Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to pora się przekonać ile to DLC jest warte ?

20201121-202547.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jak kiedyś z ciekawości kupiłem AC:Odyssey i zobaczyłem te mikropłatności, jakieś dziwne waluty i inne wymysły w grze to zamarłem i nie wiedziałem co myśleć. Miałem przerwę od gier Ubi od czasów AC:Revelations (3 już nie ruszyłem), więc chciałem sprawdzić jak wyglądają ich nowsze gry. No i muszę przyznać że znów przez długi czas nie kupię AC, o ile kiedykolwiek. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isharoth napisał:

Przyznam, że jak kiedyś z ciekawości kupiłem AC:Odyssey i zobaczyłem te mikropłatności, jakieś dziwne waluty i inne wymysły w grze to zamarłem i nie wiedziałem co myśleć. Miałem przerwę od gier Ubi od czasów AC:Revelations (3 już nie ruszyłem), więc chciałem sprawdzić jak wyglądają ich nowsze gry. No i muszę przyznać że znów przez długi czas nie kupię AC, o ile kiedykolwiek. :E

No cóż, 10 - 15 lat temu my po prostu wpisywaliśmy kody, teraz gracze też wpisują kody...karty kredytowej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mlody_tarnow napisał:

NFS: Hot Pursuit 2010 remaster i wspomniany przez Ciebie Driveclub. Te pierwsze ze względu na żywy multik - bo jest policja - ten drugi ze względu na oprawę.

Dzięki, kupiłem Driveclub w zestawie z Killzone (bo też nie grałem) za 25zl/szt ? będzie grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mikkonen napisał:

Dzięki, kupiłem Driveclub w zestawie z Killzone (bo też nie grałem) za 25zl/szt ? będzie grane

Driveclub ma już zamknięte serwery online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Isharoth napisał:

Przyznam, że jak kiedyś z ciekawości kupiłem AC:Odyssey i zobaczyłem te mikropłatności, jakieś dziwne waluty i inne wymysły w grze to zamarłem i nie wiedziałem co myśleć. Miałem przerwę od gier Ubi od czasów AC:Revelations (3 już nie ruszyłem), więc chciałem sprawdzić jak wyglądają ich nowsze gry. No i muszę przyznać że znów przez długi czas nie kupię AC, o ile kiedykolwiek. :E

A kto Ci każe coś kupować w grze?

Ja nigdy nic nie kupiłem a w AC gram od pierwszej części, kupuję tylko od razu grę wraz z Season Passem i tyle, żadnych pierdółek za realną kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Hype na Valhalle, że wczoraj z Me kupiłem Odyseję za 59zeta.  To pewnie prawie to samo z  innimi teksturami znając Ubi, chociaż fakt faktem Wikingowie i te klimaty bardziej mnie kręcą.
Jakoś nigdy nie ukończyłem żadnego Assasyna- pierwszy znudził mi się po tygodniu skakania w stogi siana , kilka lat temu jeszcze w jakiś w Ameryce popykałem z 2 dni i tyle.

Może na padzie na kanapie mnie wciągnie ?
Nigdy nie wiadomo, bo mam 2 podejście do niby genialnego GoW i się męczę mocno - grafika fajna ale poza tym nie moja bajka.
Gra niby must have na PSa, a widać nie każdemu przypasi.?

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomcat napisał:


Może na padzie na kanapie mnie wciągnie ?
Nigdy nie wiadomo, bo mam 2 podejście do niby genialnego GoW i się męczę mocno - grafika fajna ale poza tym nie moja bajka.
Gra niby must have na PSa, a widać nie każdemu przypasi.?

Nie wgniecie  cię w kanapę Vallhala   za słaba gierka ,klimat vikiga  taki sobie .

Co do GoW   ..  rok temu nabyłem GOTY  mówię wkońcu zagram w najlepszą grę na PS4...... no cóż  osobiście to nie wiem za co ta gra dostała GOTY i  miano najlepszej gry  chyba za grafikę to  mogę potwierdzić . Bo  rozgrywka  momentami na siłę rozwleczona  do bólu  dupy nie urywa ,poprostu dobra gra . Ukończyłem ,chciałem robić  drugie podejście do  maxowania ,pozwiedzania .. do dnia dzisiejszego nie  dałem rady  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, czarny1910 napisał:

Piano black można okleić folią, dbrand już ma :E

>KLIK< Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przodu jest w miarę ok ale problem jest jak patrzysz z boku na białe wewnętrzne strony paneli bocznych i dlatego dbrand usunął ofertę i zwraca za preordery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma sprzęt działać, jak wygląda mam w dupie :) nie jestem francuskim pieskiem, jakimś uczulonym estetą, czy innym dziwakiem w rurkach , co niektórzy jak ps5 czarne nie pojawi się albo nie da rady okleić to nie kupią bo brzydkie albo nie pasuje do mebli :szczerbaty:

Edytowane przez Elvis79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How dare you! rgb pc master race zacznie ci wysyłać groźby karalne ;) 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji CoD MW 2019 nie chcę odpalić mi na PS5 wyświetla się taki komunikat "Nie można uruchomić gry lub aplikacji. Aby uruchomić grę lub aplikacje z tego dysku, usuń grę lub aplikację z konsoli PS5 i ponownie włóż dysk " Jak wkładam płytę instaluje i odpalam to gra działa i zaczyna aktualizację po jej wykonaniu wciąż działa ale jak zamknę grę ponownie nie mogę jej uruchomić i wyświetla się podany komunikat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 2 godzinnej sesji w Astro's Playroom i muszę powiedzieć, że nie pamiętam już kiedy jakaś gra spowodowała u mnie tyle radości i śmiechu :) Co do samego Dualsense to kiedy już myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy zostałem zwalony z nóg. Nawet jeśli Xbox okaże się te 20 czy nawet 30% mocniejszy w przyszłości to w życiu nie zamieniłbym PS5 na XSX, nie po tym czego doświadczyłem. Dla osób, które cenią sobie immersję Astroy's Playroom to pozycja obowiązkowa do ogrania 

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lis22 napisał:

A kto Ci każe coś kupować w grze?

Ja nigdy nic nie kupiłem a w AC gram od pierwszej części, kupuję tylko od razu grę wraz z Season Passem i tyle, żadnych pierdółek za realną kasę.

Nikt nie każe, ale źle wnioskujesz że to mikropłatności były jej problemem. Po prostu gra była nudna. A zrobienie systemu levelowania w grze, po czym przekreślenie jego sensu skalowaniem lvl przeciwników to idiotyzm na poziomie projektu gry i świadczy to o problemach Ubi ze stworzeniem jakiejś sensownej mechaniki. Oni po prostu kopiują najbardziej popularne w danym czasie, elementy z innych gier, niezależnie czy pasują do siebie czy nie. A implementacja mikropłatności w grze która była na premierę za 60 euro, to taki trochę brak przyzwoitości. Niby nie trzeba tego kupować, ale tego typu rzeczy są wycelowane w konkretnych odbiorców, albo raczej ofiary. Czyli ludzi skłonnych do robienia impulsywnych zakupów, uzależnionych od hazardu (w przypadku gdy mamy do czynienia z lootboxami), no i dzieci. Na ile to moralne niech każdy sobie sam odpowie. Ale to temat do dyskusji w jakimś "Offtopie" a nie o PS5. ;)

 

Nie rozumiem czemu ludzie mają tak silną potrzebę kupienia konsoli na premierę że są skłonni wydać 2 razy więcej pieniędzy. Dziś już nietrudno znaleźć w Internecie przypadki z awariami nowych PS i Xboxów, a do tego jeszcze bugi w sofcie. Kiedyś jakby ktoś miał kupić niedorobiony produkt to popukałby się w czoło, a dziś za beta testy się płaci i to w dodatku podwójne pieniądze. Ładnie sobie korporacje wychowały konsumentów. Przerażające że mimo iż nie nastąpiło to z dnia na dzień, to i tak bardzo szybko, a mało kto to zauważa. Konsumpcjonizm to choroba dzisiejszych czasów.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

W ile Ty grasz gier teraz na raz? 20?

Coś blisko tego ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Isharoth napisał:

Nie rozumiem czemu ludzie mają tak silną potrzebę kupienia konsoli na premierę że są skłonni wydać 2 razy więcej pieniędzy. Dziś już nietrudno znaleźć w Internecie przypadki z awariami nowych PS i Xboxów, a do tego jeszcze bugi w sofcie. 

Wszystkie sprzęty potrafią się zepsuć lub być wadliwe od tego jest gwarancja. Jeśli myślisz że za 2-3 lata żadne PS5 po wyjściu z fabryki nie trafi na serwis to jesteś w błędzie. To samo naczytałem się o wypalaniu OLED'ów i tym że padają jak muchy jeden po drugim a dzisiaj połowa forum na nich gra ? . Czekać tak można w nieskończoność aż pojawi się coś lepszego. Trochę osób z forum ma już PS5 i nie słyszałem żeby komuś się zepsuł a błędy w oprogramowaniu zawsze jakieś będę, od tego jest Internet i Update FirmWare. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że jesteśmy na forum, więc wyrażanie swojego zdania jest tu normą. A moim zdaniem kupowanie konsoli za 2 razy wyższą cenę świadczy o jakichś problemach osobistych, albo po prostu o zwykłym braku rozwagi - niezależnie od stanu majątkowego. Nie obchodzi mnie że ktoś wyrzuca pieniądze w błoto, dopóki nie będą to moje pieniądze, ale taka osoba nie może oczekiwać tego że nie będzie oceniana. ;)

@azgan Tu nie chodzi o to, żeby sprzęt się w ogóle nie psuł, tylko o to że konsole przy prawie każdej premierze miały sporo problemów technicznych. Kupowanie na premierę za 2 razy wyższą cenę, w dodatku kiedy nie ma zbyt wiele nowych gier? Jak dla mnie głupota.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Mamy gwarancje to żadne ryzyko.

Tak, a odsyłanie na gwarancje to kwestia 5 minut. Warto płacić 4k PLN. :E

Eh, nawet mi się już nie chce strzępić języka, czy też klawiatury.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isharoth napisał:

A moim zdaniem kupowanie konsoli za 2 razy wyższą cenę świadczy o jakichś problemach osobistych, albo po prostu o zwykłym braku rozwagi - niezależnie od stanu majątkowego. Nie obchodzi mnie że ktoś wyrzuca pieniądze w błoto, dopóki nie będą to moje pieniądze, ale taka osoba nie może oczekiwać tego że nie będzie oceniana. ;)

To jest zwykła zachcianka, jakich ludzie mają wiele. Tak jak kupowanie drogiego Whisky i picie go z colą potem, bo chcą spróbować choć nie dostrzegą żadnej różnicy między tanim odpowiednikiem. Albo pójście na gokarty gdzie 20 minu przyjemności kosztuje 100 zł.

Też kiedyś gdy miałem ograniczony budżet to kalkulowałem i starałem się nie przepłacać, szukałem okazji. Teraz chcę to kupuje, rozumiem takie podejście choć raczej go nie praktykuje. Po to się żyje i pracuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

Raczej nie będzie PS5PRO nowa konsola SONY ma wystarczyć od pięću do siedmiu lat zdaniem Jima Ryana

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/11/21/sony-on-ps5-future/

 

Za 4 lata na pewno nie starczy, jak się AMD i nVidia rozkręci to za 4 lata będziesz miał RT w kartach za 500zł, a procki i karty budżetowe będą wydajniejsze niż całe PS5. :E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Isharoth napisał:

Nie rozumiem czemu ludzie mają tak silną potrzebę kupienia konsoli na premierę że są skłonni wydać 2 razy więcej pieniędzy.

Akurat cena PS4 od premiery praktycznie taka sama.  W dniu premiery kosztowała $399 i teraz także w okolicach tej ceny można dostać. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...