Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neonek

Coraz bardziej modna zabawa na FB

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens tego zakładu przez internet? Przecież można do butelki wlać cokolwiek i wypić, kto się kapnie? :E Ile dubli można strzelić?

 

Gdzie tu sprawiedliwość - zostajesz wywołany przez kogoś do wypicia piwska i jak tego nie zrobisz, to stawiasz kratę piwa. Kutwa mać a dlaczego jak wypiję to mi się stawia kratę piwa? 8:E

 

Sens takiego zakładu jest tylko na imprezach a nie przez neta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zakład, to na żywo. Jeszcze można zrobić hamerykańską wersję - rurka+lejek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nelu, ale piwo na filmie musi zrobić pssssst :E Wtedy wiadomo, że nie ściemniasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co gorsze - patrzeć na "idiotów" tańczących siedząc jak lampa czy bawić się wśród "idiotów" zapominając o świecie?

Zdecydowanie to drugie. Wolę siedzieć już sam niż przebywać wśród idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chyba za stary na takie modne internetowe "konkursy" lepiej zrobic to na żywca ze znajomymi niż pic do monitora. Kiedyś piło się do lustra, teraz do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zakład, to na żywo.

Ale to nie jest żaden zakład. Tylko idioci chyba tak to odbierają, albo jak jakiś szpan. Z tego co widzę wśród znajomych u mnie każdy taki filmik to jest mocno luźno nagrywany i bardzo pozytywnie odbierany. Niejednokrotnie pada coś w rodzaju "dzięki za wytypowanie, Twoje zdrowie, chlup chlup, a teraz za moje wypiją... i padają imiona/ksywy trzech osób, zdrówko!" Nie widzę w tym żadnej rywalizacji etc. Jacy znajomi tak zabawa na tablicy u kogoś wygląda. A ci co piją i typują to i tak niejedno piwko wypijają weekendami we wspólnym gronie, nie wiem o co w ogóle się tak niektórzy spinają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w d*pach im sie poprzewracalo gimpom. Beka jak gimby ida do sklepu ubieraja nowe ciuszki w przebieralni i robia zdjecia na fejsa. Widzialem juz takie przypadki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nelu, ale piwo na filmie musi zrobić pssssst :E Wtedy wiadomo, że nie ściemniasz :P

Bitch please, a bo to taki wielki problem zrobić fake psssss? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitch please, a bo to taki wielki problem zrobić fake psssss? ;)

Łatwiej chyba wypić to jedno piwo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka nagród Darwina zostało rozlosowanych. Ja nie mam nic przeciwko głupim zabawom. Niech się wygłupiają. Im więcej nominowanych, tym z mojego serca płynie miód i bardziej się ciesze, że selekcja naturalna zbiera żniwa nawet zimą.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nagrody_Darwina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z początku było to całkiem spoczko, parę filmów oglądnąłem dla zwykłej ciekawości, ale potem kiedy co drugi post na tablicy to, to je**ne wyzwanie to nie dziwne, że wszystkich to wkur**a. Jeszcze parę tygodni i mam nadzieję, że to gówno zniknie, szpan na piwo, 21 wiek, witamy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitch please, a bo to taki wielki problem zrobić fake psssss? ;)

No tak, teraz każdy żeby nie być wyśmianym edytuje swoje filmiki w Sony Vegas, a efekt picia piwa robią graficy z Holywood, NELU PROSZĘ

 

chociaz latwiej jest po prostu otworzyc w tym samym momencie drugiego poza kadrem :hmm:

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...