Forum PCLab.pl: Kingdom Come: Deliverance - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (113 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kingdom Come: Deliverance PC, wątek zbiorczy

#61 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 02 Luty 2018 - 13:05

Edycja standardowa. Zawiera grę, a w przypadku zakupu przed premierą otrzymamy też dodatek Skarby z Przeszłości, w którym znajdą się: nowa zbroja dla Henryka, nowe mapy skarbów oraz lokacje do odkrycia. Cena: 175 zł na PC i 230 zł na konsolach.

Edycja kolekcjonerska. Nabywcy otrzymują grę oraz szereg dodatków. Oficjalny steelbook, materiałową mapę, figurkę bohatera, płytę z soundtrackiem i artbook w twardej oprawie. Cena: 230 zł na PC, 280 zł na konsolach.

Premiera: 13 lutego 2018 roku
Wersja językowa: polska (napisy)
Producent: Warhorse
Wydawca: Deep Silver
Dystrybutor PL: CDP

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 10 Luty 2018 - 14:45

#62 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 13:10

Drogo

#63 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 13:10

Jak mnie wkurw&$%a te dodatki jak zamowisz przed premiera, co za roznica czy kupisz dzien rpzed czy dwa dni po? Wyglada to na typowa zagrywke ludzie, ktorzy boja sie, ze ich gra okarze sie slaba wiec chca wiecej zarobic na smieciach.

#64 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 13:15

Zobacz postluk21pl, o 02 Luty 2018 - 13:10, napisał(a):

Drogo

Ale za to ma nie być DENUVO :E

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 02 Luty 2018 - 15:05

#65 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 13:38

Właśnie Przykład dla tych co mówili że będzie taniej bez systemu anty kradzierzowego

#66 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 14:21

Jest też nowy Trailer

Trzeba przyznać że ładnie to wygląda jednak CryENGINE to piękne widoki :)

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 02 Luty 2018 - 14:38

#67 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 14:50

Tfu, sorry chyba czas na odpoczynek bo nie wiem co czytam :E

Ten post był edytowany przez joloxx9 dnia: 02 Luty 2018 - 14:51

#68 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 15:08

Po tylu latach czekania wreszcie będzie można w to zagrać. Premiera Kingdom Come: Deliverance już za 11 dni więc wrzeszczcie rozpoczynamy rok od dużej produkcji :D :thumbup:

#69 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 15:37

To jest duża produkcja? :brow:

#70 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 16:58

Duża crowdfunding'owa produkcja która powstaje od 2014 roku. Nie ma to takiego budżetu jak Star Citizen ale z tych wszystkich największych Kickstarter'owych zapowiedzi bez wątpienia, i co ważne została sfinalizowana i ukończona co jak czas pokazał nie wszystkim projektom się udało.

Tu jest jeszcze jeden Trailer ukazujący zarys fabularny

Ja na pewno w to zagram. Jest to jedyna gra w swoim rodzaju i jestem zwyczajnie ciekaw tego projektu aczkolwiek obawiam się tego systemu walki. Wiedźmin ten pierwszy też miał przekombinowany system walki ale grało się w to przyjemnie a fabuła wciągała jak bagno.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 02 Luty 2018 - 18:48

#71 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 17:06

Drogo, ale podoba mi się że soundracki dają na CD Audio, a nie nędzne mp3 czy FLAC, ale CDAudio powinno wrócić do normalnych pudełkowych wersji, a nie tylko do wypasionych kolekcjonerskich, był by to dobry bonus dla zbieraczy pudełek, bo na dobrym sprzęcie muzycznym fajnie puścić taki soundrack z płyty CD i rozkoszować się muzyką.

#72 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 17:10

Zobacz postazgan, o 02 Luty 2018 - 14:21, napisał(a):

Trzeba przyznać że ładnie to wygląda jednak CryENGINE to piękne widoki :)

Skąd ta zmiana, stronę wcześniej pisałeś, że nieciekawie to wygląda i grafika nie robi takiego wrażenia ;)

Zobacz postazgan, o 31 Styczeń 2018 - 21:03, napisał(a):

Nie wygląda to zbyt zachęcająco cały cas wydaje mi się że system walki w tej grze to pomyłka. Grafika też już nie robi takiego wrażenia jak w 2014 roku kiedy zapowiedziano ten tytuł i pokazano pierwszy Trailer. Ciekawe co wyjdzie z tego crowdfunding'u. Kolejny wielki projekt obok Star Citizen :).

Zobacz postazgan, o 02 Luty 2018 - 16:58, napisał(a):

Duża crowdfunding'owa produkcja która powstaje od 2014 roku. Nie ma to takiego budżetu jak Star Citizen ale z tych wszystkich największych Kickstarter'owych zapowiedzi bez wątpienia, i co ważne została sfinalizowana i ukończona co jak czas pokazał nie wszystkim projektom się udało.

Z tego co pamiętam i pisałem stronę wcześniej, to oni nie zebrali nawet 2$ milionów, wiec jak to można nazwać dużą kicstarterową produkcją ? I jeszcze porównujesz to jako kolejny wielki projekt po Star Citizenie, no proszę Cie :E

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 02 Luty 2018 - 17:22

#73 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 17:12

Zobacz postskunRace, o 02 Luty 2018 - 17:10, napisał(a):

Z tego co pamiętam i pisałem stronę wcześniej, to oni nie zebrali nawet 2$ milionów, wiec jak to można nazwać dużą kicstarterową produkcją ? I jeszcze porównujesz to jako kolejny wielki projekt po Star Citizenie, no proszę Cie :E

A przepraszam od kiedy skala projektu zależy od zbiórki dobrowolnych wpłat na projekt na który nikt nie daje gwarancji że powstanie? Hellblade: Senua's Sacrifice w ogóle nie zarobił na Kickstarterach a został dokończony i sfinansowany z własnych środków. Gra która spokojnie konkuruje z produkcjami AAA. Kingdom Come: Deliverance miał crowdfunding też poza Kickstarterem podobnie zresztą jak robi to Star Citizen.

Ile zarobił taki pierwszy Project CARS który też został ufundowany zbiórkami ?

Widzę że od 2014 roku to niektórzy już pozapominali jakie gry z crowdfunding'u były największymi "armatami" :P.

- Star Citizen
- Kingdom Come: Deliverance
- Project CARS
- Pillars of Eternity
- Divinity: Original Sin
- Wasteland 2

oraz inne...

kolejność wymienionych nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko to na jakie tytuły czekali i czekają gracze oraz jakie projekty przetrwały i zostały sfinalizowane.

Jaki będzie Kingdom Come: Deliverance czas pokaże na pewno dam szanse tej produkcji.

Zobacz postskunRace, o 02 Luty 2018 - 17:10, napisał(a):

Skąd ta zmiana, stronę wcześniej pisałeś, że nieciekawie to wygląda i grafika nie robi takiego wrażenia ;)

Po obejrzeniu tego najnowszego Trailera pod którym to napisałem. Otwarte tereny wyglądają na nim świetnie. Poza tym pisałęm że nieciekawie wygląda system walki

Nie wygląda to zbyt zachęcająco cały cas wydaje mi się że system walki w tej grze to pomyłka.

i tutaj zdania nie zmieniam bo wydaje mi się zbyt przekombinowany i chaotyczny.

O grafice pisałem

Grafika też już nie robi takiego wrażenia jak w 2014 roku kiedy zapowiedziano ten tytuł i pokazano pierwszy Trailer.

i to też prawda bo pomimo że gra nadal ładnie wygląda to już nie robi takiego opadu szczęki jak w 2014 roku.

Kingdom Come: Deliverance Official Trailer (January 2014)

Zobacz postpioraj, o 01 Luty 2018 - 20:56, napisał(a):

Jest mozliwosc pobrania jeszcze bety ?

Beta to był raptem niewielki wycinek gry w dodatku pochodzący z starszej wersji zawierającej sporo błędów i nie ukończonych elementów ja nawet nie oglądałem filmików z tej prezentacji - nie chciałem psuć sobie zabawy. Do pełnej wersji ma się to tak samo jak obecne wycinki Star Citizen a finalny produkt ;).

Gracze ufundowali ten tytuł z własnych środków, zaufali wizji Warhorse Studios a ja dam im zarobić i kupię grę bo wspieram niezależnych twórców a nie tylko chciwe EA i Ubi :E

Takich gier praktycznie nie ma a każdy oczekuje powiewu świeżości ale jak już się pojawiają to zaczyna się zimna kalkulacja czy wydać na to kasę :lol2:.

Zawsze przecież można grać w kolejnego Battlefield'a albo Far Cry'a tam nic się od lat nie zmienia poza grafiką wiec jest "gwarancja wyjątkowo udanej rozgrywki" bez ryzyka :D.

To teraz jeszcze Star Citizen i Wolcen: Lords of Mayhem (ukończone) poproszę :cool: :thumbup:

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 02 Luty 2018 - 18:42

#74 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 18:52

Zobacz postazgan, o 02 Luty 2018 - 17:12, napisał(a):

A przepraszam od kiedy skala projektu zależy od zbiórki dobrowolnych wpłat na projekt na który nikt nie daje gwarancji że powstanie? Hellblade: Senua's Sacrifice w ogóle nie zarobił na Kickstarterach a został dokończony i sfinansowany z własnych środków. Gra która spokojnie konkuruje z produkcjami AAA. Kingdom Come: Deliverance miał crowdfunding też poza Kickstarterem podobnie zresztą jak robi to Star Citizen.

Ile zarobił taki pierwszy Project CARS który też został ufundowany zbiórkami ?

Widzę że od 2014 roku to niektórzy już pozapominali jakie gry z crowdfunding'u były największymi "armatami" :P.

- Star Citizen
- Kingdom Come: Deliverance
- Project CARS
- Pillars of Eternity
- Divinity: Original Sin
- Wasteland 2

oraz inne...

kolejność wymienionych nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko to na jakie tytuły czekali i czekają gracze oraz jakie projekty przetrwały i zostały sfinalizowane.

Jaki będzie Kingdom Come: Deliverance czas pokaże na pewno dam szanse tej produkcji.

A przepraszam co ma piernik do wiatraka i czego nie zrozumiałeś ? Pisałeś, że to kolejny wielki projekt po Star Citizenie, więc napisałem, że Warhorse Studios zebrał dokładnie 1.81 mln $, jeśli porównujesz to do Star Citizena to ok ;)

Poniżej 4K.

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 02 Luty 2018 - 18:55

#75 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 18:56

Bo tak jest. Z tytułów które pozostały Kingdom Come: Deliverance jest następny w kolejce a z Star Citizen nikt się nie ściga bo to nie ma sensu w dodatku doskonale widać że wszystkie tytuły z tych najgłośniejszych zapowiedzi powychodziły a SC siedzi dalej w wersji Alpha 3.0 :lol2:.

A druga kwestia piszesz ile zebrali na samym Kickstarterze a pomijasz kwestie o której Ci zasygnalizowałem czyli to że był finansowany też poza tą platformą podobnie jak robi to Star Citizen :E

Star Citizen też nie zebrał całego budżetu na Kickstarterze !

Zobacz postskunRace, o 02 Luty 2018 - 18:52, napisał(a):

Poniżej 4K.

To co zalinkowałem też jest w 4K wystarczy przestawić w opcjach rozdzielczość także dubel ;)

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 02 Luty 2018 - 19:05

#76 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 21:02

Nadal ma być podział na rozdziały, jak wcześniej planowano?

#77 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Luty 2018 - 22:32

Tytuł po SC tylko i wyłącznie patrząc na grafikę.
Bo od budżetu zaczynając, a na ogólnej jakości gry kończąc to dla mnie się to jak na chwilę obecną w pierwszej 10 nawet nie mieści. ;)

#78 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Luty 2018 - 00:24

Zobacz postlis22, o 02 Luty 2018 - 21:02, napisał(a):

Nadal ma być podział na rozdziały, jak wcześniej planowano?

Z tego co mi wiadomo to tak :)

#79 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Luty 2018 - 02:17

Zobacz postazgan, o 02 Luty 2018 - 18:56, napisał(a):

Bo tak jest. Z tytułów które pozostały Kingdom Come: Deliverance jest następny w kolejce a z Star Citizen nikt się nie ściga bo to nie ma sensu w dodatku doskonale widać że wszystkie tytuły z tych najgłośniejszych zapowiedzi powychodziły a SC siedzi dalej w wersji Alpha 3.0 :lol2:.

A druga kwestia piszesz ile zebrali na samym Kickstarterze a pomijasz kwestie o której Ci zasygnalizowałem czyli to że był finansowany też poza tą platformą podobnie jak robi to Star Citizen :E

Star Citizen też nie zebrał całego budżetu na Kickstarterze !
To co zalinkowałem też jest w 4K wystarczy przestawić w opcjach rozdzielczość także dubel ;)

Ja rozumiem o co Ci chodzi (żeby nie było, pisałem o tym, kibicuje i poważnie czekam na ten tytuł), tylko wyolbrzymiłeś to i to bardzo. Jeśli chodzi o kwestie zbiórki pieniędzy, to poproszę o uświadomienie mnie, ile pieniędzy zebrało Warhorse Studios oprócz Kickstartera i gdzie zbierali ?

#80 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Luty 2018 - 13:34

Crowdfunding mieli też na swojej stronie internetowej kto chciał mógł się dorzucić w ramach tego oferowali dostęp do rozwojowej wersji gry itp. Podobnie było zresztą z pierwszym Project CARS. Ile łącznie udało im się zebrać tego dokładnie Ci nie powiem. Za dodatkowo pozyskane środki powstała chociażby konwersja na konsole PS4 i XO (gra wcześniej miała pojawić się tylko na PC) podochodziły też nowe elementy. Generalnie temat z tą grą jest mocno zaniedbany podobnie z resztą jak z Star Citizen autor tematu nie aktualizował ani nie dodawał nowych wpisów o etapach produkcji oraz jej rozwijaniu gdybym sobie nie przypomniał że taki wątek istniał pewnie przepadłby w czeluściach podobnie jak odkopany przeze mnie Star Citizen ;). Wokół produkcji działo się dużo przez te 4 lata i w sieci można poczytać sporo ciekawych (archiwalnych) informacji.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 03 Luty 2018 - 13:35

• (113 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ostania »