Skocz do zawartości
Gość leelooo

No śmietnikowcy - co wam przygrywa?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

edit: jak wy wklejacie tu yt?

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lelo cos dla ciebie, mi sie bardzo podoba :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, leelooo napisał:

no sliczne :*

Słuchałem tego wcześniej,dobre klimaty cyberpunkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak se wrzucilem :P ja tam nie slucham ogolnie takich klimatow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawno nie słyszałem czegoś tak dobrego

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Rozwiń listę to zobaczysz, że jest 22. Możliwe że dodali później.  Gr...uk 2020-11-30 13:10:53 sprzedany za przeszło 5k rtx 3080 vision na morele
    • Czy torfu nie opłaca się zbierać do zwykłego pieca? Czy świeżo ściętych kijów z sokiem w środku nie opłaca się palić i lepiej poczekać aż uschną?
    • anyway jak chcesz https://www.euro.com.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-rejestrator-samochodowy-go-2-xblitz.bhtml https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55bx-tv-oled-uhd-4k-lg.bhtml dodaj te 2 rzeczy do koszyka i promo zwrot do 6800 pln kod PROG241120 ~~ wychodzi 4288 pln. Kup przez cashback goodie (banalne) masz od nich zwrot 2.2%. Wychodzi 4193. Kamerkę sprzedaj za 300 bo widziałem że płacą po 350 pln za nie i wyjdzie ci 3900 i tyle albo wybierz coś innego i sobie zostaw, dorzuć tylko zakup przez goodie przy takiej kwocie zawsze to 100 w kieszeni.
    • Witam. Otóż borykam się z skomplikowanym problemem. Otóż dostałem laptopa lenovo chromebook 11e 3rd. Całkiem fajny sprzęt do nauki programowania. W skrócie : pobralem coreboot wgrałem kilka dystrybucji linuxa. Jednak na żadnej nie miałem dźwięku. Kombinowałem pisałem na różnych forach, próbowałem wszystkiego lecz w końcu się poddałem i chciałem wrócić do Chrome OS(pierwotny system). Nie pamiętam juz czemu ale musiałem pobrać z Internetu bios żeby wrócić do chrome os. (Tu nie pamiętam czemu nie miałem kopii biosu). No i niestety wgrałem zły bios. Tak mi się wydaję ponieważ laptop jest praktycznie martwy. Czarny ekran. Nie reaguje na żadne skróty klawiszowe. Uruchamia się normalnie palą się wszystkie diody, ale nic poza tym. I teraz proszę o poradę. Bo powinno, znaczy tak mi sie wydaje pomoc znalezienie pliku wsadu bios odpowieniego i zaprogramować na nowo kość w programatorze. I czy to rzeczywiście by pomogło w moim przypadku? Bo mogę oddać do serwisu żeby to zrobili lub ewentualnie samemu zakupić programator(nie jest drogi) i to zrobić. A co jeśli nie da tak rady? Jest inna opcja? Może zakup nowej kości od chińczyka. Szkoda mi laptopa marnować skoro może da się coś z tym zrobić🤔 😄 z góry dzięki wielkie za pomoc. Jeżeli byłoby coś nie jasne dopowiem, ale chyba wszystko opisałem cały problem 
    • Witam. Otóż borykam się z skomplikowanym problemem. Otóż dostałem laptopa lenovo chromebook 11e 3rd. Całkiem fajny sprzęt do nauki programowania. W skrócie : pobralem coreboot wgrałem kilka dystrybucji linuxa. Jednak na żadnej nie miałem dźwięku. Kombinowałem pisałem na różnych forach, próbowałem wszystkiego lecz w końcu się poddałem i chciałem wrócić do Chrome OS(pierwotny system). Nie pamiętam juz czemu ale musiałem pobrać z Internetu bios żeby wrócić do chrome os. (Tu nie pamiętam czemu nie miałem kopii biosu). No i niestety wgrałem zły bios. Tak mi się wydaję ponieważ laptop jest praktycznie martwy. Czarny ekran. Nie reaguje na żadne skróty klawiszowe. Uruchamia się normalnie palą się wszystkie diody, ale nic poza tym. I teraz proszę o poradę. Bo powinno, znaczy tak mi sie wydaje pomoc znalezienie pliku wsadu bios odpowieniego i zaprogramować na nowo kość w programatorze. I czy to rzeczywiście by pomogło w moim przypadku? Bo mogę oddać do serwisu żeby to zrobili lub ewentualnie samemu zakupić programator(nie jest drogi) i to zrobić. A co jeśli nie da tak rady? Jest inna opcja? Może zakup nowej kości od chińczyka. Szkoda mi laptopa marnować skoro może da się coś z tym zrobić🤔 😄 z góry dzięki wielkie za pomoc. Jeżeli byłoby coś nie jasne dopowiem, ale chyba wszystko opisałem cały problem 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...