Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, caleb59 napisał:

Prawy klik na grze - Właściwości - DLC:

5VnOJ19.jpg

Mam te same co ty ale widze ze sa jeszcze 3 wieksze platne. Ten z wioska wyglada ciekawie, warto odrazu je miec czy dopiero po przejsciu podstawki?

PS. Caly zestaw dlc za jakies 10zl w keyshopach to juz mam ? Moze tym razem szybko sie nie znudzi gierka.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2021 o 20:17, Sheeneek napisał:

Dawnooo temu porzucilem i zastanawiam sie nad powrotem, tylko zeby sie wczoc trzeba bedzie na nowo grac. Sa jakies swietne mody?

Warte uwagi były już w dniu premiery a teraz to nie wiem jak jest ale powinno być lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sheeneek napisał:

Mam te same co ty ale widze ze sa jeszcze 3 wieksze platne. Ten z wioska wyglada ciekawie, warto odrazu je miec czy dopiero po przejsciu podstawki?

PS. Caly zestaw dlc za jakies 10zl w keyshopach to juz mam ? Moze tym razem szybko sie nie znudzi gierka.

Tu jest coś w temacie.

https://lowcygier.pl/keyshopy/kingdom-come-deliverance-royal-dlc-package-za-1269-zl-w-gamivo/

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać realia średniowiecza były takie że jak wpadam w pułapkę ja vs 5 bandytów bez zbroji w koszulach z palkami to ich szatkuje na mięso , ale jak spotka mnie rycerz w pełnej plytowce i wyzwal mnie na pojedynek to nie mogłem mu nic zrobić 1vs1 i straciłem 250 groszy xD

Jaki zestaw broni białej  najepiej polecacie 

Tarcza plus miecz krótki na lekko opancerzonych?

Tarcza plus buzdygan na ciezko opancerzonych ?

Po co i na kogo  jest miecz długi? Warto walczyć  bez tarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi ochoty na ponowne ogranie KCD z wszystkimi dodatkami +/- jakieś mody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Jedna z tych gier których nigdy nie ukończyłem...

Podobnie jak ja. Opinie super, oprawa świetna, ale mechanika walki i bycie kompletnym łosiem zniechęciły mnie po 30 minutach (a może szkoda?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam kupiłem ten DLC Pack za 15 zł. Jakoś ostatnio nie ma w co grać chyba wrócę do Henryka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Element Wojny napisał:

A co mi tam kupiłem ten DLC Pack za 15 zł. Jakoś ostatnio nie ma w co grać chyba wrócę do Henryka ;) 

Ja pamiętam, że przytuliłem chyba za free gdzieś kiedyś (podstawkę), a na nexusie też jest grubo, więc... może kiedyś - choć wątpię - ta mechanika walki to (dla mnie) dramat.

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Element Wojny napisał:

A co mi tam kupiłem ten DLC Pack za 15 zł. Jakoś ostatnio nie ma w co grać chyba wrócę do Henryka ;) 

Z tymi fabularnymi DLC gra jest jeszcze ciekawsza i jest więcej rzeczy do robienia. Ja tych wszystkich dodatków nie ograłem mimo że już kiedyś też zabierałem się za ponowne ogranie ale w końcu nie dokończyłem bo były inne gry a teraz to idealny moment żeby wrócić do tego tytułu. 

47 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Ja pamiętam, że przytuliłem chyba za free gdzieś kiedyś (podstawkę), a na nexusie też jest grubo, więc... może kiedyś - choć wątpię - ta mechanika walki to (dla mnie) dramat.

 

Bo to jest jedna z tych gier gdzie trzeba grać z modami. Ja na konsoli nie odważyłbym się grać w KCD ani na kompie bez modyfikacji. Podstawkę ogrywałem jeszcze na PC i nawet specjalnie dla tej gry wymieniłem GPU na GTX1080Ti. Już na premierę były ulepszenia walki i to jest mus żeby czerpać przyjemność. Teraz jak będę grać ponownie to znowu trzeba będzie odwiedzić Nexusa ?

Może KCD2 będzie już lepiej zrobione pod tym względem ale na tą chwilę jak chcecie się dobrze bawić to bez gmerania będzie ciężko a sama gra jest też dosyć wymagająca.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem wgrać mody na strzelanie z łuku, szybki zapis i coś tam jeszcze. Wtedy grało się całkiem przyjemnie. Bez tego to mordęga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra gotowa, koncze tylko Control i bede od nowa pomykal po wsiach. Mysle ze jeszcze zlapie co lepsze mody tylko tez nie chce zbyt wiele zmieniac. Napewno ten na save brzmi ciekawie, nie lubie gier ktore zbyt daleko mnie cofaja w razie porazki.

Mam nadzieje ze zdaze zagrac zanim wyjade na wakacje w sobote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast moda na quick save polecam ten na możliwość rozbijania obozu, w dowolnym miejscu mapy. W obozie takim mamy namiocik z łóżkiem do przespania się, skrzynię, ognisko i dziennik, dzięki któremu można zapisać grę. Mniej uderza w immersję.

https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/881

Edytowane przez Lypton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lypton napisał:

Zamiast moda na quick save polecam ten na możliwość rozbijania obozu, w dowolnym miejscu mapy. W obozie takim mamy namiocik z łóżkiem do przespania się, skrzynię, ognisko i dziennik, dzięki któremu można zapisać grę. Mniej uderza w immersję.

https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/881

Dzieki, obadam chetnie. Pewnie wyjdzie na to ze samo modowanie troche zajmie zanim grac zaczne?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie od razu podlinkować najlepsze mody które warto teraz zainstalować i z których mogą skorzystać chętnie też inni ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha tez na to licze, moze jutro sprawdze nexusa sam, jakos mi sie ciezko zabrac za poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie też zakupiłem paczkę dlc i trochę się pośmiga z Heniem. ?

Trochę modów się wgrało i zabawa przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Naprawdę knedle kawał roboty odwaliły!
I to bez ReShade widzę pykasz.
Gdzieś widziałem na YT kilka shortów z dobrym RS, to kapcie zrywał real.

I trzeba przyznać, że wyjątkowo świetnie poradzili sobie IMO z paletą i światłem już nawet na fabrycznej Vanilii.

 

W sumie to chyba zainstaluję i... grał nie będę.
Będę sobieM łaził! :)

 

Aż się prosi, żeby w TAKICH okolicznościach przyrody usłyszeć... "wooolniej Płotka", albo - "Zarrraza!"
:)


Moim zdaniem brak tylko grubej volumetryki, bo geometrią i pieczołowitością roślinności, to łyknęli Czesi Rockstara i RDR2.


 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lypton napisał:

Ale tylko wątek Johanki. 

E, czemu? Granie Tereską i zobaczenie tych wydarzeń z jej perspektywy też było ciekawe.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Podobnie jak ja. Opinie super, oprawa świetna, ale mechanika walki i bycie kompletnym łosiem zniechęciły mnie po 30 minutach (a może szkoda?).

Ja juz pomalu zaczynam ogarniać gierke i caly czas ide do przodu problem mam tylko z zasadzkami jak mnie kilku wrogów ktorzy sa mocno uzbrojeni w ciężkie  zbroje atakuje to muszę uciekac bo nie mam rozwinietego mlota lub buzdyganu , walcze łuk plus  miecz albo topór

P.s gra jest trochę drewniana i te 30 fps mocno utrudnia walki

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada gra od strony technicznej na dzien dzisiejszy? Sprobowalem na premiere i zrobilem refund bo bylo mega slabo, polatali to juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pisząc "od strony technicznej"? Jeśli spadki fps z dupy, drętwe animacje to nic się nie zmieniło, jedyne co to stabilność gry jest w porządku, nie sypie się na pulpit. Na Wysokich detalach pogra każdy, wszystko wyżej to już wyzwanie dla sprzętu PC i mimo, że może wydawać się, że miejscami jest OK to wystarczy zajechać np. na rynek w Ratajach i jesteśmy "wyjaśnieni". :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda o niebo lepiej, na premierę to było niegrywalne - wiem, próbowałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...