Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę się do całokształtu Azazell chyba nie sądzisz, że będę komentował każdy Twój post. crush w innym temacie słusznie Ci zwrócił uwagę. Czemu w temacie o Inkwizycji nie wklejałeś takich filmików?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Odnoszę się do całokształtu Azazell

 

Nieładnie oceniać ludzi, których się nie zna .. w dodatku jeszcze wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy na mój temat np o ocenianie gier. Co jest bzdurą. Oj nieładnie. Kolejna osoba trafia do ignora. Takiego zachowania nie toleruje.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee co? Przecież ja tylko dałem link do gliczy z Gry Kingdom Come ;). Nic tu nie oceniałem .. Normalnie jestem w szoku co się tu wyprawia :):o Coś strasznego ..

A w Elexie, Inkwizycji i Androsmrodzie nie dałeś. Ba, jeszcze twierdziłeś, że ludzie przesadzają bo Ty nie miałeś.

W Elexie 2 który będzie tak samo zabugowany, bo oni się przez bez mała dwie dekady praktycznie nic w tej materii nie nauczyli, również nie wrzucisz.

 

 

Bo Ty taka złożona osobowość jesteś, że po ciągłym wylewie głupot nie da się nic ocenić. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A w Elexie, Inkwizycji i Androsmrodzie nie dałeś.

 

Tobie mogę odpisać. Czemu nie dawałem gliczy przy tych grach? Proste. Tak naprawdę gliczami zacząłem się interesować jakoś po tych aferze Andromedą. Serio. Wcześniej Przewijało się na YT i w innych źródłach mnóstwo informacji i materiałów o gliczach ale ja jakoś je omijałem szerokim łukiem. Nigdy mnie to nie interesowało . Czasami raz na ruski rok włączyłem przez przypadek na YT jakieś zbiórcze filmiki z gliczami ale nie jarało mnie to. Ostatnio własnie trochę sie to zmieniło do czasów Andromedy.. I jak sam trafie na glicze w grze to wtedy na YT wyłapuje kolejne i tak jest z Kingdom Come :)..

 

Z GreedFalls podobnie ale tu jakoś mniej gliczy uświadczyłem podczas grania.. (Jak na razie).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu po przeczytaniu tego posta Azazella było wiadomo, że tak będzie :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nic nie poradzę, że niektórzy mają glicze w głowie.

 

Kolejny filmik z gliczami --> https://www.youtube.com/watch?v=1WSAU2ns_VM. Jeśli youtuberzy w komentarzach gadają że to jedna z najbardziej zgliczowanych gier to chyba trzeba im przyznać rację :). Naprawdę można sobie poprawić humor.

 

Sam grałem w nią ponad 25h i glicze miałem dość często. Też u mnie np gość szedł drogą i po chwili znalazł się na dachu - spadł i kaput poszedł do nieba :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te glicze to kwintesencja tej gry momentami można było się poczuć prawie jak w kultowym gothicu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Taaa pamiętam glicze w gothicu ;). Też były dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KCD to jedna z najbardziej zgliczowanych gier obok Elexa (i całego portfolio PB) Inkwizycji to jeszcze pół biedy ale Andromedy jak najbardziej. Do tego dochodzą Fallouty i TESy od Beth.

 

Także jak tak lubisz to masz co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

KCD to jedna z najbardziej zgliczowanych gier obok Elexa (i całego portfolio PB) Inkwizycji to jeszcze pół biedy

 

Także jak tak lubisz to masz co oglądać.

 

Czepianie się Inkwizycji to według mnie jest nie na miejscu. Przeglądałem teraz i w Dragon Age jest gliczy najmniej i to w zasadzie bardzo mało jak na tak rozbudowany RPG. Co do Andromedy i reszty to się zgadzam. W sumie do andromedy można mieć najwiecej zastrzeżeń - w końcu pracowało nad grą więcej ludzi niż przy produkcjach od na przykład Piranha ;).

 

Przecież te glicze to kwintesencja tej gry momentami można było się poczuć prawie jak w kultowym gothicu :E

 

W sumie tak, ale przy gothicu pracowało 2x mniej pracowników (jak nie 3-krotnie mniej). A studio od KCD liczy ponad 100 osób ;). Wiec to nie takie małe studio od indyków. A to olbrzymia różnica. Ale zaraz powiesz, że KCD ma większy świat.. No świat ma większy ale jednak Gothic jest dużo bardziej spójny (nie licząc trójki :P).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny filmik z gliczami --> https://www.youtube.com/watch?v=1WSAU2ns_VM. Jeśli youtuberzy w komentarzach gadają że to jedna z najbardziej zgliczowanych gier to chyba trzeba im przyznać rację :). Naprawdę można sobie poprawić humor.

 

Human centipede :rotfl:

Niezły ubaw ta gra, cieszę się, że jej nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Human centipede :rotfl:

Niezły ubaw ta gra, cieszę się, że jej nie kupiłem.

 

Dla beki można pograć.. przynajmniej zamiast realistycznej walki oferuje realistyczne glicze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human centipede :rotfl:

Niezły ubaw ta gra, cieszę się, że jej nie kupiłem.

To tam masz wyżej spis gier których nie warto kupować pod tym kątem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazell, przestań trollować. Data publikacji filmiku : Opublikowany 22 lut 2018 a teraz mamy końcówkę września 2019r. Od tamtej pory sporo się zmieniło, usunięto niemal wszystkie babole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj im bardziej skomplikowana i rozbudowana gra tym więcej gliczy może się pojawić bo twórcy zwyczajnie nie są w stanie wszystkiego przetestować. Praktycznie każda duża gra po premierze dostaje łatki likwidujące bugi i glicze.

 

Mnie glicze nie przeszkadzają (jeśli nie jest ich za dużo i nie uniemożliwiają przejścia gry), wiele śmieszy, niektóre stają się wręcz kultowe (np. Płotka, mimika w Andromedzie). Dużo ważniejsze od pojawiających się czasem gliczy jest to by optymalizacja gry była dobra, rozgrywka ciekawa, a gra nie crashowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem do tej pory raptem 20-30h w grze ale nie widziałem ani jednego z gliczy pokazanych w tym filmiku. Moim zdaniem to albo stare dzieje, albo trzeba się nakombinować żeby to odtworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Od tamtej pory sporo się zmieniło, usunięto niemal wszystkie babole.

 

No nic się nie zmieniło. Bo grałem w tym miesiącu i miałem sporo gliczy.. Dlatego mnie zaciekawiły materiały na YT :). Oczywiście te glicze nie psują zabawy. Pewnie większość, tych najgorszych już zlikwidowali. Mimo to są nadal śmieszne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzika to na oczy nie widziałem :E

 

Masz nie dziękuj :E

 

Locha%28js%29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic się nie zmieniło.

 

Zmieniło, bo sporo rzeczy zostało załatanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na pc się wiele zmieniło,tu zagraj.

 

Możliwe. ale ja już skasowałem Kingdom Come i nie mam zamiaru wracać do tej gry. Gdyby nie to forum i glicze to bym już nawet zapomniał o tej produkcji ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam bo nie wiem.

Athlon II X4 640 3,5GHz z odblokowanym L3, 6 gigsów ram, HD7770.

Na detalach mi nie zależy bo bardziej interesuje mnie rozgrywka.

Kupować czy nie? Będzie to działać?

Edytowane przez krzyss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać będzie ale:

to właśnie grafika dodaje tej grze sznytu, buduje klimat. Ty zaś masz masę hamulcowych:

1. CPU, który jest staruszkiem, w Ratajach dostaniesz kurwicy, bo niestety CryEngine w rękach Warhorse nie wyszedł najlepiej i są dramatyczne spadki FPS.

2. Ilość RAM - by mieć minimalny komfort powinieneś mieć 8GB, optimum to 16GB, bo przecież prócz gry masz jeszcze system i programy działające w tle.

3. HD7770, pewnie 1GB - jak wygląda K.C. na low możesz znaleźć na YT. Nie wygląda to najlepiej, nawet z obciętym zasięgiem rysowania, wyłączonym cieniowaniem itd...

 

Jeśli jesteś napalony to wypij szklankę zmrożonej wody. Wydasz kasę a potem widząc jakość grafiki i słabe FPS tylko się zrazisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie cierpię za jej "realistyczny" styl walki. Do szału mnie ten kretynizm doprowadził. Gra poza tym jest fajna lubię takie gry ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać będzie ale:

to właśnie grafika dodaje tej grze sznytu, buduje klimat. Ty zaś masz masę hamulcowych:

1. CPU, który jest staruszkiem, w Ratajach dostaniesz kurwicy, bo niestety CryEngine w rękach Warhorse nie wyszedł najlepiej i są dramatyczne spadki FPS.

2. Ilość RAM - by mieć minimalny komfort powinieneś mieć 8GB, optimum to 16GB, bo przecież prócz gry masz jeszcze system i programy działające w tle.

3. HD7770, pewnie 1GB - jak wygląda K.C. na low możesz znaleźć na YT. Nie wygląda to najlepiej, nawet z obciętym zasięgiem rysowania, wyłączonym cieniowaniem itd...

 

Jeśli jesteś napalony to wypij szklankę zmrożonej wody. Wydasz kasę a potem widząc jakość grafiki i słabe FPS tylko się zrazisz.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Nie mam parcia na grę więc jeśli będzie w dobrej promocji to wydam na nią pieniądze a zagram (albo i nie) jak się zmodernizuje sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...