Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem ze ponoc niektore gry na xbox series x wymagaja polaczenia z internetem przy instalacji z plytki, a na pewno ze konsola musi byc podlaczona do natea przy pierwszym uruchomieniu.

Jak ta sprawa wyglada w przypadku ps5?

Jakkolwiek xbox prezentowal sie dla mnie lepiej niz play, tak powyzsze wydaje mi sie pluciem w twarz kupujacym plytki i nielubiacym wymogu neta. Mam nadzieje ze chociaz ps5 tutaj bedzie lepsze.

Aha i prosba do tych co maja/beda mieli ps5 zeby napisali czy wygodnie wsadza/wyciaga sie plytki z napedu gdy konsola jest ustawiona na plasko.

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, musichunter1x napisał:

Pierwsze porównanie konsol z jednakowymi ustawieniami grafiki. Czeka was miła niespodzianka, o ile ktoś jeszcze kupuje gry UBI :E

 

 

jest ta przewaga 20-25% w niektorych scenach tylko ze na korzysc ps5 ;) swoja droga powinno byc ostrzejsze skalowanie dynamicznej rozdzielczosci przy spadkach ponizej 50fps na xsx bo lepiej obnizyc ilosc pixeli niz fps'y 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

No to MediaMarkt dał ciała na całej linii :) ...zdradzili się aukcją: TUTAJ - skoro mają niby jutro mieć na stanie dla nowych klientów, to dlaczego w tej aukcji podali wysyłka od 15 grudnia 2020? :) Czyli tak jak przypuszczałem, jutro po prostu sklepy udostępnią możliwość zakupu konsol ze strony, a potem wyślą na e-mail info, że konsola będzie wysłana w grudniu lub po Nowym Roku.

Żałosne...

Wychodzi na to, że jedyny rzetelny sklep to X-Kom i RTV Euro AGD :) Oni przynajmniej mówią, jak jest naprawdę... Mi babka w RTV Euro AGD właśnie mówiła, żebym zainteresował się w grudniu. Czyli sklepy muszą wiedzieć, kiedy będzie kolejna (prawdziwa) dostawa. Wychodzi, że połowa grudnia przez świętami, tak samo jak mówił CEO Sony grudzień a potem dopiero 2021.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VAMET napisał:

No to MediaMarkt dał ciała na całej linii

Widzę że macie słabą pamięć. MM robi tak na każdą premierę z Plejką. Wystawia taką cenę z dwoma padami. Tak było też w przypadku PS4. Robili sobie jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Mnie tam wali ta cena w tej aukcji, tutaj chodzi o datę wysyłki, czyli dostępności konsoli PS5, która pokrywa się z tym, co mówili w Euro RTV AGD, CEO Sony...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto ma odbierać jutro PS5, ma w domu dwa telewizory: 4k i 1080p i mógłby swoim okiem powiedzieć jaka jest przepaść w grafice na TV 1080p względem 4k? Duża? średnia? mała? Na przykładzie jakieś gry?

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Skoro jutro mają być konsole, to dlaczego Neonet twierdzi, że zrealizują do 15.12? Miesiąc będą ogarniać pakowanie i wysyłanie kurierem od 19.11?

PS5%20NeoNet.jpg

Z poważaniem

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kanon7 napisał:

Czy ktoś kto ma odbierać jutro PS5, ma w domu dwa telewizory: 4k i 1080p i mógłby swoim okiem powiedzieć jaka jest przepaść w grafice na TV 1080p względem 4k? Duża? średnia? mała?

To zależy w jakiej odległości siedzisz przed tv. Jak blisko to różnica spora, jak dalej to nie ma żadnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kanon7 napisał:

Czy ktoś kto ma odbierać jutro PS5, ma w domu dwa telewizory: 4k i 1080p i mógłby swoim okiem powiedzieć jaka jest przepaść w grafice na TV 1080p względem 4k? Duża? średnia? mała? Na przykładzie jakieś gry?

Ogromna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VAMET napisał:

Skoro jutro mają być konsole, to dlaczego Neonet twierdzi, że zrealizują do 15.12?

Pewnie mają jakieś kilkadziesiąt sztuk na stanie i kto złoży pierwszy ten dostanie wcześniej, pozostała baza klientów dostanie do 15.12. To jest takie zabezpieczenie. Nie chcą walnąć terminu z dupy gdzie nie będą pewni że dostarczą towar. Wściekli klienci by ich zlinczowali za to.

Druga sprawa ze MM, ME to samo podają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SNC napisał:

swoja droga powinno byc ostrzejsze skalowanie dynamicznej rozdzielczosci przy spadkach ponizej 50fps na xsx bo lepiej obnizyc ilosc pixeli niz fps'y 

Jakoś do tej pory priorytetem była grafika, mało jest gier z dropami do 20fps? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wu70 napisał:

Jakoś do tej pory priorytetem była grafika, mało jest gier z dropami do 20fps? :D

nie specjalnie bylo do czego schodzic w tej generacji, chyba ze do 720p ;) zreszta spadki do 20fps na xone/ps4 to raczej w sytuacjach obciazajacych cpu wiec obnizanie rodzielczosci i tak by duzo nie dalo

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, czarny1910 napisał:

Każdy jaki mądry :) A np w mojej branży takie potęgi jak adidas i nike też mają mega problemy od wakacji z zapewnieniem towaru, obcinają dostawy, anulują... to nie jest takie proste jak się wydaje. Poza tym, nie ma co porównywać ilości xsx do ps5, bo pewnie popyt wielkości tego na xsx też sony by pokryło ;)

Niektórzy zapominają, że jesteśmy w trakcie pandemii. To, że do tej premiery w ogóle doszło i nie okazała się ona katastrofą to już jest wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Niektórzy zapominają, że jesteśmy w trakcie pandemii. To, że do tej premiery w ogóle doszło i nie okazała się ona katastrofą to już jest wyczyn.

Dlaczego miało nie dojść i gdzie tutaj wyczyn? Bez przesady, fabryki pracują normalnie, a sprzedaż wysyłkowa kwitnie. Pandemia nie ma nic do rzeczy, zwłaszcza że trwa już długo i wszystkie firmy już dawno temu przystosowały się do panującej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to PS5 z mediamarkt.pl idzie do mnie... do paczkomatu :-D wejdzie? ;-)  i jak myślicie, cyberpunk będzie lepszy na PS5 czy na Xbox Series X? bo dla żony pytam, którą konsolę zostawić :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuwaj przed Paczkomatem, jak nie wejdzie to pudło zostanie obok. :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jigoku napisał:

No to PS5 z mediamarkt.pl idzie do mnie... do paczkomatu :-D wejdzie? ;-)  i jak myślicie, cyberpunk będzie lepszy na PS5 czy na Xbox Series X? bo dla żony pytam, którą konsolę zostawić :-) 

No to jest nas dwóch, wedle rozmiarów podawanych w internecie nie ma prawa wejść, zobaczymy jutro XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Vulc napisał:

Dlaczego miało nie dojść i gdzie tutaj wyczyn? Bez przesady, fabryki pracują normalnie, a sprzedaż wysyłkowa kwitnie. Pandemia nie ma nic do rzeczy, zwłaszcza że trwa już długo i wszystkie firmy już dawno temu przystosowały się do panującej sytuacji.

Gówno, a nie pracują normalnie (obecnie już może tak, ale towar zamawiamy z półrocznym wyprzedzeniem). Wystarczy, że wyłoży się fabryka jednego z komponentów. Nam adidas zalega z dostawami z początku września, pewnie dlatego, że produkcja szła normalnie i nigdy w poprzednich latach nie było takich problemów. Ja jak o czymś nie mam pojęcia, to nie zabieram głosu. To, że u nas produkcja idzie, nie znaczy, że tak jest wszędzie. Dopiero od lipca jakoś widać było braki produkcyjne z początku roku, dopiero tera starają się to nadrabiać, przynajmniej w branży sportowej.

no offense, tak to wygląda od zaplecza ;)

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, czarny1910 napisał:

Gówno, a nie pracują normalnie (obecnie już może tak, ale towar zamawiamy z półrocznym wyprzedzeniem). Wystarczy, że wyłoży się fabryka jednego z komponentów. Nam adidas zalega z dostawami z początku września, pewnie dlatego, że produkcja szła normalnie i nigdy w poprzednich latach nie było takich problemów. Ja jak o czymś nie mam pojęcia, to nie zabieram głosu. To, że u nas produkcja idzie, nie znaczy, że tak jest wszędzie. Dopiero od lipca jakoś widać było braki produkcyjne z początku roku, dopiero tera starają się to nadrabiać, przynajmniej w branży sportowej.

Ty chyba czegoś nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi, więc może sam trzymaj się zasady "nie potrafię czytać ze zrozumieniem, to nie zabieram głosu". Pisałem w kontekście cytowanej wypowiedzi, jaki to ma związek z tym o czym mówisz, czyli dostępnością sprzętu? Nie o tym była mowa. To oczywiste, że produkcja może być mniejsza, ale wszystko działa i nie było żadnego zagrożenia premiery. Co to ma do branży sportowej, nie wiem. Ty chyba też nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomymi w ME, potwierdzili że szanse na wolne konsole jutro w sklepie są praktycznie zerowe, nawet nie wiedzą czy przyjadą wszystkie pod preordery.

PS. Wiecie może czy i kiedy PS5 dostanie wsparcie do (VVR) Variable Refresh Rate? Jak dla mnie to jedna z priorytetowych funkcji która powinna być w konsoli od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jack White napisał:

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomymi w ME, potwierdzili że szanse na wolne konsole jutro w sklepie są praktycznie zerowe, nawet nie wiedzą czy przyjadą wszystkie pod preordery.

PS. Wiecie może czy i kiedy PS5 dostanie wsparcie do (VVR) Variable Refresh Rate? Jak dla mnie to jedna z priorytetowych funkcji która powinna być w konsoli od samego początku.

Dobra dobra... już ja wiem, że chcesz się tylko pozbyć jutro konkurencji?, ale nie ze mną te numery :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jack White napisał:

PS. Wiecie może czy i kiedy PS5 dostanie wsparcie do (VVR) Variable Refresh Rate? Jak dla mnie to jedna z priorytetowych funkcji która powinna być w konsoli od samego początku.

Nie ma żadnej konkretnej daty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, SNC napisał:

jest ta przewaga 20-25% w niektorych scenach tylko ze na korzysc ps5 ;) swoja droga powinno byc ostrzejsze skalowanie dynamicznej rozdzielczosci przy spadkach ponizej 50fps na xsx bo lepiej obnizyc ilosc pixeli niz fps'y 

Tak jak w CoD:CW gdzie się okazało że na PS5 FullHD a na XSX 1440p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ta nie było,wszędzie lockdawn za lockdawnem.

Lockdown to Ty masz, na sensowne odpowiadanie na posty, od początku obecności na tym forum. Do pracy dojeżdżać nie można? Zakupy przez internet zostały zablokowane czy wręcz zachęca się do nich? Po co w ogóle odpisuję, to jak rozmowa ze sklepowym manekinem.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

 

Ale sukces odbębniony że na PS5 lepiej więc to się nie liczy ?

49 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Skoro jutro mają być konsole, to dlaczego Neonet twierdzi, że zrealizują do 15.12? Miesiąc będą ogarniać pakowanie i wysyłanie kurierem od 19.11?

PS5%20NeoNet.jpg

Z poważaniem

Moje zamówienie jest w trakcie realizacji więc nadzieja jest ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...