Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal ma być podział na rozdziały, jak wcześniej planowano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł po SC tylko i wyłącznie patrząc na grafikę.

Bo od budżetu zaczynając, a na ogólnej jakości gry kończąc to dla mnie się to jak na chwilę obecną w pierwszej 10 nawet nie mieści. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal ma być podział na rozdziały, jak wcześniej planowano?

 

Z tego co mi wiadomo to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest. Z tytułów które pozostały Kingdom Come: Deliverance jest następny w kolejce a z Star Citizen nikt się nie ściga bo to nie ma sensu w dodatku doskonale widać że wszystkie tytuły z tych najgłośniejszych zapowiedzi powychodziły a SC siedzi dalej w wersji Alpha 3.0 :lol2:.

 

A druga kwestia piszesz ile zebrali na samym Kickstarterze a pomijasz kwestie o której Ci zasygnalizowałem czyli to że był finansowany też poza tą platformą podobnie jak robi to Star Citizen :E

 

Star Citizen też nie zebrał całego budżetu na Kickstarterze !

To co zalinkowałem też jest w 4K wystarczy przestawić w opcjach rozdzielczość także dubel ;)

Ja rozumiem o co Ci chodzi (żeby nie było, pisałem o tym, kibicuje i poważnie czekam na ten tytuł), tylko wyolbrzymiłeś to i to bardzo. Jeśli chodzi o kwestie zbiórki pieniędzy, to poproszę o uświadomienie mnie, ile pieniędzy zebrało Warhorse Studios oprócz Kickstartera i gdzie zbierali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crowdfunding mieli też na swojej stronie internetowej kto chciał mógł się dorzucić w ramach tego oferowali dostęp do rozwojowej wersji gry itp. Podobnie było zresztą z pierwszym Project CARS. Ile łącznie udało im się zebrać tego dokładnie Ci nie powiem. Za dodatkowo pozyskane środki powstała chociażby konwersja na konsole PS4 i XO (gra wcześniej miała pojawić się tylko na PC) podochodziły też nowe elementy. Generalnie temat z tą grą jest mocno zaniedbany podobnie z resztą jak z Star Citizen autor tematu nie aktualizował ani nie dodawał nowych wpisów o etapach produkcji oraz jej rozwijaniu gdybym sobie nie przypomniał że taki wątek istniał pewnie przepadłby w czeluściach podobnie jak odkopany przeze mnie Star Citizen ;). Wokół produkcji działo się dużo przez te 4 lata i w sieci można poczytać sporo ciekawych (archiwalnych) informacji.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka znalezionych screenów z wersji Beta

 

1v3mxvW.jpg

 

jNPM4L4.jpg

 

6b3nUWf.jpg

 

px1DCRM.jpg

 

AOMWHnF.jpg

 

csjeIlF.jpg

 

Jedno jest pewne - miłośnicy eksploracji i podziwiania widoczków via Skyrim będą mieli na czym zawieść oko ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to zapowiada się taki Skyrim, tylko bardziej ubogi.

 

 

Dostaniemy takie średniowiecze, a gracze wolą krainy fantasy z różnymi rasami.

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej zapowiedzi ten tytuł miał wyróżniać się właśnie realistycznym ujęciem średniowiecza bez smoków, goblinów i innych "dziwactw". Warhorse Studios tego nie zmieniło w ostatniej chwili tylko taka była koncepcja gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że optymalizacja była koszmarna i to nawet było widać na starszych prezentacjach, ciekawe jak będzie teraz, czekam na recenzje/testy wydajności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Becie w ogóle nie było optymalizacji :E. Wspominali o tym w jednym z dzienników Developerskich. Optymalizacją mieli się zająć na samym końcu po poskładaniu wszystkich "klocków" do kupy :D.

 

W Hunt: Showdown od samego Crytek (ich najnowsza gra - twórców wszystkich części Crysis) jest przecież to samo 0 optymalizacji, gra totalnie leży na tym polu przynajmniej jak na razie czyli etapie zamkniętej Bety ;)

 

Dobra wiadomość - Będzie wsparcie dla Modów :thumbup:

 

x3eMu7x.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej zapowiedzi ten tytuł miał wyróżniać się właśnie realistycznym ujęciem średniowiecza bez smoków, goblinów i innych "dziwactw". Warhorse Studios tego nie zmieniło w ostatniej chwili tylko taka była koncepcja gry ;).

I dlatego to jest dla mnie wydmuszka.

I nie, nie chodzi tu o brak elementów fantasy tylko o ciągłe skupianie się na tym jak to wygląda i wiernie oddaje klimat średniowiecza.

Nie widziałem jeszcze ani jednego materiału pokazującego jakiś interesujący element rozgrywki.

Okej. Można sobie połazić i popodziwiać widoczki i robiących w polu wieśniaków ale na ile to starczy? Godzinę? Dwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się obawiam co właściwie ta gra będzie miała do zaoferowania, niby jest otwarty świat, fabuła ale sam gameplay nawet na filmach promocyjnych jest strasznie drętwy a walka to tragedia jak dla mnie...

Powiem Wam, że raczej może być sytuacja jak z Elexem - hype a potem średniak do zagrania raz i tyle...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Skyrim to niby co się robiło :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Elex co by nie mówić o jakości, treść ma. Jak jesteś w stanie zaakceptować tony drewna w różnych aspektach możesz bawić się całkiem sporo godzin.

Tutaj jak do tej pory poza grafiką i rzekomo złożonym systemem walki nie widzę kompletnie nic.

 

Elex to film z Seagal'em nakręcony za 100 000$. Paździerz ale można zobaczyć.

KCD wygląda na 2h dokument wiernie oddający żywot ślimaka. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim... Tam inna trochę sprawa bo ludzie wiedzieli, że to będzie na Creation Engine i wiedzieli czego się mniej więcej spodziewać po Bethesdzie a tutaj trochę inna para kaloszy i teoretycznie szersze perspektywy studia z Czech ale zobaczymy po premierze i pierwszych recenzjach/testach wydajności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Skyrim to niby co się robiło :E ?

Z racji specyfiki fantasy - dungeon'y, loot, crafting.

Ponownie, fabuła i dialogi leżały i robiły pod siebie ale każda dziura miała coś do zrobienia, znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji specyfiki fantasy - dungeon'y, loot, crafting.

 

No akurat to tutaj też będzie tylko że bez smoków ;)

 

KCD wygląda na 2h dokument wiernie oddający żywot ślimaka. :E

 

Fabuła gry osadzona została w Europie Środkowej na początku XV wieku. Akcja właściwa rozpoczyna się w roku 1403, a więc kilkanaście lat przed krwawymi wojnami husyckimi, które wstrząsnęły nie tylko Czechami, ale także Królestwem Niemieckim czy Polskim, rządzonym w owych czasach przez Władysława Jagiełłę. W Kingdom Come: Deliverance wcielamy się w postać syna kowala, młodzieńca imieniem Henry. Kiedy pewnego dnia jego wioska zostaje zrównana z ziemią przez przetaczające się armie wroga, protagonista poprzysięga wypełnić ostatnią wolę ojca i dokonać zemsty na sprawcach napaści. Kierowany chęcią odwetu Henry szybko zostaje wplątany w wielką politykę oraz sieć intryg, co w konsekwencji postawi przed nim znacznie trudniejsze zadanie uratowania prawowitego władcy swego kraju i przywrócenia porządku w państwie. Realizacja tego celu zajmie naszemu bohaterowi dobrych kilka lat, podczas których odwiedzi on różne rejony Europy Środkowej i weźmie udział w całym szeregu wydarzeń historycznych oraz autentycznych bitew.

 

gry-online.pl

 

crush wiesz że Cię lubię ale Ty akurat marudziłeś od pierwszej strony tego tematu zaraz po tym jak pokazali pierwszy Trailer w 2014 roku. Inni piali z zachwytów np.

 

Zapowiada sie pogromca Wieśmana 3 i Dragon Gay 3 a praktycznie nikt nie jest zainteresowany... Casuale :(

 

a Ty... :E

 

Na chwilę obecną to ja nadal widzę kolejną wielką niewiadomą z KS, a nie pogromcę czegokolwiek. ;)

 

Teraz jak gra jest już ukończona i na ostatniej prostej dalej ciśniesz zmienił się tylko pretekst ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie bo wszyscy piali z zachwytów głównie nad tym jak to wygląda oraz nad potencjalnie ciekawym systemem walki. :lol2:

Minęło ile lat? A nadal nie spotkałem materiału który by pokazał w sposób znaczący inne aspekty tego tytułu.

 

Wiesz z czym ta gra mi się kojarzy? Z Mount&Blade. Tyle tylko, że 9999x lepiej wyglądającym. :E

 

Pokaż mi choć jeden fragment który zapowiada, że ten tytuł będzie mógł konkurować z W3 czy DA.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z czym ta gra mi się kojarzy? Z Mount&Blade. Tyle tylko, że 9999x lepiej wyglądającym. :E

 

I prawidłowo bo to ma być podobna gra tylko że stawiająca na fabułę oraz rozmach znany z starych filmów kostiumowych czyli raczej nie zainteresuje gimbazy

 

Pokaż mi choć jeden fragment który zapowiada, że ten tytuł będzie mógł konkurować z W3 czy DA.

 

To zupełnie odmienny gatunek chociaż akurat przebicie DA to żaden problem :E

 

No dokładnie bo wszyscy piali z zachwytów głównie nad tym jak to wygląda oraz nad potencjalnie ciekawym systemem walki. :lol2:

Minęło ile lat? A nadal nie spotkałem materiału który by pokazał w sposób znaczący inne aspekty tego tytułu.

 

Były materiały pokazujące zadania poboczne i przypadkowe losowe aktywności. Ta gra od samego początku Cię nie interesuje i nie śledziłeś uważnie informacji oraz publikowanych materiałów zresztą ja też przypomniałem sobie o niej dopiero w tamtym roku odkopując temat i podrzucając nowe treści :P.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie średnio interesuje nie dlatego "bo tak" tylko z powodu wymienionego wyżej - brak jakiegokolwiek materiału zachęcającego w konkretny sposób.

Najpierw było "patrzcie jak ładnie ale nic nie ma", później cisza żeby wyskoczyć z "no mamy fabułę".

 

Ja żadnej grze źle nie życzę bo niby w jakim celu? A może i mnie jednak wciągnie?

Tyle tylko, że jak nie widzę powodów do zachwytów to nie widzę i o tym piszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uwielbiam słowiańskie klimaty w młodości oglądałem masę starych filmów historycznych, kostiumowych oraz przygodowych więc łykam w ciemno ten tytuł z pocałowaniem w rękę że wreszcie ktoś odważył się zrobić coś innego od Call of Duty, Battlefront oraz innych oklepanych tematów.

 

Już samymi widokami i klimatem mnie kupili jestem zwyczajnie ciekaw tej produkcji :)

 

mwc0B8X.jpg

 

msAcqiO.jpg

 

SGqcC6H.jpg

 

6nLlvVK.jpg

 

YK56hoZ.jpg

 

18dRoEt.jpg

 

tWsPRfg.jpg

 

Mam cichą nadzieje że gra pozytywnie zaskoczy bez wielkiej pompy marketingowej ;)

 

Oceniać będę rzecz jasna jak zagram a nie na bazie poszatkowanych fragmentów z wersji rozwojowych.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tutaj zależy od historii i questów, wątpię aby gra obroniła się grafiką i gameplayem, to jednak nie ten rozmach co Skyrim.

 

Ja poczekam na recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średniowieczny The Elder Scrolls: Skyrim czy coś więcej? Pierwsze wrażenia z nietypowego RPG na materiale od Eurogamer.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=UQ8_mY1LbgY

 

Właśnie obejrzałem całość. Z tego co mówi Mateusz Zdanowicz z Eurogamer.pl jest dobrze i zapowiada się to mega ciekawie, tyle możliwości oraz rozbudowanych elementów robi wrażenie. Zdecydowanie czekam :D:thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam w tym roku na tę grę podobnie jak na Metro Exodus, pewnie dlatego, że średniowiecze to miód na moje serce, ale mam podobne obawy co crush, jedyne co może tę grę uratować to dobry wątek fabularny i questy poboczne.

 

Z drugiej strony pluje sobie w gębę, że na jesień nie wymieniłem karty na GTXa 1080, patrząc na to co stało się dzisiaj raczej tyle nie dam, a coś czuje, że gra będzie "wymagająca".

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam w tym roku na tę grę podobnie jak na Metro Exodus, pewnie dlatego, że średniowiecze to miód na moje serce, ale mam podobne obawy co crush, jedyne co może tę grę uratować to dobry wątek fabularny i questy poboczne.

 

Z drugiej strony pluje sobie w gębę, że na jesień nie wymieniłem karty na GTXa 1080, patrząc na to co stało się dzisiaj raczej tyle nie dam, a coś czuje, że gra będzie "wymagająca".

 

Obawy są zrozumiałe bo to pierwsza gra Warhorse Studios w dodatku finansowana z pieniędzy pochodzących ze zbiórki od graczy. Gdyby to była Bethesda Softworks to wiadomo czego można się po nich spodziewać.

 

skunRace widziałeś ten filmik wyżej (poprzednia strona)? Przecież z tego co relacjonuje Mateusz Zdanowicz z Eurogamer.pl w Kingdom Come: Deliverance upchnęli masę ciekawy rzeczy :cool::thumbup:.

 

Kibicuje tej produkcji i czekam na nią :)

 

Co do karty graficznych to teraz kupowanie nowego GPU mija się z celem (górnicy i inne oszołomy) lepiej poczekać na Volte bo tanio to już było a jak płacić złotem to i brać coś bardziej przyszłościowego :(.

 

Ja na szczęście nie mam problemów z wydajnością w grach i PC który składałem na premierę Wiedźmina 3 cały czas dobrze sobie radzi :D

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...