Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

NVIDIA GeForce GTX 9x0, 980Ti, Titan X - Maxwell

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzieki :thumbup: za linka,a jeszcze do nie dawna nic nie bylo na temat tych kart

 

Oblukalem ten filmik od Jay-a i on ma ten sam przypadek co ja :E na Kinpina biosie karta kreci sie gorze(tyle ze moja w boost wchodzi na 1455Mhz)j ale musze jeszcze pokombinowac ze zmniejszeniem taktow na gpu a zwiekszeniu na pamieciach :Up_to_s: Fajnie tez ze wspomina o ASIC ;);)

 

Super nareszcie ktos zrobil recke tej kart!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja boostuje na 1367Mhz ;)

moja stokowo do 1440mhz ;)

jak pisałem mam wiekszego e-penisa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu sie zdecydowalem na MSI, ktos kilka stro temu wspomnial o tym Galaxie:

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-010-GX

Slicznotka :lovin: Tym bardziej ze jest nizsze prawdopodobienstwo piszczalki :)

Z opisu widac ze ma gwarantowane to ze nie bedzie piszczec :thumbup: nareszcie ktos sie za to wziol :E Dzieki bogu moja evka nawet nie mruknie(Pomijajac 2-3K fps) :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najładniejsza z GF 970 i 980. Prosta, czarna jak backplate wytrzymały a nie miętka kupa to już w ogóle dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ostatnio jakieś info o 980Ti? Tudzież innym następcy 980? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 info o następcy 980. Jedyne co możemy przewidywać to ceny z kosmosu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 info o następcy 980. Jedyne co możemy przewidywać to ceny z kosmosu :E

 

4000 zł ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś masz nie tak bo w standardzie to ona ma 1.225V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Strixa. Działa wam w GPU-Z PerfCap Reason? U mnie jest tylko -- i nic się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wszystko ok to nie powinno załaczac sie nic ewentualnie na szaro . Tyle o ile wywnioskowałem .Np na zielono to przekroczone tpd i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Strixa. Działa wam w GPU-Z PerfCap Reason? U mnie jest tylko -- i nic się nie zmienia.

no ja mam tak jak koledzy wyżej "szare" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainteresowało mine to o czym rozmawiacie.W Far Cry 4 przy max obciążeniu karty i ustawieniach napiecia 1.25V 1516/2003 mój gpu-z pokazuje że Power Consumption dochodzi do 106% a PerfCap Reason pisze "VREL,VOp a kolor jest na pomaranczowo-niebieski.I chciałem sie was spytac czy wszystko dobrze jest z kartą bo mnie tak to zaciekawiło.Dodam ze karta to MSI 970 a bios jest fabryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekroczone tpd oraz za niskie napiecie prawdopodobnie .Generalnie moding biosu by sie przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainteresowało mine to o czym rozmawiacie.W Far Cry 4 przy max obciążeniu karty i ustawieniach napiecia 1.25V 1516/2003 mój gpu-z pokazuje że Power Consumption dochodzi do 106% a PerfCap Reason pisze "VREL,VOp a kolor jest na pomaranczowo-niebieski.I chciałem sie was spytac czy wszystko dobrze jest z kartą bo mnie tak to zaciekawiło.Dodam ze karta to MSI 970 a bios jest fabryczny.

 

No wychodzi na to ze sie odbijasz juz od gornej granicy mozliwosci twojej karty.Wiec mod biosu albo musisz sie z tym pogodzic.Unmnie nawet w naj ciezszej grze nie przekracza 90% :Up_to_s: :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym ten mod biosu.Ale potrzebuje małej pomocy waszej.Czyli czym mam edytować ten bios to po pierwsze a po drugie jak go sflaszowac no i co miałbym w tym biosie przestawic.Dac wyższe napiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4000 zł ? ;)

 

raczej okolice ceny 980 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...