Do 2077 mają jeszcze czas :E 

btw. w temacie xboxa gorąco, a czy tutaj ktoś w ogóle zamówił ps5? 

Ja mam zamówioną z MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rambek911 napisał:

Dropy, dropy i low quality... this is no limit Sony by was krew zalała...:szczerbaty:

To nie są pecetowe dropy, obejrzałem filmik i nie widzę nic strasznego. Prawdziwe dropy to gdy fps spada niemal do zera, ale dzięki temu, że sekunda trwa sekundę to się robi średnia np. 80 fps. I celem jest wyeliminować te dropy do zera, jeśli jest prawdziwe 35 fps to nie jest źle. Skończy się to pewnie 30 fps i wyższymi detalami. XSX nie da rady 60 fps z RT, a PS5 da 30 fps z RT i Sony będzie się mogło chwalić (jak kompatybilnością wsteczną z 60 fps).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Sony da radę 30 z RT to i XSX da radę 30 z RT. Pokażą jakąś mikro różnicę w detalach na korzyść i to oni się będą mogli chwalić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jack.alderr napisał:

Może wolą dopłacić bo np streamują na twitchu i zarobią na tym te 50% w kilka dni. Dla takiego gracza czekanie 2-3 miesiące na konsolę to jest duża strata.

Streamerzy ci co już mają sporą widownię to raczej w dużej części dostają konsolę od tak za to tylko, że są popularni. Nawet dodam, że są osoby które sam oglądam mało związane z gameingiem na YT ale mające powyżej miliona subskrypcji dostają już konsolę. Myślę, że właśnie takie rozdawanie konsoli nawet jakby mieli za nią płacić bo tego to nie wiem czy mają za free czy nie, to już powoduje trochę braki konsol w sklepach bo tych "popularnych" jest masa ludzi. BTW nawet Lewandowski ma już PS5?

5 godzin temu, Isharoth napisał:

Problem wynika z tego, że Sony nie widzi korzyści we wprowadzaniu wsparcia dla takiej rozdzielczości, bo skupia się również na sprzedaży TV. A TV nie wspierają 1440p. Wsparcie dla 1440p to drobnostka, ułatwienie życia nawet małemu % konsumentów, ale nadal ułatwienie, a co więcej poprawa wizerunku firmy jak i konsoli.

Dokładnie bo Sony robi też TV a ktoś coś słyszał o TV od MS?raczej nie więc oni nie mają powodu ku temu aby nie dawać 1440p.

 

4 godziny temu, Camil666 napisał:

HDMI 2.1 to mają, nie ma wsparcia VRR i AMML.

A to VRR to jest w ogóle potrzebne. W sensie ja grając do tej pory na PS4 w tych 30fpsach nie uświadczyłem na żadnej grze rozrywania obrazu, gdzie na PC na jakiejkolwiek grze przy 60 widać jak byk. Sądziłem zawsze, że gry na konsolę są po prostu tak robione i optymalizowane dobrze aby chodziły jak na synchronizacji pionowej ale nie miały tego efektu pływania i laga jak na PC.

 3 godziny temu, rambek911 napisał:

Dropy, dropy i low quality... this is no limit Sony by was krew zalała...:szczerbaty:

 

3 godziny temu, PHYSXftw napisał:

No niestety ale 9ter..... lepiej nie kończyć bo mnie zjedzo. :E

?

To co PS4 2013 rok-> PS4 Pro 2016 rok

PS5 2020 rok-> PS5 Pro kto obstawia, że wyjdzie nawet wcześniej niż za 3 lata bo gry za 2 lata co będą wychodzić nawet już nie uciągną 4K 30 fpsów ?

Serio z roku na rok nawet na PC gre jest ciężko odpalić mając zeszłoroczne GPU a co ma konsola niby uciągnąć ??

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, PHYSXftw napisał:

No niestety ale 9ter..... lepiej nie kończyć bo mnie zjedzo. :E

Tak, tak, spadki z pupy są spowodowane mocą konsoli a nie partactwem capcomu... Biorąc pod uwagę jak to wygląda to powinno latać lekko w 4K60 na PS5.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sino napisał:

To nie są pecetowe dropy, obejrzałem filmik i nie widzę nic strasznego.

Serio porownujesz filmik do tego co widzisz na ekranie? :E 

7 godzin temu, sino napisał:

 Prawdziwe dropy to gdy fps spada niemal do zera, 

Nie - prawdziwe dropy to te które odczuwamy, sam przyzwyczaiłem się do gry w 100+ FPS i dla mnie spadki do 60 są odczuwalne. Im bardziej dynamiczna gra tym jest z tym gorzej, żadne zaklinanie rzeczywistości nie zmieni tego.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kris194 napisał:

Tak, tak, spadki z pupy są spowodowane mocą konsoli a nie partactwem capcomu... Biorąc pod uwagę jak to wygląda to powinno latać lekko w 4K60 na PS5.

Jak z pupy? Już pominę 4K ale PS5 nie jest w stanie utrzymać 120fps w 1080p. Wina capcomu? kosmitów? wina wszystkich w okół nawet samego Sony że nie ogarnęli BC jak MS. Spoko jutro premiera PS5 jak DF z nxgamerem zaczną rzucać materiałami to ta konsola się nie pozbiera.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PHYSXftw napisał:

wina wszystkich w okół nawet samego Sony że nie ogarnęli BC jak MS.

Jakiego znowu BC? To co pokazywało DF to natywna edycja na PS5... Wkrótce zobaczysz na co stać te wyśmiewane 9TF, poczekaj jeszcze trochę. A i jak widać ten nie do ogarnięcia dysk w PS5 capcom jakoś ogarnęło i gra wczytuje się błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to natywna wersja - miałem na myśli BC i aktualne materiały. Długo nie będziemy musieli czekać, jutro pewnie zobaczymy DIRT5 i WDLegion z PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 12 TF też nie jest w stanie tego "uciągnąć"

Rozdzielczość tych odbić RT w trybie performance pominę bo to zwyczajna kpina, 10 lat temu widziałem lepsze...

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sino napisał:

To nie są pecetowe dropy.

Czym różnią się dropy na PC od dropów na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...