Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Qarlik

Chłodzenie, wentylator, pasta.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w dobraniu coolera do Intel Xeon 1230 v3, wentylatora wciągającego na front oraz pasty termoprzewodzącej (chyba że ta do coolera będzie ok)

Budżet maks 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej obudowy ma być chłodzenie? Jakiej wielkości wentylator na front 120/140mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niedopatrzenie. Obudowa Zalman Z3 Plus (wysokość coolera maks 162mm) oraz wentylator 120mm (będzie wiał na grafikę, więc raczej wydajny niż cichy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańsze- SPC Fera 2/Fortis/Raijintek Themis.

Droższe- Termalright Macho 120/ BQ Shadow Rock 2/Raijintek Ereboss.

Wentylator-NB XL2/Enermax UCTB 12/NB PL2/Gelid 120 UV BLUE/Phobya Nano G 12/Phobya 120mm G-Silent 12 1200rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta dołączana do Fortisa jest wystarczająca?

Jakieś inne wentylatory ? Co sądzisz o Enermax UCMA 12? Zależy mi na tym aby był dostępny na morelach (jest tylko UCTB 12, ale ma niski przepływ powietrza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta w fortis'ie jako tako ujdzie.

Magma też będzie dobra, ale kultura pracy będzie niższa od wspomnianych wyżej NoiseBlocker'ów XL2/PL2. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi akurat obojętne, ponieważ podepnę go pod kontroler obrotów, dziękuję za pomoc :)

A jaką pastę polecasz? Wyczytałem że potrzeba do niego gęstych past.

 

@up : Wybrałem fortisa, patrząc na testy nie opłaca się dopłacać (brak OC), szukam jeszcze wentylatora/pasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto zmieniac pasty fortisa jak nie krecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...