Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, JerzyAtryda napisał:

Szczerze to wole mieć trochę gorsza jakość niż płacić za stare filmy prawie 700 zł.

Miał kosztować poniżej 400 zł, ale importerzy zrobili swoje ;)

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, musichunter1x napisał:

Miał kosztować poniżej 400 zł, ale importerzy zrobili swoje ;)

Szkoda gadać... Taniej wyjdzie kupić sobie na Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Może mnie ktoś przekonać lub odwieść od pomysłu zakupu dwóch konsol: XSX i PS5? Czy to jest rozsądne, uzasadnione, nie wiem, nie znam odpowiedniego słowa. Ktoś posiada obie konsole i może szczerze powiedzieć, czy taki pomysł jest uzasadniony i w ogóle, jakieś plusy, minusy posiadania dwóch konsol?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Może mnie ktoś przekonać lub odwieść od pomysłu zakupu dwóch konsol: XSX i PS5? Czy to jest rozsądne, uzasadnione, nie wiem, nie znam odpowiedniego słowa. Ktoś posiada obie konsole i może szczerze powiedzieć, czy taki pomysł jest uzasadniony i w ogóle, jakieś plusy, minusy posiadania dwóch konsol?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Jak nie posiadasz mocnego PC a lubisz grać w Gears`y Forze Halo, albo też nie lubisz grać na PC a w te gry chcesz grać to obie konsole jak najbardziej spoko opcja, PS5 do exów a reszta na XSX.

Edytowane przez Elvis79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

6 minut temu, Elvis79 napisał:

Jak nie posiadasz mocnego PC a lubisz grać w Gears`y Forze Halo, albo też nie lubisz grać na PC a w te gry chcesz grać to obie konsole jak najbardziej spoko opcja, PS5 do exów a reszta na XSX.

Sprzedałem PC 3 lata temu, teraz tylko notebook do pracy... Do gier PS5, którego nie ma ;) ...o dziwio XSX też nie ma ;)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Sprzedałem PC 3 lata temu, teraz tylko notebook do pracy... Do gier PS5, którego nie ma ;) ...o dziwio XSX też nie ma ;)

Z poważaniem

To jest dziwne, że niby tego XsX nie ma, w internecie nie da się nigdzie zamówić, a dosłownie 1,5 godziny temu w mediamarkt w Poznaniu mijałem wielki stos XsX, na oko z 25-30 sztuk. NIestety wszystkie z drugim padem i cena 2500zł (około), ale są na wyciągnięcie ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odbierałem w ME swoją sonkę, to było ok 5-6 sztuk na regale xsx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

2 minuty temu, henryk nowak napisał:

To jest dziwne, że niby tego XsX nie ma, w internecie nie da się nigdzie zamówić, a dosłownie 1,5 godziny temu w mediamarkt w Poznaniu mijałem wielki stos XsX, na oko z 25-30 sztuk. NIestety wszystkie z drugim padem i cena 2500zł (około), ale są na wyciągnięcie ręki ;)

Hmm, poważnie są stacjonarnie, przejadę się jutro do MM w Gdyni i dryndę do ME, może rzeczywiście mają...

Chętnie przygarnąłbym XSX i CyberPunk 2077 albo z drugim padem, obojętnie.  

1 minutę temu, czarny1910 napisał:

Ja dziś odbierałem w ME swoją sonkę, to było ok 5-6 sztuk na regale xsx :)

W jakim mieście? Coś blisko Trójmiasta?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy wcześniej doczynienia z graniem w 120 klatkach, i nie zdawałem sobie sprawy jaką to robi robotę, dopóki w Cold War w multi nie wróciłem na próbę do 60 fpsów. Do shooterów naprawdę jak znalazł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Hmm, poważnie są stacjonarnie, przejadę się jutro do MM w Gdyni i dryndę do ME, może rzeczywiście mają...

Chętnie przygarnąłbym XSX i CyberPunk 2077 albo z drugim padem, obojętnie.  

(...)

Z poważaniem

Zajrzyj do tematu o XsX i przeczytaj co dzisiaj napisałem o Cyberpunk 2077 oraz dlaczego grę już sprzedałem. Jeśli nie chcesz, to w skrócie - skopany hdr, gra się wysypuje, zawiesza konsolę, czasem trzeba restartować misję, bo skrypt się nie odpali, a ja ostatecznie grę sprzedałem, bo trafiłem na buga przez którego nie mogłem przejść dalej. Pewnie dałoby się to przejść, ale ile czasu i nerwów by mnie to kosztowało, tego nikt nie wie. Generalnie stanowczo odradzam tę grę, bo póki co na konsolach jest niegrywalna. O innych rzeczach jak np. dość często spotykane tekstury ala GTA 3, błędy w odtwarzaniu dźwięku, glitche, drewniana jazda autem itp. nie wspominałem. Serio, odpuść sobie, bo sam nie jestem wybredny, ale CP2077 to jest jakaś tragedia i ta gra w takim stanie nie powinna zostać wydana. Gdyby nie gigantyczna kasa na marketing, przepotężny hype i renoma zdobyta Wiedźminami, to ta gra by została potraktowana jak Fallout 76 albo nawet gorzej, bo F76 chyba był grywalny, a to gunwo nie jest. Gram od  połowy lat 90 i naprawdę nigdy nie trafiłem na tak zabugowaną grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Hmm, poważnie są stacjonarnie, przejadę się jutro do MM w Gdyni i dryndę do ME, może rzeczywiście mają...

Chętnie przygarnąłbym XSX i CyberPunk 2077 albo z drugim padem, obojętnie.  

W jakim mieście? Coś blisko Trójmiasta?

Z poważaniem

blisko Poznania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Może mnie ktoś przekonać lub odwieść od pomysłu (...)

Z poważaniem

Z chęciom odwiódłbym Cię od witania się i "żegnania" w każdym poście :E  sorry, ale to wygląda jak byś leków nie wziął :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

9 minut temu, kanon7 napisał:

Z chęciom odwiódłbym Cię od witania się i "żegnania" w każdym poście :E  sorry, ale to wygląda jak byś leków nie wziął :E

Nie mogę tego zrobić, wiesz dobrze ? Ehehehehehe... :elefant: ...leki biorę, jak żona patrzy :banan:

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

Zajrzyj do tematu o XsX i przeczytaj co dzisiaj napisałem o Cyberpunk 2077 oraz dlaczego grę już sprzedałem. Jeśli nie chcesz, to w skrócie - skopany hdr, gra się wysypuje, zawiesza konsolę, czasem trzeba restartować misję, bo skrypt się nie odpali, a ja ostatecznie grę sprzedałem, bo trafiłem na buga przez którego nie mogłem przejść dalej. Pewnie dałoby się to przejść, ale ile czasu i nerwów by mnie to kosztowało, tego nikt nie wie. Generalnie stanowczo odradzam tę grę, bo póki co na konsolach jest niegrywalna. O innych rzeczach jak np. dość często spotykane tekstury ala GTA 3, błędy w odtwarzaniu dźwięku, glitche, drewniana jazda autem itp. nie wspominałem. Serio, odpuść sobie, bo sam nie jestem wybredny, ale CP2077 to jest jakaś tragedia i ta gra w takim stanie nie powinna zostać wydana. Gdyby nie gigantyczna kasa na marketing, przepotężny hype i renoma zdobyta Wiedźminami, to ta gra by została potraktowana jak Fallout 76 albo nawet gorzej, bo F76 chyba był grywalny, a to gunwo nie jest. Gram od  połowy lat 90 i naprawdę nigdy nie trafiłem na tak zabugowaną grę. 

Fakt dali dupy, ale z ostatniego czasu Batman, Valhalla, CoD cold war itd podobnie, ekipa miękkim chu...m nie była robiona to pewnie sprawnie połatają, też kupiłem, ale nie sprzedaję, wolę nie lamentować i poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Elvis79 napisał:

Fakt dali dupy, ale z ostatniego czasu Batman, Valhalla, CoD cold war itd podobnie, ekipa miękkim chu...m nie była robiona to pewnie sprawnie połatają, też kupiłem, ale nie sprzedaję, wolę nie lamentować i poczekać.

Valhalla i cold war to arcydzieła techniczne przy cp. Nie wiem czy jest na co czekać, ilość błędów na jakie trafiłem przez około 4 godziny jest zatrważająca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

Valhalla i cold war to arcydzieła techniczne przy cp. Nie wiem czy jest na co czekać, ilość błędów na jakie trafiłem przez około 4 godziny jest zatrważająca. 

W valhalli mam nabite 97h, gram w nią od dnia 1 na xsx i gra może ze 3x mi się zwiesiła. Nie natrafiłem jeszcze na żaden błąd uniemożliwiający ukończenie zadania itd. Wiadomo glicze graficzne się zdarzają ale jak na tak duży świat to jest ich nie wiele. 

CP tak jak przy wieśku wypuścili alphę bo się kasa skończyła na produkcję, trzeba było sprzedać to co jest a teraz przez rok będą ją kończyć. To ja tą grę dopiero wtedy kupię. Do tego czasu sorry ale redzi mojej kasy nie wydadzą na dziwki i koks... :E 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zaodrze244 napisał:

W valhalli mam nabite 97h,

:o Strasznie te tasiemce teraz długie kopiują robią.

Za gierki z gej pasa byś się wziął bo abo minie a ty dalej będziesz łowił ryby w walanalni :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gonzo3211 napisał:

:o Strasznie te tasiemce teraz długie kopiują robią.

Za gierki z gej pasa byś się wziął bo abo minie a ty dalej będziesz łowił ryby w walanalni :rotfl:

Nie bój nic jeszcze ze 100h i grę skończę... :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

:o Strasznie te tasiemce teraz długie kopiują robią.

Za gierki z gej pasa byś się wziął bo abo minie a ty dalej będziesz łowił ryby w walanalni :rotfl:

Sam główny wątek zajmuje 30-35 godzin stawiam. Robiłem główny sam, odkryłem cała mapę, pozbierałem trochę skrzynek i gra skończona na 45h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, martingg napisał:

Sam główny wątek zajmuje 30-35 godzin stawiam. Robiłem główny sam, odkryłem cała mapę, pozbierałem trochę skrzynek i gra skończona na 45h.

Można i tak, ja czyszczę mapę, zbieram wszystko chcę zrobić gierkę na 100% a nie 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zaodrze244 napisał:

Można i tak, ja czyszczę mapę, zbieram wszystko chcę zrobić gierkę na 100% a nie 45.

nie każdy ma tyle czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Nie ma sensu zbierać sprzętu bo i tak się lvl liczy.

Skończyłem po 41h.

Dziękuję za Twą światłą poradę, w życiu bym na to nie wpadł.

 

Grajcie sobie jak chcecie, Valhalla ma piękny świat, aktywności poboczne są zajebiste. Samo łowienie rybek jest fajne. A skoro wam się spieszy i tylko wątek główny ogrywacie to wasza strata. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, zaodrze244 napisał:

Dziękuję za Twą światłą poradę, w życiu bym na to nie wpadł.

 

Grajcie sobie jak chcecie, Valhalla ma piękny świat, aktywności poboczne są zajebiste. Samo łowienie rybek jest fajne. A skoro wam się spieszy i tylko wątek główny ogrywacie to wasza strata. 

 

Stratą to jest marnowanie życia na dziesiątki powtarzających się czynności pobocznych. Rybki to sobie lepiej łowić w rzeczywistości ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taki wolny den dysk w PS5 ? ( do 30% wolniej jak na xbox )

 

 

Edytowane przez niko123
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...