Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, azgan napisał:

Kupiłem na rok i tylko dlatego że za te 250 zł dali gry które mi odp. (część z nich i tak bym kupił żeby sprawdzić jak działają na PS5). Zobaczymy jak od czasu premiery ta usługa będzie się rozwijać (??). Jak SONY nie będzie miało nic ciekawego do zaoferowania to zostanę przy XGPU. Daję im rok.

No i spoko, taki jeden gościu na GOLu mnie rozwalił, bo napisał że na PC jest tylko "kilka dobrych gier", a jakie gry miał ocenione, najstarsza to FIFA 15 i milion z PS4 :E, ja nie mówię że gry na konsole są złe, ale ja przy swoim stażu grania prawie 30 lat, by mieć efekt wow bym potrzebował chyba to co Nintendo zrobiło z Mario Kart + do tego VR, takiej gry. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan napisał:

No i spoko, taki jeden gościu na GOLu mnie rozwalił, bo napisał że na PC jest tylko "kilka dobrych gier", a jakie gry miał ocenione, najstarsza to FIFA 15 i milion z PS4 :E, ja nie mówię że gry na konsole są złe, ale ja przy swoim stażu grania prawie 30 lat, by mieć efekt wow bym potrzebował chyba to co Nintendo zrobiło z Mario Kart + do tego VR, takiej gry. :E

Na brak gier nie narzekam i zaznaczam że mam w co grać na PS5 głównie dlatego że zostawiłem sobie The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima specjalne z myślą o premierze nowej PlejStacji więc z mojej perspektywy będzie to też wyglądać nieco inaczej. Obiecałem też że sprawdzę Days Gone (za darmo to dobra cena) a w planach mam jeszcze ponowne ogranie Final Fantasy VII Remake (może nie będzie takich problemów z texturami na dysku SSD) i God of War.

Jeśli chodzi o mobilne granie to czekam z zakupem na Nintendo Switch Pro (jeśli się uda to też będę brać na premierę).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Strzał w kolano jak dla mnie że nie ma patcha do Tlous2 na Ps5.

Wczoraj wł. na chwilę i wygląda bardzo ładnie. Nie czuję się skrzywdzony jeśli chodzi o grafikę. SSD też swoje robi.

Ghost of Tsushima też wygląda spoko z HDR. Na PS4PRO też było 60k/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lukadd napisał:

E tam dzisiaj u nas na forum dwa przypadki. Jedno 6800XT dostarczone 100km od miasta docelowego, nie wiadomo do kogo niby taka sama ulica tam jest, ale numeru domu nie ma takiego. Klient bez karty.

Drugi przypadek 3080 z x-koma, a w paczkomacie pudełko oryginalne z zewnątrz zafoliowane, ale bez gpu w środku :E

Jest progres teraz przynajmniej X-KOM sprzedaje pudełka od RTX'ów a wcześniej nie mieli nawet tego. Muszą sobie na czymś odbić te 100 zł rabatu na konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Na chwilę obecną nie zaobserwowałam u siebie większych problemów jedynie DS nie chciał się wł. po instalacji i musiałem zrobić restart konsoli. O co chodzi z tymi cewkami?? Z tego co sprawdzałem konsola jest cicha i chłodna jedynie napęd lubi sobie pohałasować. Moje wstępne wrażenia są jak najbardziej pozytywne aczkolwiek idealnie nie jest i do kilku rzeczy mam zastrzeżenia. O tych bieda kablach, opakowaniu "po jajkach", braku VRR i DOLBY pisałem już wcześniej więc nie widzę sensu się powtarzać ?

Czekaj jeszcze wszystko przed tobą :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Jest progres teraz przynajmniej X-KOM sprzedaje pudełka od RTX'ów a wcześniej nie mieli nawet tego. Muszą sobie na czymś odbić te 100 zł rabatu na konsole ?

Sprzedam opakowanie po PS5. Nie poniszczone, dostępne od ręki za 299 zł :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Jest progres teraz przynajmniej X-KOM sprzedaje pudełka od RTX'ów a wcześniej nie mieli nawet tego. Muszą sobie na czymś odbić te 100 zł rabatu na konsole ?

Ostatnio wysyłają trochę, to GPU zakosił pewnie kurier, albo gdzieś jeszcze indziej po drodze się zagubiło ?

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Też musiałem pojanuszować :E
W mieście ktoś sprzedawał PS5 z napędem za 4000 zł, wystawiłem dla jaj za 4300 zł na olx :E
Minęło 15 minut i mam chętnego :E:rotfl:
Szybka akcja logistyczna, zakup za 4k, sprzedaż za 4.3k :E 1 godz. roboty i 300 zł w kieszeni :rotfl::rotfl::rotfl:

A w CEX są po 3500PLN https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk03WuV3JRIKiO2No_y1-9qXOfG7RzA%3A1605953055818&source=hp&ei=H-a4X7OfL8GsaYnWqrgD&q=cex+wrocław&oq=&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAEyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECcyBwgjEOoCECdQAFgAYOULaAFwAHgAgAEAiAEAkgEAmAEAsAEL&sclient=mobile-gws-wiz-hp zastanawiam się czy ludzie są naprawdę takimi nieogarami czy pandemia powoduje to że nie potrafią się odnaleźć w "nowym świecie"?

 

3 minuty temu, kanon7 napisał:

Sprzedam opakowanie po PS5. Nie poniszczone, dostępne od ręki za 299 zł :E

Czekam teraz na wysyp takich aukcji (okazje z neta) ?

4 minuty temu, kadajo napisał:

Czekaj jeszcze wszystko przed tobą :E

Źle mi życzysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Tez mnie to zastanawia. Nie kumają ze sami kręcą na siebie bata pokazując ze są w stanie płacić takie pieniądze.

6 minut temu, azgan napisał:

Źle mi życzysz ?

Absolutnie nie, baw się dobrze. JA tam się cieszę jak ktoś jest happy ze swojego zakupu :)

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kadajo napisał:

Absolutnie nie, baw się dobrze. JA tam się cieszę jak ktoś jest happy ze swojego zakupu :)

Dzięki?.Oby tak zostało chociaż ten piano black jest tak tandetny że nawet ściereczka z mikrofibry zostawia mikro rysy (uj wie jak to czyścić) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest coraz więcej sygnałów ze jakość wykonania nowego PS'a jest po prostu słaba jak na taki sprzęt.

Moim zdaniem to dowodzi dlaczego PS5 tak późno pokazano, ta obudowa była sklecona na szybko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kadajo napisał:

Tez mnie to zastanawia. Nie kumają ze sami kręcą na siebie bata pokazując ze są w stanie płacić takie pieniądze.

 

A wersja DIGITAL już za 1650 PLN nic tylko im pogratulować ?

Screenshot-20201121-112636-Samsung-Inter

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Dzięki?.Oby tak zostało chociaż ten piano black jest tak tandetny że nawet ściereczka z mikrofibry zostawia mikro rysy (uj wie jak to czyścić) ?

Ja testowałem mikrofibrę z odrobiną pronto do mebli (ściereczka ma być minimalnie nawilżona pronto, nie mokra). Ładnie maskuje najdrobniejsze ryski i wydobywa połysk. Problem jest z samymi ściereczkami, mikrofibry jest kilka rodzajów. Mam takie, które są tak jakby ostre i ich należy unikać. Ściereczka musi być miękka i "mięsista" w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kadajo napisał:

Niestety jest coraz więcej sygnałów ze jakość wykonania nowego PS'a jest po prostu słaba jak na taki sprzęt.

Moim zdaniem to dowodzi dlaczego PS5 tak późno pokazano, ta obudowa była sklecona na szybko.

Podstawka od czajnika elektrycznego i plastik z recyklingu ?

Jakość nie rzuca na kolana zwłaszcza przy XSX wygląda to dość oszczędnie ale jest i tak lepiej niż się spodziewałem - serio.

6 minut temu, Mikkonen napisał:

Ja testowałem mikrofibrę z odrobiną pronto do mebli (ściereczka ma być minimalnie nawilżona pronto, nie mokra). Ładnie maskuje najdrobniejsze ryski i wydobywa połysk. Problem jest z samymi ściereczkami, mikrofibry jest kilka rodzajów. Mam takie, które są tak jakby ostre i ich należy unikać. Ściereczka musi być miękka i "mięsista" w dotyku.

Ja już rozwiązałem problem mikro rysek (działa, przetestowane)

20201121-113801.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że nowy rok przyniesie nową rewizje, być może dodadzą od razu wsparcie do VVR i kto wie, może zmieni się również obudowa. Bo to co jest teraz panowie, to jakiś istny żart. Widać, że Sony bardzo spieszyło się z premierą tej konsoli. Jak zobaczyłem jak jest zapakowany nowy Xbox, jak kabelki są związane, to naprawdę byłem pełen podziwu, widać tutaj dbałość o szczegóły. Niby nie dużo, ale jednak, patrząc z perspektywy gracza, to czuć że firma dba o mnie i o to, żeby było miło. Podczas gdy Sony pakuje konsole w kartony ochronne po jajkach, widzieliście jak niedbale opleciona jest ta konsola tym papierem? Nie wspomnę już o tym, że nowy pad w sklepie, w pudełku nie posiada nawet foli ochronnej. To jest naprawdę już lekceważące, tyle sprzedanych PS4 a oni robią taki syf przy okazji premiery nowej konsoli. Dziadostwo straszne.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

O cewkach nikt tu nie pisał w temacie że ma z tym problem.

Ja nawet nie wiem o co biega z tymi cewkami??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

 

Ja już rozwiązałem problem mikro rysek (działa, przetestowane)

 

Bardzo usrały się zakamarki tą pastą ? Miejsca koło przycisków, portów, czy krawędzie wlotów ?

 

Odnośnie cewek, u mnie nic nie słychać. A wsłuchiwałem się z ciekawości w pracę konsoli. Mocno słychać napęd, ale to normalny dźwięk, nic nie wibruje.

Edytowane przez Mikkonen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mikkonen napisał:

Bardzo usrały się zakamarki tą pastą ? Miejsca koło przycisków, portów, czy krawędzie wlotów ?

Nie, czyściutka jest. Sam zobacz 

20201121-114527.jpg

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, stawiając konsole w pionie bez podstawiki, zaburza się w jakimś stopniu przepływ powietrza, czy można śmiało stawiać bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Na chwilę obecną nie zaobserwowałam u siebie większych problemów jedynie DS nie chciał się wł. po instalacji i musiałem zrobić restart konsoli. O co chodzi z tymi cewkami?? Z tego co sprawdzałem konsola jest cicha i chłodna jedynie napęd lubi sobie pohałasować. Moje wstępne wrażenia są jak najbardziej pozytywne aczkolwiek idealnie nie jest i do kilku rzeczy mam zastrzeżenia. O tych bieda kablach, opakowaniu "po jajkach", braku VRR i DOLBY pisałem już wcześniej więc nie widzę sensu się powtarzać ?

W takim razie z jakich powodów można mówić, że to bardzo udana konsola? Nie ma nic, czego nie ma konkurencyjny Xbox, a lista rzeczy które posiada konkurencja a na PS5 ich nie uświadczysz, jest całkiem pokaźna. Serio, ten sprzęt nie robi na razie niczego innego niż uruchamianie się. Zresztą nie zawsze, godzinę temu miałem totalną zwiechę - konsola nie chciała się wybudzić ze stanu wstrzymania, pomógł tylko twardy reset.

1 godzinę temu, Ściem@ napisał:

Jak widzę te ceny na allegro i olx to nie mogę się na dziwić że ludzie są w stanie tyle zapłacić za konsolę na którą jest w sumie tylko jedna gra (DS) bo cała reszta jest jescze na ps4. Jak dostałem PS5 z MM chwilę się zastanawiałem na sprzedażą ale pomyślałem ze te chore akcje z cenami to jakieś jaja i dałem spokój. 

Nie ma w tym nic dziwnego, jak się ludzi nakręcą to zdrowy rozsądek przestaje istnieć. Po prostu muszę mieć i muszę to mieć teraz, słaba dostępność tylko podgrzewa atmosferę. Każdy chyba się zastanawiał na sprzedażą, kto by nie chciał przytulić minimum 1.5k za frajer? Ja tego nie zrobię, bo ta kasa do życia mi nie jest potrzebna, ale nie oceniam ludzi, którzy chcą w ten sposób zarobić trochę grosza. Sprzęt jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić - oklepana i stara jak świat zasada sprawdza się tutaj w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściereczka cały czas musi być obok PS5 a XSX nie wycierany od dnia zakupu. Brawa dla SONY za Piano Black :notworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jack White napisał:

Zobaczycie, że nowy rok przyniesie nową rewizje, być może dodadzą od razu wsparcie do VVR i kto wie, może zmieni się również obudowa. Bo to co jest teraz panowie, to jakiś istny żart. Widać, że Sony bardzo spieszyło się z premierą tej konsoli. Jak zobaczyłem jak jest zapakowany nowy Xbox, jak kabelki są związane, to naprawdę byłem pełen podziwu, widać tutaj dbałość o szczegóły. Niby nie dużo, ale jednak, patrząc z perspektywy gracza, to czuć że firma dba o mnie i o to, żeby było miło. Podczas gdy Sony pakuje konsole w kartony ochronne po jajkach, widzieliście jak niedbale opleciona jest ta konsola tym papierem? Nie wspomnę już o tym, że nowy pad w sklepie, w pudełku nie posiada nawet foli ochronnej. To jest naprawdę już lekceważące, tyle sprzedanych PS4 a oni robią taki syf przy okazji premiery nowej konsoli. Dziadostwo straszne.

No dobra, ale masz z tym jakiś problem? Konsola jest cała, nie porysowana, a kabelki nie uszkodzone? Serio nie wiem czemu tak wiele osób przywiązuje jakaś uwagę do opakowania. :D;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vulc napisał:

W takim razie z jakich powodów można mówić, że to bardzo udana konsola? Nie ma nic, czego nie ma konkurencyjny Xbox, a lista rzeczy które posiada konkurencja a na PS5 ich nie uświadczysz, jest całkiem pokaźna. Serio, ten sprzęt nie robi na razie niczego innego niż uruchamianie się. Zresztą nie zawsze, godzinę temu miałem totalną zwiechę - konsola nie chciała się wybudzić ze stanu wstrzymania, pomógł tylko twardy reset.

 

Pisałem wcześniej że obie są udane. Pisanie że w mojej opinii uważam za zbyteczne skoro piszę o swoich odczuciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...