Skocz do zawartości
Janke5

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Rocksteady przedstawia :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QMeRou6hpz0

 

keyfull%209237457203.jpg

 

Za muve.pl:

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

 

“Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

 

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza informacja: Wychodzi tylko na PC/PS4/XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia - właśnie na takiego Batmana czekałem. ;)

Dobrze, że Warner Bros. nie zamierza dłużej ciągnąć serii i to ostatnia odsłona Batman: Arkham. Arkham Origins ewidentnie był zapychaczem, by dać Rocksteady więcej czasu, a jednocześnie, żeby gracze nie czekali zbyt długo na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na next gen i bardzo dobrze ja już nie mogę doczekać bo Rocksterady na pewno nie zawiedzie.

 

Kurde jestem cieka jak będzie wyglądał gameplay z batmobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością choć myślałem, ze dopiero w 2015 się pojawi... Co prawda najpierw przeszedlem AA, później AO, a AC na razie tylko zacząłem ale myślę, ze do tego czasu zdaze przejść :)

 

Wie ktoś może w jakich czasach to będzie się działo? Tzn czy po wydarzeniach z AC(nie wiem jak się kończy) czy jakos pomiędzy innymi częściami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza informacja: Wychodzi tylko na PC/PS4/XO.

 

 

Najważniejsza informacja : czy wychodzi na ue4 czy dalej klepany na starym silniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza informacja : czy wychodzi na ue4 czy dalej klepany na starym silniku ?

Pewnie ten sam, nieco podrasowany silnik.

Więcej konkretów lada chwila, bo pojawia sie informacje z Game Informera.

 

Akcja ma dziać się rok po wydarzeniach w Arkham City, a więc jest to bezpośednia kontynuacja poprzedniej gry Rocksteady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy z "next genów", mają tą specyficzną poświatę, widać w The Division i widać to tutaj. Czekam i jaram isę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najważniejsza informacja : czy wychodzi na ue4 czy dalej klepany na starym silniku ?

Tak z ciekawości zapytam, na co było by ci nawet najnowszy silnik skora gra wychodziła by również na PS3/x360?

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak z ciekawości zapytam, na co było by ci nawet najnowszy silnik skora gra wychodziła by również na PS3/x360?

 

 

Ue4 nie jest przeznaczony na ps3/xbox360 więc pytanie bez sensu.

A jak wyjdzie na ue3 tylko na next geny, to żaden wyznacznik jakości.

Po prostu nie chce mi się wierzyć, że wyjdzie na starym silniku - epic zapowiadał, ze pod koniec 2014 eu4 będzie "wszędzie, a tu jedna z najlepszych gier ze stajni unreal engine śmiga na podgrzewanym kotlecie ( raczej pod koniec 2014 r. )

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman IV: Black Bat. Dobrze, że V nie będzie. Co za dużo, to niezdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Arszenik

Nie bez sensu, bo możliwości silników już dawno temu prześcignęły możliwości sprzętu, więc to nie one były barierą, a specyfikacja konsol z odchodzącej generacji i starych PC. Gdyby nowy Batman wychodził na PS3/x360 to nawet najnowszy UE w przypadku PC/PS4 dużo by nie zmienił.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1313 powstawał na ue3 a wywoływał na materiałach opad szczeny, więc się silnikiem nie ma co przejmować. Ważne że nie trzeba zwracać uwagi na te antyki technologiczne poprzedniej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman spoko, ale mogli by zrobić grę z Ligą Sprawiedliwych, Wonder Woman, czy Supermana lub Flasha bym zobaczył w akcji, no i wiadomo potężniejsi wrogowie niż Pingwin czy Joker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się ostro, mam nadzieje że będzie na UE4 i spowoduje efekt "wow" nie tylko gameplayowo ale i graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer, świetna realizacja i muzyka. Rocksteady, tylko next-geny, Batmobil w akcji, jest na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1313 powstawał na ue3 a wywoływał na materiałach opad szczeny, więc się silnikiem nie ma co przejmować.

 

Na materiałach promocyjnych to nawet czopki do d. wywołują podobny efekt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie jaram i nie czekam... Oni już nie zrobią lepszego batka niż ac ;/ Powinni zająć się nowym IP, a nie odcinaniem kuponów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ostatni Batman produkcji Rocksteady, w sumie dopiero trzeci, więc daleko do odcinania kuponów. ;)

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Arham Orgins to takie duże dlc do Arham city a Arham Arkham Knight to już pełnoprawna cześć i zakonczenie tej trylogii.

 

Twórcy się chwalą ze mapa będzie o 5x większa od Arham city To jeżeli mape z city przemnożymy na 2x to już nie chce wyobrazac jak będzie wielka mapa w uniwersum Batmana + ten Batmobil to już szykuje Must Have.:)

 

A co do silnika czy będzie robione na UE3 to juz mało ważne bo gdyby zrobili tez na current-gen to mielibyśmy podobną sytuację ze thieftem(jeszcze w to nie gralem) jeżeli chodzi o ekrany ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje mi bic innego jak tylko dokończenie AC :) mam nadzieje, ze dostęp do batmobila będzie zawsze, no może prawie (żeby gdzieś dojechać albo po prostu pobujac się) a nie tylko w jakiejś/jakichś określonych misjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mega, pozostało liczyć na to, ze model jazdy (tak wiem to nie wyścigi no ale...) będzie chociaż przyzwoity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetna gra! Oczywiście jak każdy Batman = must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teren działań w Arkham Knight ma być pięciokrotnie większy niż w Arkham City, a Gotham zostanie podzielone na trzy odrębne rejony. Twórcy obiecują, że w trakcie wchodzenia do budynków nie natrafimy na ekrany ładowania

...

Developerzy twierdzą też, że na ekranie jednocześnie będzie mogło znaleźć się nawet 50 wrogów

...

znikną pre-rendowane cut-scenki – wszystkie przerywniki filmowe generowane będą na silniku gry. Tym będzie zaś mocno zmodyfikowany Unreal Engine. Nie wspomniano co prawda, który, ale z artykułu wynika, że chodzi o „trójkę” – nie ma jednak powodów do obaw: produkcja wygląda ponoć przepięknie. Płaszcz Gordona i peleryna Batmana poruszają się realistycznie dzięki wykorzystaniu silnika Aphyx odpowiedzialnego za fizykę ubrań. W trakcie deszczu krople wody spływają po stroju Mrocznego Rycerza pozostawiając ślady, etc.

...

wygląda na to, że eksperyment z mutliplayerem z Arkham Origins się nie powiódł, bo tym razem zabraknie trybu sieciowego, a główny nacisk położony zostanie na kampanię fabularną

 

CDA

Same dobre wieści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...