Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

NVIDIA GeForce GTX 9x0, 980Ti, Titan X - Maxwell

Rekomendowane odpowiedzi

Solidnie to znaczy ile musiałbym podkręcić procesor, 4.5GHz, a co jeśli akurat będę miał słabo kręcący się procesor, dawno temu bawiłem się, podkręcałem go, lecz stabilny to on nie był.

Musiałbym sobie przypomnieć, poszukać znów jak to się robi ;) ale to akurat nie problem.

 

 

Niestety nie jestem w stanie ci powiedziec ile stracisz jesli wlozysz karte do komputera bez podkrecania procka (moze zajrzysz na wyniki podobnych konfiguracji na stronie 3DMARK-a oczywiscie to testy syntetyczne bo wiele zalezy od danej gry - jedne bardziej inne mniej bazują na procku lub na GPU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem ofertę z morele na EVGA GeForce GTX 980 Superclocked ACX 2.0 cena 2380zł przy kupnie trzech sztuk. Teraz pytanie co z tym chłodzeniem, bo różne krążą opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duze ale skalowanie 3 kart nvidia takie se

Po prostu bierzemy we trzech żeby było taniej. Chodzi o to czy chłodzenie nie jest głośne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu bierzemy we trzech żeby było taniej. Chodzi o to czy chłodzenie nie jest głośne?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o premierze GTX960 wiadomo? Czekam na nią bo jak nie tą to 970 się kupi po weryfikacji na podstawie testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakikolwiek kontakt z ASUSem? nie przez formularz dotyczący jakiegoś produktu.. po prostu mail do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem ofertę z morele na EVGA GeForce GTX 980 Superclocked ACX 2.0 cena 2380zł przy kupnie trzech sztuk. Teraz pytanie co z tym chłodzeniem, bo różne krążą opinie?

To chlodzenie jest duzo lepsze niz ACX pierwszej generacji.Karta co prawda cieplejsza niz strix o jakies 3 *C.Ogolnie do 40%wentyle nie slyszalne.Ja mam u siebie mozliwosc ustawienia obrotow od 0.Jesli bedzie Ci za cieplo aczkolwiek w idle ta karta dosc ladnie sobie radzi w dobrze wentylowanej budzie z oddawaniem ciepla.

 

Jesli lubisz bawic sie w oc to bardziej chyba polecam gigabyte gtx980 gaming bo oni jako jedyni na rynku robia selekcje swoich chipow.Wiec masz pewnosc ze nie trafisz padaczki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem jak kolesie, ale coś czuje, że celując w Zontaca poprzez EVGE i skończę jak zwykle MSI. Jutro zamawiam karcioszkę na bank, bo tak to nigdy się nie zdecyduje. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesli lubisz bawic sie w oc to bardziej chyba polecam gigabyte gtx980 gaming bo oni jako jedyni na rynku robia selekcje swoich chipow.Wiec masz pewnosc ze nie trafisz padaczki :E

 

Że co? Gdzieś takie bzdury słyszał? I co oni robią niby z odrzuconymi chipami na ścianach wieszaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Gdzieś takie bzdury słyszał? I co oni robią niby z odrzuconymi chipami na ścianach wieszaja?

 

Czytalem na ich stronie i tez linus wspominal o tym,wiec to chyba nie sciema :Up_to_s: :Up_to_s: :Up_to_s:

Pewnie odpady ida na referanty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej selekcji chipów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim GB to głośna karta i odpada w przedbiegach.

Tak szczerze żeby było cicho to musi być MSI abo Strix i odrobina szczęścia żeby nie trafić na piszczałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej selekcji chipów...

Cytat ze strony gigabyte

 

"With GPU Gauntlet™ Sorting, GIGABYTE G1 Gaming Series graphics cards provide the best power efficiency and lowest power consumption. Only the strongest processors survived the stringent sorting can be qualified for G1 Gaming graphics cards for fully meeting both gaming enthusiasts’ and extreme overclockers’ expectations with the super overclocking capability."

 

 

Wiec jednak jest :E ale ja nikogo nie namawiam do kupna gigusia tylko podalem to jako ciekawostkę :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz że może być to tylko marketingowy bełkot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz że może być to tylko marketingowy bełkot?

Moze byc ale jakos zadna inna firma o tym glosno nie mowi :E a oni pisza otwarcie ze robia selekcje.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec jednak jest :E ale ja nikogo nie namawiam do kupna gigusia tylko podalem to jako ciekawostkę :Up_to_s:

 

Przecież to jest marketingowy bełkot. Na tą chwilę jedyną opcją żeby w jakikolwiek sposób zwykły użytkownik mógł sprawdzić "jakość" chipa to może tylko odczytać ASIC. Tomcat przecież kupił zwykłe WF3 i ma ponad 80%, a jego znajomy wziął dwie G1 Gaming i trafił 2x po sześćdziesiąt parę procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI 980 gaming zamówiony więc jak dojdzie to porobię kilka testów i dam znać jak się sprawuje(oby tylko nie piszczała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest marketingowy bełkot. Na tą chwilę jedyną opcją żeby w jakikolwiek sposób zwykły użytkownik mógł sprawdzić "jakość" chipa to może tylko odczytać ASIC. Tomcat przecież kupił zwykłe WF3 i ma ponad 80%, a jego znajomy wziął dwie G1 Gaming i trafił 2x po sześćdziesiąt parę procent.

 

To w takim wypadku gigus klamie :Up_to_s: :Up_to_s:

 

MSI 980 gaming zamówiony więc jak dojdzie to porobię kilka testów i dam znać jak się sprawuje(oby tylko nie piszczała).

Fajnie ,mam nadzieje ze trafisz dobra sztuke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,mam nadzieje ze trafisz dobra sztuke:)

Cena w morele 2,3k więc nie jest źle. Jak będzie wyjec to z miejsca jedzie tam skąd przyjechała :E .

 

PS

Z lapkiem było lepiej pod względem wyboru, bo człowiek miał tylko dwie opcje, karcioszki Clevo lub Dell, bo MSI odpadały z powodu braku złącza SLI, a przy PC za dużo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony gigabyte

 

"With GPU Gauntlet™ Sorting, GIGABYTE G1 Gaming Series graphics cards provide the best power efficiency and lowest power consumption. Only the strongest processors survived the stringent sorting can be qualified for G1 Gaming graphics cards for fully meeting both gaming enthusiasts’ and extreme overclockers’ expectations with the super overclocking capability."

 

 

Wiec jednak jest :E ale ja nikogo nie namawiam do kupna gigusia tylko podalem to jako ciekawostkę :Up_to_s:

Nie warto dopłacać do G1 imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim GB to głośna karta i odpada w przedbiegach..

gtx 980 g1 ma przekonstruowane i inaczej ustawione chłodzenie niż 970ka to o czym ty bredzisz ?

 

Z tą selekcją chipów to moim zdaniem ściema.

 

Tomcat przecież kupił zwykłe WF3 i ma ponad 80%, a jego znajomy wziął dwie G1 Gaming i trafił 2x po sześćdziesiąt parę procent.

taka to selekcja, tak samo evga miało selekcjonować vhipy w evga 980 clas, a kolega na forum miał mało selekcjonowana 2 sztukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx 980 g1 ma przekonstruowane i inaczej ustawione chłodzenie niż 970ka to o czym ty bredzisz ?

Nie bredzę tylko opisuję moje odczucia po tym jak miałem okazję usłyszeć kartę pod obciążeniem i w porównaniu do takiego MSI może iść się okopać. Wole mieć 3-4fps mniej, brzydszą grafę, bo MSI do pięknych nie należy, ale o wiele cichszą na wentylach. Małe piszczenie jak się trafi też problemem nie będzie. Moim zdanie ponad 2tysie na wentylach jakiekolwiek by nie były musi być słyszalne. Chciałem kupić Zontaca 980 amp extreme, ale powyżej 1550rpm już jest karcioszka słyszalna więc jeśli ktoś ma kuku na punkcie hałasu to nigdy takich kart nie kupi. Jeśli coś widzę i słyszę to nie dam sobie nic wmówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx 980 g1 ma przekonstruowane i inaczej ustawione chłodzenie niż 970ka to o czym ty bredzisz ?

 

Z tą selekcją chipów to moim zdaniem ściema.

 

 

taka to selekcja, tak samo evga miało selekcjonować vhipy w evga 980 clas, a kolega na forum miał mało selekcjonowana 2 sztukę ;)

 

No jak by nie bylo miala tylko asic 67% wiec wrocila do nadawcy:) Nawet na forum classified pisza ze jak ktos ma niski asic to oddawac bo nie pomto tyle kasy sie placi :E

Jak ja podlaczylem karte i wlaczylem heven od razu wiedzialem ze bedzie niski asic bo te karty nizej boostuja .

 

"Zotac EE and EVGA Classified only get NOLIMITS BIOS. If you get a low ASIC after paying so much... Send the card back."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...