Skocz do zawartości
P.U.

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

LOTF_Media2d70.jpg

Stworzone przez polskie studio City Interactive RPG akcji, osadzone w starożytnym świecie, w którym ludzkość zabiła złowieszczego boga. Twórcy położyli główny nacisk na stworzenie wciągającej dla gracza mechaniki rozgrywki. Jednym z autorów Action RPG City Interactive jest Tomasz Gop, współtwórca przebojowego Wiedźmina.

Nowy gameplay i do tego komentarz Tomasza Gopa z gry Lords of the Fallen:

http://www.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen

sorry jeśli już jest temat poświęcony grze (wtedy proszę o przeniesienie), ale wyszukiwarka nic nie znalazła.

Edytowane przez P.U.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada jak polaczenie Darksiders z Dark Souls, IMHO przyjemnie, ale pozyjemy zobaczymy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uuu, ale pusto w tym temacie :E

Nikt oprócz mnie nie jest zainteresowany tym tytułem?

W chwili obecnej obok AC: Unity i DA:I najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. Jestem ciekaw, czy CI tym razem dostarczy coś więcej niż typowego średniaka. Dark Souls kiedyś próbowałem, ale odbiłem się przez poziom trudności. Tutaj ma być nieco przystępniej, więc to już na plus.

Także jeśli oceny i opinie będą pozytywne, to być może się skuszę.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt oprócz mnie nie jest zainteresowany tym tytułem?

Jestem bardzo zainteresowany. Ale...

Jestem ciekaw, czy CI tym razem dostarczy coś więcej niż typowego średniaka.

Więc..

(...) jeśli oceny i opinie będą pozytywne, to być może się skuszę.

Poczekam, poczytam, pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska premiera gry przesunięta...na wcześniejszy termin ;)

Tytuł zadebiutuje 28-ego października, czyli tego samego dnia, co w Ameryce, a nie jak wcześniej planowano, 3 dni później ;)

Miło.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się ciekawie ale wole poczekać jeszcze na jakieś beta testy.

A ma coś takiego być?

Trailer gry:

gameplay video:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

sorry jeśli już jest temat poświęcony grze (wtedy proszę o przeniesienie), ale wyszukiwarka nic nie znalazła.

Twój stał się głównym tematem, dlatego warto byłoby rozszerzyć opis ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było ;)

Sam myślałem o utworzeniu fajnego tematu, dopóki nie zorientowałem się, że już jeden istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci można już znaleźć obszerny, bo prawie pięciogodzinny film z rozgrywki. Oczywiście to wersja preview. Sami twórcy z resztą streamowali przez pewien czas i zapowiadają kolejne takie atrakcje. Po obejrzeniu tych materiałów moje zainteresowanie wzrosło i poważnie zastanawiam się nad złożeniem preordera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci można już znaleźć obszerny, bo prawie pięciogodzinny film z rozgrywki. Oczywiście to wersja preview. Sami twórcy z resztą streamowali przez pewien czas i zapowiadają kolejne takie atrakcje. Po obejrzeniu tych materiałów moje zainteresowanie wzrosło i poważnie zastanawiam się nad złożeniem preordera.

Gdyby ktoś chaił zobaczyć ten 5 godzinny filmink to tutaj macie do niego linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci można już znaleźć obszerny, bo prawie pięciogodzinny film z rozgrywki.

...

Meh, co za przyjemność patrzyć na 5h gry (pewnie z 1/3) zamiast samemu pograć ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem naprawdę sporo z tego 5 godzinnego materiału (pewnie jakieś 3 godziny, z czego część słuchałem tylko :E) i to mnie utwierdziło w przekonaniu, że gra raczej nie zawiedzie, chociaż poziom trudności nie wydaje się być szczególnie wysoki. Ale może to też kwestia tego, że grał w to wprawiony gracz DS2 ;)

edit: Nie nie, te 5 godzin to nie jest zapis 1/3 gry ;)

Previewka kończy się na walce z bossem, czyli gdzieś po 1.5 godziny ;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meh, co za przyjemność patrzyć na 5h gry (pewnie z 1/3) zamiast samemu pograć ;).

To jest tylko wersja preiew, ok 1,5 godziny rozgrywki, sam początek. W samym nagraniu autor przechodzi udostępnioną mu wersję trzykrotnie, różnymi klasami postaci.

Osobiście to potraktowałem ten materiał bardziej jako podcast. Jest kilka ciekawych spostrzeżeń i sama opinia jednego z bardziej hardcorowych graczy w Dark Souls, przynajmniej dla mnie ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem streama LobosJR (kolo który DS przechodził na wszystkie możliwe sposoby) z tej gry, bardzo mu się gra podobała tylko trzeba się nastawić na coś innego niż Soulsy jeśli chodzi o trudność ale mimo wszystko gra aż taka łatwa nie jest i mashowanie guzików i byle do przeodu odpada (z tego co widziałem).

Ogólnie jak nie wyjdą jakieś grubsze błędy to na prawdę może to być bardzo dobra gra. Bo i grafika, klimat i gameplay wydaje się że jest na dobrym poziomie.

Wiadomo coś o trybie multi ?

EDIT : A właśnie to ten kolo na tym ww. filmiku :)

Edytowane przez Little Sun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość lata rycerzem z long/broadswordem, wielką tarczą w drugiej ręce, w zbroi płytowej i z płaszczem podszytym futrem. Sold. :E Animacje są w porządku, świat wydaje się w miarę ciekawy, choć brakuje mu nieco oryginalności. Tylko właśnie, City Interactive, trzeba brać na to poprawkę. Może będzie to pierwsza, naprawdę udana gra od tego studia? Zakup na premierę raczej nie wchodzi w grę, to na pewno. Trochę za dużo znaków zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyjątkowo zrobiłem preorder.

1) Polskie studio.

2) Gra wydaje się mroczna i ciekawa.

3) Niezłe animacje.

Nie byłem fanem DS, ale wydaje mi się że w LotF pogram. Szkoda tylko, że wykastrowali grę z multika. Dla mnie mogłaby to być rozwałka w stylu multi znanego z gry RUNE Halls of Valhalla :) Prosta rąbanina połączona z systemem staminy mogłaby dać trochę funu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weźcie wrzućcie w końcu jakieś recenzje, bo to wygląda za pięknie i mam wielką ochotę brać pre-order. A to CI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A orientujecie się czy ta gra ma jakąś mapę :E Czy biegamy na czuja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma mapy, biegamy na czuja. To w końcu Dark Souls wannabe. I chyba udany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierzę jak zobaczę. :E Tak czy inaczej już po filmikach widać, że jest szansa na dobrą grę. Nie na wielki hit, ale każdy progress w przypadku CI jest na wagę złota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś chaił zobaczyć ten 5 godzinny filmink to tutaj macie do niego linka

Mówcie co chcecie ale akcja od 3:30:00 mniej więcej z bossem wygląda kapitalnie!

Ja kupuje na bank w dniu premiery, gier soulso podobnych nigdy za wiele :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi