Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice też będą zadowoleni?

 Zaplątanych znałem kiedyś niemal na pamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Disney Plus. Jest znacznie więcej produkcji, niż się spodziewałem. Prawdopodobnie zrezygnuje z Netflixa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie na miesiąc wziąłem, dużo tego nie ma. W sumie to chciałem zobaczyć obi Wana i ogólnie SW w 4k Dolby Vision.

Jakość jest bardzo dobra jak na stream.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jakość aplikacji - chodzi szybciej niż HBO Max i Amazon Prime, bitrate spoko :) Z "Netflix" zrezygnowałem pod koniec 2021, nie żałuję, bo w cenie obecnego abonamentu Netlfix mam 3 VOD z większą ilością filmów i seriali, które mnie faktycznie interesują.  Obejrzałem wczoraj "Imperium kontratakuje" - WOW, choć film ma 42 lata na karku, to zremasterowany w 4K wygląda cudownie. Zacząłem oglądać "Loki" - może być, aczkolwiek nie wiem czy zmęczę wszystkie seriale Marvela. "Loki" i "WV" pewnie tak. Dobrze, że jest sporo klasyczynych animacji Disneya, dzieciaki zachwycone, a najstarszy syn już wczoraj przyssał się do "Mandalorianina" :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Stefan999 napisał:

Kupiłem Disney Plus. Jest znacznie więcej produkcji, niż się spodziewałem. Prawdopodobnie zrezygnuje z Netflixa 

It's Always Sunny in Philadelphia Scrubs. ?

Od dawna chciałem obejrzeć, nigdzie nie było, poza pojedynczymi odcinkami na CDA i jestem bardzo miło zaskoczony.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też zakupiłem sobie Disney+. Zauważyłem, że trochę dziwnie to działa jeśli chodzi o różne aplikacje na różnych urządzeniach.

Jak się wejdzie w ustawienia aplikacji to tam są dostępne jakości, ta automatyczna jest najwyższa. Ale tylko w aplikacji na smart TV jest dostępna ta 4K UHD 7,7GB/H

W aplikacji na Win 10 i PS5 mimo, że jest do nich podłączony TV 4K to jakość najwyższa jest tam tylko HD 4GB/H

Wie ktoś może dlaczego tak jest i czy da się to jakoś ustawić? W ogóle to też dziwnie jest z tym nazewnictwem bo napisane jest HD 4GB/H pewnie chodzi tu o 1080p, bo zaś wariant średni zużycia danych to też HD ale 2GB/H więc tu chyba jest to raczej 720p sądząc po GB.

Dodam jeszcze, że w przeglądarce internetowej na stronie Disney+ to już kompletnie się nie da oglądać bo tam jakość jest chyba SD 480p.

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator skończył 35 lat, mój ulubiony film i zabójcy z kosmosu z Arniem w roli głównej oraz z muzyką Alana Silverstri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmarł James Caan, zapamiętam go za świetną rolę w Misery. 

image10_62c71a7c2629d.jpeg

 

Edytowane przez ghostdog
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę Soprano po raz pierwszy oglądać ? i generalnie tylko czekałem aż go Tony sprzątnie ;) ....tak czy owak szkoda człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marnie to wygląda, pierwsze filmy KS miały swoją świeżość, teraz to wygląda jak hołd składany samemu sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A24 więc czekam

 

Edytowane przez ghostdog
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się grillowanie Deppa, teraz czas na Hammera. Biały i z bogatej, wpływowej rodziny. Ma przewalone ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weto dodać, że Hulu należy do Disneya, więc 7 października będzie dostępny i w Polszy. Tak jak Prey. Oficjalnie reklamowany jako ekskluzyw Hulu, ale w na rynki poza USA dostępny na Disney+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje wybitny aktor Franciszek Pieczka. Miał 94 lata

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano nowe wersje Red Sonja (Matilda Lutz) i Barbarella (Sydney Sweeney). Najdziwniejsze jest to, że główne role zostały obsadzone bez udziwnień. Szczególnie Barbarella mi podpasowała ?

film-news-revenge-matila-lutz-to-star-in

sydneysweeneyscar2022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ghostdog napisał:

Zapowiedziano nowe wersje Red Sonja (Matilda Lutz) i Barbarella (Sydney Sweeney). Najdziwniejsze jest to, że główne role zostały obsadzone bez udziwnień. Szczególnie Barbarella mi podpasowała ?

film-news-revenge-matila-lutz-to-star-in

sydneysweeneyscar2022.jpg

A teraz jaka jest szansa, że przynajmniej Barbarella dostanie stosowną kategorię wiekową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Barbarella będzie słodko pierdząca w stylu filmów z logiem Marvela, choć chcę się mylić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy dzieją się w Warner Bros. W przyszłym tygodniu ma dojść do spotkania nowych szefów DC Studios z szefem Warner Bros i omówienie planów na przyszłość. Te zakładają m.in. całkowite zaoranie Snydervers. Wszystkie projekty z nim związane mają polecieć do kosza, w tym chociażby będąca już na etapie preprodukcji Wonder Woman 3 oraz nowy Superman z Cavillem. Tak samo na zieloną trawkę idą aktorzy, którzy odgrywali bohaterów DCEU. Całkowity reset z recastingiem. Wyjątek ma stanowić Batmanverse Matta Reevesa. Oraz pewnie Suicide Squad James Gunna - w końcu to on stoi teraz na czele DC Studios. 

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-features/wonder-woman-3-not-moving-forward-dc-movies-1235276804/

Update: no, niektóry aktorzy mają dostać drugą szansę - podobno Jason Momoa w tym nowym uniwersum ma zagrać... Lobo. 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idioci na stanowiskach decyzyjnych. Robert Downey Jr. grał Starka przez 11 lat, reszta ludzi też przez lata utrzymuje się w rolach i jest to spójne dzięki temu. Hugh Jackman ponownie w 2024 ma zagrać Wolverina a pierwszy raz wcielił się w postać w 2000 roku. Ręce opadają na to DCU.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...