Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer nowej Godzilli, Walter White przesadził z "mieszanką". :E

 

[media]

[media]

 

:o

jest moc

Moze ten film wniesie cos do tematu, bo poprzednia Godzilla nadawala sie bardziej na kolejna czesc Parku Jurajskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastuny wyglądają efektownie i bardzo poważnie jak na taki film. Jednak czy nie będzie to katastroficzny gniot pokroju 2012?

Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolenie użytkowników z wyboru aktora do roli Reesa w Terminatorze 5.

 

http://i5.minus.com/iT0Oj1fZdfP9M.png >2MB

 

:E

 

Plus trailery do dwóch filmów które wyjdą w tym roku a tutaj się nie pojawiły

 

Film Wachowskich

Jupiter Ascending

Opis odstrasza bardzo ale sam film zobaczę

Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą rosyjską emigrantkę, której kod genetyczny jest identyczny z DNA Królowej Wszechświata.

 

I Edge of Tomorrow z Tomem Cruisem

Żołnierz walczący przeciwko kosmitom zauważa, że jest zamknięty w pętli czasu. Pozwala mu to udoskonalić swoje umiejętności wojenne.

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą rosyjską emigrantkę, której kod genetyczny jest identyczny z DNA Królowej Wszechświata.

 

Faktycznie, opis wraz z Tatumem i nie rokują, co do drugiej pozycji to: skrypty, skrypty, strzał, bieg, wybuchy, Majkel Bej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, opis wraz z Tatumem i nie rokują, co do drugiej pozycji to: skrypty, skrypty, strzał, bieg, wybuchy, Majkel Bej

Jest Mila Kunis bardzo upiększy to widowisko swoją osobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzilla zapowiada się mega apetycznie! :glodny:

 

 

Z ostatnich nowinek - wielka szkoda ostatniego filmu Clooney'a "Obrońcy Skarbów". Bajkowa obsada, a na Metacriticu średnia 52/100. :hmm::E

 

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ten nowy Oldboy?

43% na RT i 5,4 na imdb, na pewno super film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jupiter Ascending

Opis odstrasza bardzo ale sam film zobaczę

Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą rosyjską emigrantkę, której kod genetyczny jest identyczny z DNA Królowej Wszechświata.

 

Wczoraj obczailem ten trailer i wyglada to dobrze. Ciekawy motyw z Ziemia ale boje sie powtorki kwasu z 2 i 3 czesci Matrixa, ktore byly calkowicie nieogladalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reżyser Edge of Tomorrow nie ma na koncie zbyt wielu filmów, z czego najlepszy to Tożsamość Bourne'a. Mimo wszystko liczę minimum na poziom ostatniego filmu z Cruisem, Niepamięci. Filmu IMO udanego.

 

Co do Jupiter Ascending - opis faktycznie nie zachęca, ale to Wachowscy w końcu, nawet jeśli już nie bracia. :E Mila na plus, z Tatumem jeszcze chyba dobrego filmu nie widziałem, z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatum to aktorskie drewno. Jeśli nie dadzą mu zbyt wiele do mówienia, to powinien dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to Wachowscy w końcu, nawet jeśli już nie bracia. :E

Ostatnio przypomniałem sobie trylogię Matrixa. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że do głównej roli wzięli najgorszego aktora na świecie aka Keanu Reeves'a. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie trylogię Matrixa. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że do głównej roli wzięli najgorszego aktora na świecie aka Keanu Reeves'a. :E

Pewnie dobrze wyglądał w sutannie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dobrze wyglądał w sutannie ;)

Za gimby mi się to podobało, ale ostatnio wpadłem z kumplem na 47 samurajów z Keanu w głównej. Zwyczajnie zszokował mnie jego brak profesjonalizmu, a przypomnienie Matrixa mnie tylko w tym utwierdziło. Lipa, a nie aktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie trylogię Matrixa. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że do głównej roli wzięli najgorszego aktora na świecie aka Keanu Reeves'a. :E

Jakim by nie był aktorem, lubię gościa. :) Zresztą co on ma się przejmować takimi opiniami, przecież on jest nieśmiertelny. :E

 

http://static.fjcdn.com/pictures/Keanu_4de914_2469016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za gimby mi się to podobało, ale ostatnio wpadłem z kumplem na 47 samurajów z Keanu w głównej. Zwyczajnie zszokował mnie jego brak profesjonalizmu, a przypomnienie Matrixa mnie tylko w tym utwierdziło. Lipa, a nie aktor.

W komediach romantycznych podobno wypada lepiej. Sam tego nie stwierdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie trylogię Matrixa. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że do głównej roli wzięli najgorszego aktora na świecie aka Keanu Reeves'a. :E

 

Oj tam oj tam, wcale nie taki zly :)

 

Ciekawostka, role neo mial grac Will Smith jednak wolal byc czescia filmu Wild Wild West, w sumie ja sie ciesze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, role neo mial grac Will Smith jednak wolal byc czescia filmu Wild Wild West, w sumie ja sie ciesze ;)

Will Smith jest jedynym czarnym aktorem którego nie mogę zdzierżyć w żadnym filmie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Matrix był udany pomimo roli Keanu. Późniejsze to już niestety pseudo intelektualny bełkot i efekciarskie efekty specjalne.

Edytowane przez marcin_kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Matrix był udany pomimo roli Keanu. Późniejsze to już niestety pseudo intelektualny bełkot i efekciarskie efekty specjalny.

I jak nigdy muszę się zgodzić. :thumbup:

 

Choć tak btw: dwójka jest równie dobra jak jedynka.

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć tak btw: dwójka jest równie dobra jak jedynka.

Może tak do połowy. Im dalej tym gorzej (nudniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka Matrixa była rzeczywiście momentami bolesna, ale nie na tyle, żebym nie obejrzał ze 3 razy. :P Choćby dla efektów. Dwójka miejscami trzyma poziom jedynki, ostatecznie wypadając wyraźnie słabiej. Swoją drogą pamiętam jak wyszedłem ze znajomym z kina, z pierwszego Matrixa właśnie. Szczęki mieliśmy w okolicach kostek. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak do połowy. Im dalej tym gorzej (nudniej).

W sumie mogę się zgodzić.

 

Trójka Matrixa była rzeczywiście momentami bolesna, ale nie na tyle, żebym nie obejrzał ze 3 razy. :P Choćby dla efektów. Dwójka miejscami trzyma poziom jedynki, ostatecznie wypadając wyraźnie słabiej. Swoją drogą pamiętam jak wyszedłem ze znajomym z kina, z pierwszego Matrixa właśnie. Szczęki mieliśmy w okolicach kostek. :o

Niby propsuję jedynkę względem dwójki, ale to jednak sekwencja na autostradzie jest dla mnie najlepszym, efekciarskim pokazem kina jakie widziałem. 5 minut na 100-procentowej adrenalinie.

 

Za tą jedyną scenę i ponad 100 rozwalonych samochodów kłaniam się Wachowsky'em. :o:P

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reżyser Edge of Tomorrow nie ma na koncie zbyt wielu filmów, z czego najlepszy to Tożsamość Bourne'a. Mimo wszystko liczę minimum na poziom ostatniego filmu z Cruisem, Niepamięci. Filmu IMO udanego.

E no Niepamiec (beznadziejne tlumaczenie) byla przynajmniej o rzad wielkosci lepsza od Bourne'a. Wspaniale widowisko plus genialna muzyka. Jesli to ten sam rezyser co Edge of Tomorrow to napawa mnie optymizmem.

 

Ostatnio przypomniałem sobie trylogię Matrixa. Do tej pory nie wiem jak to możliwe, że do głównej roli wzięli najgorszego aktora na świecie aka Keanu Reeves'a. :E

Ja do tej pory nie obajrzalem 2 i 3 w calosci. Nie moge na to patrzec dluzej niz kwadrans bo krwawia mi uszy od tego belkotu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie obajrzalem 2 i 3 w calosci. Nie moge na to patrzec dluzej niz kwadrans bo krwawia mi uszy od tego belkotu :E

Ano. Pomijając brak logiki w scenariuszy same dialogi to :kupa:. :E

 

Dziś Oskary! :cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...