Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kozaczek 321

W cenie do 2000zł, Lustrzanka czy bezlusterkowiec ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić sb jakiś fajny aparat do 2000zł i nie wiem co byłoby lepsze Lustrzanka czy bezlusterkowiec. Jakieś rady? Głównie bd go używał do zdjęć artystycznych które bd potem dodawał na Pb*, ale bd nim również kręcił filmy krótkometrażowe. podobają mi się te 2 aparaty- Lustrzanka: Nikon D3200 i bezlusterkowiec: Sony Nex 5r. Macie jakieś lepsze propozycje? Który będzie najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sb kp coklwiek co ci się spdba podczas ogldnia w sklpie. Wsztkie aprty są db do zdjć artystnych, chociaż te z kolorowymi obdwmi są bardziej artstyczne od th z obdwmi czrnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm zdnm lstrznk t lstrznk. Bzlstrkwc t trp. Pz tm lstrznk m wl wksz mżlw p prst wgdnj n s rb zdjc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N t chpki drdzli w kwsti aprtu :E

 

1381297372337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić sb jakiś fajny aparat do 2000zł i nie wiem co byłoby lepsze Lustrzanka czy bezlusterkowiec. Jakieś rady? Głównie bd go używał do zdjęć artystycznych które bd potem dodawał na Pb*, ale bd nim również kręcił filmy krótkometrażowe. podobają mi się te 2 aparaty- Lustrzanka: Nikon D3200 i bezlusterkowiec: Sony Nex 5r. Macie jakieś lepsze propozycje? Który będzie najlepszy?

 

Ahaha. Przecież nie pisałem nie wiadomo jakimi skrótami więc Ogar :P a jakas bardziej profesjonalna rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ahaha. Przecież nie pisałem nie wiadomo jakimi skrótami więc Ogar :P a jakas bardziej profesjonalna rada?

 

Pisałeś gimbazjalnymi skrótami, więc dostałeś odpowiedzi nawiązujące do twojego gimbazjanlego stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś gimbazjalnymi skrótami, więc dostałeś odpowiedzi nawiązujące do twojego gimbazjanlego stylu.

Heh. Myślałem że to bardzej profesionalne forum. A tu każdy czepia się kilku drobnych (zrozumiałych) skrótów. Całe życie w kłamstwie ;__;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Myślałem że to bardzej profesionalne forum. A tu każdy czepia się kilku drobnych (zrozumiałych) skrótów. Całe życie w kłamstwie ;__;

nie drobnych skrótów a kaleczeniu ojczystego języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak profesjonalne forum, że musisz pytania zadawać na baczność, a ich treść konsultować z profesorem Miodkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie drobnych skrótów a kaleczeniu ojczystego języka...

Kaleczeniu? Kaleczeniu polegającym na czym? Pisałem jakieś błędy ortograficzne? Zła odmiana czasownika? Nie... Pisałem tego posta z telefonu więc pisałem tak jak SMS'y. Chyba jeszcze nie znam "zasad" tego forum.. -naucze się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezlusterkowce Panasonica są chwalone za możliwości filmowe, więc jeśli ma to znacznie patrz na ofertę tego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na cene korpusu tylko na szklarnię. Co dostajesz w zestawie. Na co chciałbys wymienić. Jak to "artystyczna fotografia" jest Twoim celem i czego będziesz do niej potrzebował.

Odpowiedz sobie na te pytania, a potem bedzie łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na cene korpusu tylko na szklarnię. Co dostajesz w zestawie. Na co chciałbys wymienić. Jak to "artystyczna fotografia" jest Twoim celem i czego będziesz do niej potrzebował.

Odpowiedz sobie na te pytania, a potem bedzie łatwiej :)

 

A więc podsumowując to lustrzanka czy może bezlusterkowiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...