Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra została stworzona na PC, na konsolach działa i wygląda jak :kupa:, no ale jak ktoś nie ma PC to nie ma wyjścia i musi się przemęczyć.

 

A z otwieraniem kwestia synchronizacji, operujesz jednocześnie dwoma gałkami na raz. Kwestia opanowania pada. Tylko tyle lub, aż tyle :E

 

 

Wpisz sobie w youtube czy google coś w stylu "kingdom come deliverance how to lockpick" dodaj ps4 xbox czy console masz masę poradników.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle powiem o grze

 

Przechodziłem każdą grę ale nie spodziewałem się że Kingdom Come: Deliverance będzie takim gniotem i niestety rzadko daje takie oceny ale oceniam grę na 4/10. W tej grze jest więcej błędów niż dobrej rozgrywki. :frajer:[:|]:E:kupa::wazuuup::rotfl::crash2::Crash::cassetete::heu::decu::cul::ass::E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Lepiej złożyć pre-order na Call of Duty. :balon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma masę błędów i niedoróbek, ale ma też to, co wielu obecnym grą AAA brakuję, czyli fabułę, ciekawy scenariusz i postacie. Zalety te wg mnie zdecydowanie przewyższają bugi i błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też gra się podobała i to nawet bardzo mimo błędów i niedoróbek, ale jakbym został zmuszony do ogrania jej na xbox one S to pewnie nie dałbym nawet 4/10. W sumie to bym prędzej konsole wyrzucił przez okno z tą grą :E Bo granie nieraz w 20fpsach to już totalna katorga

 

Zwalili z tą wersją konsolową wydaną na siłę, zamiast ciąć aby to ruszyło na konsolach mogli dopracować wersję PC i byłby kozak, no ale pewnie kasy by było za mało bo jednak sam rynek PC, mógłby nie wystarczyć, aby produkcja tej gry się zwróciła.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może stanieje i dołączę do biblioteki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdom%20Come%20Deliverance%20Gracze%20PC.jpg

Eee... Singlowy tytuł bez wielkości mapy i modów rodem ze Skyrima. Co w tym dziwnego? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam na PPE jakiś geniusz porównuje to do GTA5. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre rano, przygodę czas zacząć, mam nadzieję, że chwilę po premierze jest dużo lepiej pod względem błędów, niż to co czytałem po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak otwiera się zamki na pc bo czytałem że nie jest to aż tak trudna minigra jak konsoli że otwarcie zamka graniczy często z cudem. :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez ssd nie polecam podchodzić do tej gry na PC, widoczne doczytywanie textur i powolne loadingi. Zamki dobrą mychą otwiera się z zamkniętymi oczami :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana na SSD oczywiście :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez ssd nie polecam podchodzić do tej gry na PC, widoczne doczytywanie textur i powolne loadingi. Zamki dobrą mychą otwiera się z zamkniętymi oczami :D

Tak jak przypuszczałem wersja pc jest lepsza od konsolowej ale to nie tłumaczy twórców gry że wydali grę tak bardzo niedopracowaną. :E

 

Nie jestem mistrzem informatyki ale każda gra powinna działać bardzo dobrze na dysku ssd czy hhd :kwasny:

 

lukadd----> bardzo dziękuje za odpowiedz na moje pytanie :):thumbup:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HDD jest znacznie wolniejszy od SSD. Dzisiejsze gry bardzo dużo zajmują co powoduje np. długie loadingi, w przypadku KC:D również problemy z doczytywaniem textur. Po prostu wolne hdd nie wyrabiają, a sama gra nie jest wystarczająco dobrze zoptymalizowana dla hdd.

 

Pewne, rzeczy nigdy nie zostaną poprawione w tej grze. Po prostu siedzą w niej za głęboko i wymagało by to pewnie gruntownego przebudowania gry. Więc mogli porzucić projekt w który poszły grube miliony lub zrobić jak zrobili czyli wydać grę w stanie w jakim była.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HDD jest znacznie wolniejszy od SSD. Dzisiejsze gry bardzo dużo zajmują co powoduje np. długie loadingi, w przypadku KC:D również problemy z doczytywaniem textur. Po prostu wolne hdd nie wyrabiają, a sama gra nie jest wystarczająco dobrze zoptymalizowana dla hdd.

 

Pewne, rzeczy nigdy nie zostaną poprawione w tej grze. Po prostu siedzą w niej za głęboko i wymagało by to pewnie gruntownego przebudowania gry. Więc mogli porzucić projekt w który poszły grube miliony lub zrobić jak zrobili czyli wydać grę w stanie w jakim była.

Będę miał trochę grosza to pomyślę o dysku ssd.

 

I KC:D mógł być dobrą grą ale niestety twórcy gry myśleli że grę jakoś zrobią i wydadzą a patem ją załatają ale niestety problemy techniczne by mi nie pozwoliły na swobodną rozgrywkę a gra minimalne wymaganie spełniam bezproblemowo ale wole nieryzykowań z zakupem gry.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra. Problemy techniczne są, ale to jedna z ciekawszych i bardziej wciągających gier w jakie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej nie ma błędów które uniemożliwiają grę czy jest problem z questami, a błędy które widziałem na YT i o których czytałem (dopiero zaczynam, nie widziałem nic) raczej wywołują u mnie uśmiech na twarzy niż zdenerwowanie. Nie to żebym ich bronił, ale przy tej grze na pewne rzeczy trzeba przymknąć oko.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na premierę to chyba z 3 drobne poboczne questy się bugowały. Nie wiem czy poprawili, a tak to błędy są raczej śmieszne glicze i pewne niedopracowania, wychodzą one w późniejszym etapie rozgrywki.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest do najnowszej wersji gry, działający mod na udźwig? Ten, którego urzywałem, przestał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na nexusie. Jak jest to tam. Ja tam nie używałem modów na udźwig. Lepszy konik wystarczająco dużo dźwigał + skrzynka na pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest do najnowszej wersji gry, działający mod na udźwig? Ten, którego urzywałem, przestał działać.

Otwierasz plik rpg_param.xml w katalogu:

\KingdomComeDeliverance\Data\tables.pak\Libs\Tables\rpg\

Zmieniasz

<row rpg_param_key="BaseInventoryCapacity" rpg_param_value="66" />

"66" na dowolną liczbę pamiętając o tym, że siła będzie Ci zwiększać udźig.

Zapisujesz plik w katalogu

\Libs\Tables\rpg\

I całość po spakowaniu zip zmieniasz rozszerzenie na .pak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz plik rpg_param.xml w katalogu:

\KingdomComeDeliverance\Data\tables.pak\Libs\Tables\rpg\

Zmieniasz

<row rpg_param_key="BaseInventoryCapacity" rpg_param_value="66" />

"66" na dowolną liczbę pamiętając o tym, że siła będzie Ci zwiększać udźig.

Zapisujesz plik w katalogu

\Libs\Tables\rpg\

I całość po spakowaniu zip zmieniasz rozszerzenie na .pak

 

Dzięki. Już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...