Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Up. Zgadza się, ten świat wcale nie jest za duży, porównywalny wielkościowo z Velen w Wieśku 3, ale i tak mimo, że nie jest za duży to świetnie się go zwiedza. W KC:D 2 chciałbym 2x większy świat, jeszcze większe lasy, więcej zwierzyny i jeszcze bardziej zaawansowane polowania. No i jakieś wyczesane miasto z prawdziwego zdarzenia.

 

A co do lasów to osobiście lasy i zwierzynę bardzo miło wspominam. Faktem jest, że jest mała różnorodność zwierzyny, ale misje związane z polowaniem wykonywało się przyjemnie. Po pierwsze trzeba było trochę poznać lasy, aby wiedzieć gdzie jaką zwierzynę możemy znaleźć. Po drugie jak się znalazło już zwierzynę to trzeba było uważać, aby jej nie spłoszyć bo w tym gąszczu potrafiła bardzo szybko zniknąć z zasięgu wzroku, więc trzeba było się ostrożnie skradać. No i łuk bez celownika. Bardzo fajna sprawa, trzeba było go po prostu wyczuć, a jak już się to ogarnęło to była satysfakcja z ubitej zwierzyny.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W K.C. 2 przydałoby się więcej miast, wsi. Niech będą prawdziwe turnieje a nie bijatyka jak w Ratajach, prawdziwe turnieje łucznicze.

Aż dziwne że w grze, w której sporą rolę odgrywa siła nie ma zadania od jakiejś babci by narąbać drzewa (podniesienie siły). Jesteśmy synem (bez spojlerów) kowala więc powinno pojawić się zadanie od płatnerzy lub kowali by pomóc klepać zbroje i ostrzyć oręż (punkty zręczności i rzemiosła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie Threadripper i 2080Ti w minimalnych, do tego obowiązkowo SSD NVMe M.2. na PCI-E 4.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie Threadripper i 2080Ti w minimalnych, do tego obowiązkowo SSD NVMe M.2. na PCI-E 4.0

Mocne 4C/8T jest koniecznością do K.C. bo nie dość, że użyli darmowego CryEngine to jeszcze nie podołali optymalizacji. I niestety w drugiej części będą używać tego samego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie Threadripper i 2080Ti w minimalnych, do tego obowiązkowo SSD NVMe M.2. na PCI-E 4.0

Na AMD i ich wincyj rdzeni na razie bym nie liczył w tej grze.

 

Jeden z nowszych testów.

e2cODVS.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w drugiej części będą używać tego samego silnika.

Będą go już lepiej ogarniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to na średnio niskich ustawieniach w 4k 43" - 30fps poza terenami miejskimi a w lasach spadki do 24fps :)

Na monitorze nie jestem w stanie grać w to w 30fps ale na TV z upłynniaczem gra się całkiem ok.

 

75737d410c4bee9e.jpg

 

224df966921afa9e.jpg

 

372fea2a56a527a5.jpg

 

55d8c5700702dbb1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają ogarnąć? Muszą użyć nowszej wersji silnika inaczej będzie dupa blada.

 

Poza tym jak już nie raz pisałem tylko silnik od fizyki łyka porządnie wielowątkowość w CE. W tej grze są niewielkie przyrosty wydajności wraz z ilością wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Cię mogę, Sideband żyje! :o

Z CPU powyżej 6 rdzeni pozwala na w miarę sensowne FPS w Ratajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym, że 4/8 SKL będzie tak samo dobry jak CFL 6/6 w tej grze wink.gif

 

Gra rozkłada na kolejne wątki pewne obliczenia z których następuje niewielki kop.

 

Jest wąskie gardło i dlatego też gra przy okazji kiepsko skaluje się wraz z taktowaniem CPU.

Crysis 3 na trawkowym levelu praktycznie idealnie skaluje się z zegarem CPU i łyka w całości 12wątków. W reszcie leveli fizyki brak to gra kończy się na 4wątkach wink.gif

 

 

PS. przecież nigdzie nie znikłem szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają ogarnąć? Muszą użyć nowszej wersji silnika inaczej będzie dupa blada.

 

Poza tym jak już nie raz pisałem tylko silnik od fizyki łyka porządnie wielowątkowość w CE. W tej grze są niewielkie przyrosty wydajności wraz z ilością wątków.

 

To była ich pierwsza gra na tym silniku uczyli się jak z niego korzystać. 2 ma być na najnowszej wersji CE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy można się spodziewać dwójki? Zakładam, że raczej po 2020, inaczej by już pojawiła się jakaś zapowiedź. Może na przyszłorocznych E3 lub Gamescomie coś pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbandi przez Twoje screeny znowu mam ochotę sobie w to pograć w szczególności korcą mnie DLC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbandi przez Twoje screeny znowu mam ochotę sobie w to pograć w szczególności korcą mnie DLC :P

 

Hahah, mam tak samo ale wstrzymuję się do następnej wyprzedaży na GOG bo muszę dokupić sobie DLC i dopiero wtedy chce wrócić do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez scenę przemocy jedno z DLC przyczyniło się do tego że gra została wycofana z Australii :E

 

g9j8OFk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia znów szaleje. Jednak trzeba docenić, że Polska jest pod tym względem dosyć liberalna bo spokojnie mogli zakazać KDC za imprezę u księdza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :lol2:

 

Film z przed roku zanim grę połatali, ile taki kwiatków było w ELEX

w którego się zagrywałeś? Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niezwykłego w dzisiejszych grach :E. W inkwizycji było znacznie lepiej do śmiechu z gliczami :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę od razu za Azazella żeby się chłopak nie męczył.

"Ja takich bugów w Inkwizycji nie miałem, a w Elexie też prawie w ogóle."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hmmm po co od razu wyjeżdzacie mi tu z jakimś Elexem czy Inkwizycją? Przecież to dyskusja o Kingdom Come. :hmm: :hmm: :hmm:

 

Tylko pokazuje jakie są śmieszne glicze.. A co ma do tego jakiś Elex czy inne gry? Ogarnijcie się :) Podejrzewam, że jakbym wrzucił filmik o gliczach we wątku o Inkwizycji / Elexie to byście normalnie tam zareagowali.. Dla was Kingdom Come to zbawienie i bronicie jej na każdym kroku, nawet kiedy nie macie racji.. Dziwaczne :D.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm po co od razu wyjeżdzacie mi tu z jakimś Elexem czy Inkwizycją?

 

Bo nie potrafisz obiektywnie oceniać gier i w innych te same problemy nie są brane pod uwagę o czym wspominał już crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bo nie potrafisz obiektywnie oceniać gier i w innych te same problemy nie są brane pod uwagę o czym wspominał już crush

 

Eee co? Przecież ja tylko dałem link do gliczy z Gry Kingdom Come ;). Nic tu nie oceniałem .. Normalnie jestem w szoku co się tu wyprawia :):o Coś strasznego ..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z W3 są śmieśniejsze i tak.

 

Tak w W3 chyba było dużo.. Ale chyba teraz w Kingdom Come jest tego duuuużo więcej ;))

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...