Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Malinovsky_

Kryminalni.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj miałem dość nieciekawą sytuację z kryminalnymi.

Zostałem zatrzymany i przetrzepany, żadnego dzieńdobry, przepraszam ani nic, pokazali tylko blache i kazali stanąć w rozkroku z podwiniętymi nogawkami i zaczeli grzebać mi w kieszeniach, macać po dupie i nawet zaczeli dotykać mi jajek czy nic nie mam w gaciach - tak można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Trzeba było się uczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mieli takie prawo. Z drugiej strony zrobili to bardzo nieprofesjonalnie - jeśli nie koloryzujesz, tylko rzetelnie opisałeś przebieg zdarzenia - i można na sposób realizacji tej kontroli złożyć skargę we właściwej miejscowo prokuraturze.

 

edit@up

Jakbyś się uczył, nie tylko w szkole, to nie zadawałbyś tego pytania. Wiedziałbyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mają prawo mnie macać po jajach ? Był ze mną jeszcze kolega, mu nie macali ale musiał ściągać gacie w samochodzie, wiedzieliśmy że tego nie mogli akurat zrobić bo takie coś tylko i wyłącznie na komendzie dla tego poprosiłem numery odznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Czyli mają prawo mnie macać po jajach ? Był ze mną jeszcze kolega, mu nie macali ale musiał ściągać gacie w samochodzie, wiedzieliśmy że tego nie mogli akurat zrobić bo takie coś tylko i wyłącznie na komendzie dla tego poprosiłem numery odznak.

Oczywiście, że mają. Dziwisz się jeszcze? Sam chętnie wymacałbym Cie po jajkach gdybym był tym złym kryminalnym.

Co zrobili po tym jak poprosiłeś o numery odznak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to pamiętam jak mnie zgarnęli z ulicy aby stał z numerkiem na rozpoznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taką samą akcję pod Manufakturą, dzień przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Normalnie staliśmy na przestanku i podjechali do nas w trójkę z KWP. Oczywiście przeszukanie + sprawdzenie imei telefonu. Rozeszliśmy się w pokojowych nastrojach, życząc sobie "wesołych Świąt" :P Także na 100% jest to dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Też mi się tak wydaje. Może zasłyszał gdzieś tą historyjkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Robię akurat coś do żarcia. Niech wpadnie, to zrzucę mu resztki pod stół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Daj jeszcze coś, ale śmieszniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...