Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Pasikowski w swojej klasycznej formie. Dobre kino plus sprytne prowo :E

Yup.

 

Dodać należy, że Pasikowski bardzo wiernie odtworzył historię Kuklińskiego takiego, jakim zna go świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Dorociński, dał radę? W zasadzie to jeden z niewielu polskich aktorów odrobinę młodszego pokolenia, których naprawdę sobie cenię. Może trzeba będzie się wybrać do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorociński na swoim poziomie, było dobrze. Polecam się wybrać, nawet jeśli ktoś będzie traktował tą produkcję jak film szpiegowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On kręci kaszanki świadomie i z premedytacją. Na pewno jest lepszy od reżyserów, którzy robią to samo mimo zupełnie innych założeń ;)

 

Interesuje mnie tylko skad on ma kase na robienie roznych kup jak bloodrayne badz far cry :E szacowany budzet na jeden z tych filmow to 30 mln $ :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko skad on ma kase na robienie roznych kup jak bloodrayne badz far cry :E szacowany budzet na jeden z tych filmow to 30 mln $ :lol2:

Kombinuje z podatkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

W odpowiedzi na coraz bardziej restrykcyjną politykę postową otwieram temat w celu ulżenia wszystkim. :)

 

Jestem po trzecim seansie "Grawitacji" (tym razem na plazmie) i dalej utwierdzam się w przekonaniu o bezdyskusyjnym geniuszu tego filmu. :D

 

A i może klasyczne (rodem z filmweba) pytanie na dobry początek - wasza top-trójka reżyserów? :>

Nie widziałem ani razu i dobrze mi z tym! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostały rozdane nagrody BAFTA:

 

http://www.filmweb.pl/news/BAFTA+2014%3A+%22Grawitacja%22+przyci%C4%85ga+najwi%C4%99cej+statuetek-102752

 

W sumie bez niespodzianek, sporo nagród dla Grawitacji, kategorie aktorskie do przewidzenia. Za 2 tygodnie Oscary.

Za muzyke i zdjecia. W sumie do przewidzenia. Mysle, ze Oskara rowniez maja w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za muzyke i zdjecia. W sumie do przewidzenia. Mysle, ze Oskara rowniez maja w kieszeni.

Do tego montaż i pierwszoplanowa rola Bullock (może reżyseria i montaż dźwięku...).

 

Daje im min. 4 statuetki. :P

 

Nie widziałem ani razu i dobrze mi z tym! :E

Jest na co popatrzeć. :P

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to watpie aby dostala oskara. Jest zbyt mocna konkurencja w tym roku. Pozatym chyba naprawde czas na to zeby statuetka poszla do DiCaprio :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiCaprio znów może się obejść ze smakiem, w tym roku wszystko zgarnia Chiwetel Ejiofor z 12 Years a Slave. Oczywiście jakaś szansa jest, różnie bywa.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pójdzie. Akademia za nim nie przepada. Pewnie jeszcze ciągnie się za nim nienajlepsza rola w Titaniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiCaprio znów może się obejść ze smakiem, w tym roku wszystko zgarnia Chiwetel Ejiofor z 12 Years a Slave. Oczywiście jakaś szansa jest, różnie bywa.

Poprawnosc polityczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i w jakimś stopniu tak, o czym się wspomina tu i tam, ale przecież gość zagrał naprawdę bardzo dobrze, choć sam by na niego nie zagłosował. ;) Ktoś w ogóle będzie obserwował na żywo? Ostatnie dwie gale odpuściłem, w tym roku mam ochotę posiedzieć. Zwłaszcza że widziałem 5 filmów nominowanych do głównej nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to watpie aby dostala oskara. Jest zbyt mocna konkurencja w tym roku. Pozatym chyba naprawde czas na to zeby statuetka poszla do DiCaprio :E

 

http://izismile.com/2014/01/17/people_need_leo_dicaprio_to_win_an_oscar_14_pics_17_gifs.html

 

:E

 

A tak na serio to bylo juz sporo filmow gdzie mogl dostac oskara, zreszta nawet bez Oscara kazdy wie ze jest jednym z najlepszych aktorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladalem cos takiego

 

46VzwiF.png

 

chcialem hejtowac ale film naprawde dziwny i smieszny :E koncowka mega :lol2: nie wiem czemu film ma slaba ocene typu 4,8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jeśli o mnie chodzi zbyt wiele razy rozczarowałem się na tego typu filmach także - postoję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jest ryzyko. Ale czasami potrzebuje dla odmiany poogladac czegos "innego", czy to jakas glupkowata komedia czy to troszke chory film typu ludzka stonoga, serbski film itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten ,,Wilk z Wall Street"?

Zastanawiam się nad wybraniem do kina.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Godzilla do ostatniej hamerykańskiej Zilli może być czymś naprawdę fajnym, ukłonem dla filmów z kultowej japońskie wytwórni Toho, no i tytułowy potwór wreszcie wygląda jak Godzilla, a nie przerośnięty dinozaur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten ,,Wilk z Wall Street"?

Zastanawiam się nad wybraniem do kina.

Bardzo dobry, poszukaj opinii w temacie "co warto obejrzeć". Zresztą Scorsese złych filmów raczej nigdy nie robi. ;)

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...