Skocz do zawartości
Janke5

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

To jak już jesteś w drodze wyjątku przy tym temacie 

Nowy Batman - czy na taki film czekaliśmy?

kadajo przypomnij sobie Batman: Arkham Knight to też nie jest wybitna gra 10/10 a może się podobać ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał się przeczepić to tylko do soundtracka, ale cała reszta jest jak najbardziej ok, fajne ujęcia, wciagająca fabuła, 3 godzinki seansu a nie czułem znudzenia  - dla mnie taka mocne 8/10  :D 

I żeby nie było oglądałem wszystkie batmany, mam 35 lat i taka ekranizacja mi w pełni  odpowiada.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.12.2019 o 15:13, lukadd napisał:

U mnie Pająka też już zaczyna pajęczyna obrastać :E. Obiecywałem sobie, że skończę Batka przed pająkiem, aby mieć lepsze porównanie, a teraz jak i batek się kurzył to jeszcze pająk doszedł do kolekcji :E

Widzę powrót do staroci :E

Aż sam siebie zacytowałem bo mój post z jeszcze 2019 wisi dokładnie na poprzedniej stronie, a jeszcze przed chwilą był na tej samej co odkopany temat :E

I nic się nie zmieniło u mnie od 2019 roku. Jak Batka nie skończyłem to nie skończyłem. Wszelkie próby powrotu dalej kończyły się szybkim znudzeniem.

PS. Pająka z PS też nie skończyłem. To jednak całkiem nie moje klimaty :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Jakbym miał się przeczepić to tylko do soundtracka, ale cała reszta jest jak najbardziej ok, fajne ujęcia, wciagająca fabuła, 3 godzinki seansu a nie czułem znudzenia  - dla mnie taka mocne 8/10  :D 

I żeby nie było oglądałem wszystkie batmany, mam 35 lat i taka ekranizacja mi w pełni  odpowiada.

Mam podobnie i mogę się pod tym podpisać co napisałeś ?

Jeden z lepszych filmów superhero w ostatnim czasie jakie oglądałem a oprawa audiowizualna to ścisły TOP.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmie akurat mi strasznie podszedł mroczny klimat, i takie trochę "sadystyczne" podejście, tak jak Batman powinien wyglądać.

Mimo że rzadko kiedy przechodzę grę dwa razy tak sobie chyba AK odświeżę... a to wszystko przez Was :lol2:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

W filmie akurat mi strasznie podszedł mroczny klimat, i takie trochę "sadystyczne" podejście, tak jak Batman powinien wyglądać.

Mimo że rzadko kiedy przechodzę grę dwa razy tak sobie chyba AK odświeżę... a to wszystko przez Was :lol2:

Ludzie już się bawią i zapewniam że nie tylko Ty ?

Arkham Knight: THE BATMAN (2022) Main Trailer Style [4K 60FPS]

Tak tylko przypominam że były jeszcze fabularne DLC a większość pewnie zna tylko podstawkę 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, azgan napisał:

Ludzie już się bawią i zapewniam że nie tylko Ty ?

Arkham Knight: THE BATMAN (2022) Main Trailer Style [4K 60FPS]

Tak tylko przypominam że były jeszcze fabularne DLC a większość pewnie zna tylko podstawkę 

Mógłbyś napisać konkretnie jakie DLC? Siedzę w robocie, na win 7 z IE i tam mi połowa stron nie działa :lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Mógłbyś napisać konkretnie jakie DLC? Siedzę w robocie, na win 7 z IE i tam mi połowa stron nie działa :lol2:

Tych DLC było sporo tak z głowy Ci teraz wszystkich nie wymienię ale było np. Batgirl, Harley Quinn, Robin i co tam jeszcze?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MLCpFreIHgxbvfip5MBS3TdvVGiWSDH8.png

The Season of Infamy is a Batman: Arkham Knight DLC that was released on December 22, 2015. It includes 4 Missions with past villains: Mad Hatter (Jervis Tetch), Killer Croc (Waylon Jones), Mr. Freeze (Victor Fries), and Ra's al Ghul (Head of the Demon).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Tych DLC było sporo tak z głowy Ci teraz wszystkich nie wymienię ale było np. Batgirl, Harley Quinn, Robin i co tam jeszcze?

 

Właśnie grałem jakiś czas po premierze, wiadomo przez jakie problemy. I właśnie nie kojarzę, ale w jakieś DLC grałem, oczywiście w te fabularne bo te challenge mnie nie interesowały.

 

5 minut temu, lamparcicho napisał:

MLCpFreIHgxbvfip5MBS3TdvVGiWSDH8.png

The Season of Infamy is a Batman: Arkham Knight DLC that was released on December 22, 2015. It includes 4 Missions with past villains: Mad Hatter (Jervis Tetch), Killer Croc (Waylon Jones), Mr. Freeze (Victor Fries), and Ra's al Ghul (Head of the Demon).

ooo kolega tu trochę wyjaśnił sprawę.

Będę w domu to zobaczę co tam mam poprzechodzone(fabuła na pewno zrobiona i zagadki riddlera,  choć z jedną były jakieś jaja i chyba wkońcu jej nie zrobiłem[taki zielony kulek w labiryncie w kształcie prostopadłościanu]) i jakie dlceki mam, choć z kapelusznikiem coś mi się kojarzy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem, 109% fabuły. A tu kapelusznik na posterunku, ale nie ruszony ? więc zaczynam, myślę pada wezmę, ale jak mnie biją niemiłosiernie to zgroza ? kalwa poszła w ruch i o niebo lepiej. Wszystkie DLC mam, a kupiłem keja za groszek zaraz po premierze. Awruk jaram się niesamowicie, ciekawe ile jeszcze zostało aby wyczyścić wszystko ?

Zagłębie się ale po hatterze. 

Ps

Pięknie tam postacie są wykreowane.

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Właśnie odpaliłem, 109% fabuły. A tu kapelusznik na posterunku, ale nie ruszony ? więc zaczynam, myślę pada wezmę, ale jak mnie biją niemiłosiernie to zgroza ? kalwa poszła w ruch i o niebo lepiej. Wszystkie DLC mam, a kupiłem keja za groszek zaraz po premierze. Awruk jaram się niesamowicie, ciekawe ile jeszcze zostało aby wyczyścić wszystko ?

Zagłębie się ale po hatterze. 

Ps

Pięknie tam postacie są wykreowane.

Ja w to pykam na padziku od XBOX SERIES i jazda po mieście, walka oraz samo latanie jest wręcz stworzona pod pada.

Myślałem że Cyberpunk 2077 ma świetnie wykreowane miasto ale to w Batman Arkham Knight też wygląda mega klimatycznie 

Kreacja postaci to najwyższa półka 

14 godzin temu, lamparcicho napisał:

MLCpFreIHgxbvfip5MBS3TdvVGiWSDH8.png

The Season of Infamy is a Batman: Arkham Knight DLC that was released on December 22, 2015. It includes 4 Missions with past villains: Mad Hatter (Jervis Tetch), Killer Croc (Waylon Jones), Mr. Freeze (Victor Fries), and Ra's al Ghul (Head of the Demon).

Ten dodatek jest wpleciony chyba w podstawkę i nie da się go osobno odpalić z tego co widzę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodano może po latach obsługę tych wibracji i spustów z pada od PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Userkamil napisał:

Dodano może po latach obsługę tych wibracji i spustów z pada od PS5?

Nie, lepiej ograć na PC z NVIDIA GameWorks

 

Niby 7 lat na karku ale nadal wygląda to dobrze.

Miał być Remaster dla PS5 ale od dłuższego czasu ucichło na ten temat więc zdecydowanie polecam podłączyć PC pod OLED'a lub jakiś dobry projektor i cieszyć się z gry w natywnym 4K już teraz i bez czekania.

Do tego padzik i masz już teraz prawie że Remastera tylko textury mogliby poprawić i podciągnąć je do 4K ale graficznie daje radę. Dobrze zestarzała się ta produkcja i po wielu perturbacjach nareszcie jest grywalna na PC (połatali ją).

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne zacznę znowu na PC myślałem, że może działają te bajery na padzie podpiętym do PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renaster miał być na PS5 ? Kurczę badam te serwisy typu płepłe ale jakoś przeoczyłem. Ale co jak co gra wyglądała na swoje czasy, i jak @upik mówi dalej wygląda przepięknie. 

Dlc piękne są.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, gra dalej prezentuje sie swietnie mimo swojego wieku. Przeszedlem jakies 2mc temu, 4k, 60+ fps.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2022 o 14:38, dawidoxx napisał:

Jakbym miał się przeczepić to tylko do soundtracka, ale cała reszta jest jak najbardziej ok, fajne ujęcia, wciagająca fabuła, 3 godzinki seansu a nie czułem znudzenia  - dla mnie taka mocne 8/10  :D 

I żeby nie było oglądałem wszystkie batmany, mam 35 lat i taka ekranizacja mi w pełni  odpowiada.

Soundtrack to najlepszy, obok zdjęć element tego filmu.

Widziałem wszystkie Batmany, na pierwszym filmie Burtona byłem w kinie jak ten tylko wszedł do Polskich kin a komiksy czytam od 1990 roku i osobiście mam już dosyć pseudo realistycznego Batmana w kinie.

Był już Nolan, teraz znowu Reeves i tylko na chwilę wersja Afflecka była bardziej komiksowo - growa i teraz znowu powrót do wizji a la Nolan ...

Pattinson jako Batman z wyglądu jest ok ale nie zachowuje się On jak komiksowy Gacek, tzn. praktycznie nie używa peleryny i linki z hakiem, za to mamy kuriozalną scenę z "latającą wiewiórką" ... Obiecywano nam Batmana-detektywa ale detektyw z niego marny, nie potrafi kojarzyć faktów a gdyby nie randomowy policjant to nie odgadłby prawdziwego planu Riddlera. Do tego, jeździ po mieście po cywilnemu i przebiera się w jakiś zaułkach, dziwnie to wygląda - ma Batmobil, który jest tylko po to, żeby zrobić jedną scenę i tyle. Poza tym, jest go bardzo dużo ( Batmana ) przez co zanika trochę efekt tajemnicy jaka towarzyszy Mrocznemu Rycerzowi.

Bruce tutaj praktycznie nie istnieje, nie ma miliardera-playboya, jest tylko jakiś emo nastolatek, Alfred też jest nie trafiony a Pingwin w ogóle jest zbędny. W ogóle, nie ma tu chyba rezydencji Wayne'ów, jest za to jakaś wieża. Gordon jest ok ale jest za bardzo jak piesek Batmana - o dziwo, najbardziej przypadła mi do gustu Selina oraz Falconi.

Najgorsze jest to, że film zawodzi fabularnie, bo mamy tu wybrane elementy komiksu "Batman Long Halloween" oraz trochę zżynę z "Seven", "Zodiac" a koniec zalatuje Nolanem.

Nie jest to zły film ale nie jest też wybitny, osobiście wolałbym coś w klimacie serii Arkham lub kreskówki Batman TAS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dalej w 4k urywa tyłek,dodatkowo jest modzik na wyłączenie postprocesow przez co tekstury w grze są ostrzejsze niż żyletka,no wygląda to cudownie,a odbicia neonów i padającego deszczu są na jego pelerynie,coś pięknego,ładniejsza gra niż Spiderman,mój top 3 gier ostatniego 10 lecia.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lis22 napisał:

 

Bruce tutaj praktycznie nie istnieje, nie ma miliardera-playboya, jest tylko jakiś emo nastolatek

 

Mam wrażenie ze oglądaliśmy inny film..

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dawidoxx napisał:

Mam wrażenie ze oglądaliśmy inny film..

Dlaczego Batman to najlepiej nakręcony film o superbohaterach? ?

 

Czekam na Part II 

10 minut temu, Kubaś_30 napisał:

Gra dalej w 4k urywa tyłek,dodatkowo jest modzik na wyłączenie postprocesow przez co tekstury w grze są ostrzejsze niż żyletka,no wygląda to cudownie,a odbicia neonów i padającego deszczu są na jego pelerynie,coś pięknego,ładniejsza gra niż Spiderman,mój top 3 gier ostatniego 10 lecia.

I nadal ma swoje wymagania 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Dlaczego Batman to najlepiej nakręcony film o superbohaterach? ?

 

Czekam na Part II 

I nadal ma swoje wymagania 

 

U mnie śmiga dobrze na 3080  ?                     ale polecam komendę na wyłączenie postprocesow bo mam wrażenie że gra zmienia się dużo,nawet paleta kolorów jest inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dawidoxx napisał:

Mam wrażenie ze oglądaliśmy inny film..

Praktycznie go nie ma, krzyczy na Alfreda jak jakiś rozpieszczony gówniarz, cały czas kryje się w mroku, nie wychodzi do ludzi ( pomijając pogrzeb burmistrza ) i dopiero na końcu filmu można mieć nadzieję, że się zmieni.

Zobacz sobie jak ludzie reagują na pojawienie się Wayne'a na pogrzebie.

 

Dla mnie, najlepszym Batmanem jest "Powrót Batmana" Burtona i "Batman Poczatek" Nolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lis22 napisał:

Nie jest to zły film ale nie jest też wybitny, osobiście wolałbym coś w klimacie serii Arkham lub kreskówki Batman TAS.

W przyszłym roku jest szansa na dobrą animację, przy której macza palce odpowiedzialny za Batman TAS Bruce Timm ;) 

„Batman: Caped Crusader” – nowe informacje o serialu animowanym DC i HBO Max | Pananimacja

@Kubaś_30 co to za komenda? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, polskie HBO MAX ma gdzieś animacje DC a Warner kasuje dział animacji, więc kolejne sezony 'Harvey Queen" czy "Yong Justice" mogą nie powstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...