Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

NVIDIA GeForce GTX 9x0, 980Ti, Titan X - Maxwell

Rekomendowane odpowiedzi

Moja skwierczy od samego początku pod obciążeniem. Nie ma znaczenia ile fps akurat generuje. Mi to akurat nie przeszkadza, a raczej tego nie słyszę, bo budę mam bardzo dobrze wyciszoną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby mi ktoś jakie programy najważniejsze ściągnać do OC karty? Wiem, że napewno MSI Afterburner, ale co aby sprawdzić czy karta artefaktów nie sypie. Na 970 G1 Gaming ile dać power limit żeby na 1500Mhz na rdzeniu mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby mi ktoś jakie programy najważniejsze ściągnać do OC karty? Wiem, że napewno MSI Afterburner, ale co aby sprawdzić czy karta artefaktów nie sypie. Na 970 G1 Gaming ile dać power limit żeby na 1500Mhz na rdzeniu mieć?

Ja od siebie polecam Nvidia Inspector :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby mi ktoś jakie programy najważniejsze ściągnać do OC karty? Wiem, że napewno MSI Afterburner, ale co aby sprawdzić czy karta artefaktów nie sypie. Na 970 G1 Gaming ile dać power limit żeby na 1500Mhz na rdzeniu mieć?

 

Niestety nie kazda karta robi 1500Mhz ;)

A do stabilnosci wlacz sobie bardzo wymagajaca gre badz cos typu valley czy heave

 

Jaką kartę kupić Asus`a strixa czy evga ?

 

Kulturke pracy jednak ma lepsza chyba karta Asusa.Nato miast jesli chcesz sie z karta ozenic to wez evga bo ma dluga gware

Aczkolwiek ja na swoje chlodzenie evki nie moge narzekac,cicha i chlodna ale lekko sie rozni od innych acx2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta 980 EVGA Classfield ma inne chłodzenie niż 970 FTW ? Czy bazuje jednak na tym samym.

Już się tyle naczytałem o tych kartach, że myślę o wytypowaniu dwóch: MSI albo EVGA FTW ewentualnie zwykłe ACX 2.0 z tym gorszym chłodzeniem a w ostateczności Gigabyte jeśli wydadzą poprawiony bios z trybem pół pasywnym. Chciałbym mieć w końcu cisze z Asusa raczej rezygnuje straciłem do nich zaufanie po naprawach laptopa i wole nawet nie myśleć jak mieli by ten sam serwis do kart w Koszalinie mam nadzieje, że nie.

Ostatnie pytanie ile EVGA daje lat gwarancji po zarejestrowaniu na stronie bo już się pogubiłem standardowo jest 3 a można powiększyć do 5 czy 10 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 980 Evga Classified ma backplate w zestawie dodawany, ale nie jest on zamontowany, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiaj przyszły do mnie Galaxy Infinity Black

 

Po testach stwierdziłem, że SLI jest mi zbędne więc jedną sobie zostawiam, a jedna leci na sell.

 

Karta nie wydaje absolutnie żadnych dźwięków typu piszczenie, czy skwierczenie jedynie lekki szum podczas grania. W Idle karta przechodzi w tryb półpasywny i jeden wentyl wyłącza się całkiem a drugi kręci się na 900 rpm. Fabryczny realny Boost to 1404 mhz a asic 78% no i jest piękna, cała czarna. Metalowa obudowa i masywny backplate.

 

wqVxPhy.jpg

 

ORniza7.jpg

 

KI0DERU.jpg

 

oegyHf2.jpg

 

nkVtZNU.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta 980 EVGA Classfield ma inne chłodzenie niż 970 FTW ? Czy bazuje jednak na tym samym.

Już się tyle naczytałem o tych kartach, że myślę o wytypowaniu dwóch: MSI albo EVGA FTW ewentualnie zwykłe ACX 2.0 z tym gorszym chłodzeniem a w ostateczności Gigabyte jeśli wydadzą poprawiony bios z trybem pół pasywnym. Chciałbym mieć w końcu cisze z Asusa raczej rezygnuje straciłem do nich zaufanie po naprawach laptopa i wole nawet nie myśleć jak mieli by ten sam serwis do kart w Koszalinie mam nadzieje, że nie.

Ostatnie pytanie ile EVGA daje lat gwarancji po zarejestrowaniu na stronie bo już się pogubiłem standardowo jest 3 a można powiększyć do 5 czy 10 lat ?

 

W classified jest duzo wiekszy radiator i wentyle.Do tego z pudelka masz prawie 1500Mhz bez podkrecania.Evga przynajmniej w uk ma 3 a jesli zarejstrujesz przez neta to masz 5 lat.

 

GTX 980 Evga Classified ma backplate w zestawie dodawany, ale nie jest on zamontowany, tak?

 

Nie ,jak zwykle evga nie daje backplate ! Ja zamowilem sobie z ich strony za 19 euro.Ale wyglada teraz kozacko :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś ze strony Evga to przypuszczam, że jest tak jak myślałem - u nas w kraju nie da się dostać? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiaj przyszły do mnie Galaxy Infinity Black

...

Karta nie wydaje absolutnie żadnych dźwięków typu piszczenie, czy skwierczenie jedynie lekki szum podczas grania. W Idle karta przechodzi w tryb półpasywny i jeden wentyl wyłącza się całkiem a drugi kręci się na 900 rpm. Fabryczny realny Boost to 1404 mhz a asic 78% no i jest piękna, cała czarna. Metalowa obudowa i masywny backplate.

...

Miodzio... mój Strix, to tyle robi po OC :E Gdzie kupowałeś? U nas jeszcze nie dostępna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio... mój Strix, to tyle robi po OC :E Gdzie kupowałeś? U nas jeszcze nie dostępna :(

 

W Caseking.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś ze strony Evga to przypuszczam, że jest tak jak myślałem - u nas w kraju nie da się dostać? :|

 

Nie mozna kupic z ich strony i dostawe wziac do Pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta przyjdzie w poniedziałek i chciałem od razu zamontować, żeby jej nie wyciągać specjalnie jeszcze raz. Już zamówiłem na stronie EVGA - jeśli wyślą czymś typu UPS to z Niemiec jest szansa, że dojdzie w środę, zobaczymy... cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzieliście może gdzieś jakieś testy porównawcze EVGA 970 ACX SOC z FTW ? najlepiej zegar w zegar, ciekawi mnie temperatura obu układów obstawiam, że SOC będzie cieplejszy tylko ile więcej od FTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiaj przyszły do mnie Galaxy Infinity Black

 

 

Karta nie wydaje absolutnie żadnych dźwięków typu piszczenie, czy skwierczenie jedynie lekki szum podczas grania. W Idle karta przechodzi w tryb półpasywny i jeden wentyl wyłącza się całkiem a drugi kręci się na 900 rpm.

tryb połpasywny to ze wetylatory sie nie krecą do pewnego obciazenia o to w tym chodzi a nie ze 1 wentylator sie rozłacza .

W zakładce gpu-z załacza ci sie vrel i vop .Cosik masz nie tak

Do tego masz 2500rpm dziwne jak na GM 204 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że karta się bardzo fajnie prezentuje ale temperatury ma delikatnie powiedziawszy biedne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie temperatury bo bawiłem się krzywą wentylatorów w Afterburnerze, na standardowych ustawieniach nie przekracza 65C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie temperatury bo bawiłem się krzywą wentylatorów w Afterburnerze, na standardowych ustawieniach nie przekracza 65C

 

Jednak bym prosił o dowody w postaci filmiku jakiejś wymagającej gry bądź choćby zrzutu z gpu-z bo jak na razie potwierdzają się jedynie testy sprzed 2 miesięcy test wskazujące że Galax niestety chodzi jak suszarka żeby utrzymać przyzwoite temperatury. Z Twojego zrzutu z gpu-z wynika że to jednak nie pomyłka, Galax niestety z całym szacunkiem dla tej firmy, dał rzyci jeżeli chodzi o chłodzenie.

 

@Up

 

Sorki po nocnej zmianie jestem i nie ogarnąłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 2600RPM przy 74 stopniach to trochę dużo.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w grach jest 57*C przy póki co 1520/8000 na standardowym napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

tryb połpasywny to ze wetylatory sie nie krecą do pewnego obciazenia o to w tym chodzi a nie ze 1 wentylator sie rozłacza .

W zakładce gpu-z załacza ci sie vrel i vop .Cosik masz nie tak

Do tego masz 2500rpm dziwne jak na GM 204 :o

dziwny to jesteś ty , ta karta tak ma poczytaj na testach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w grach jest 57*C przy póki co 1520/8000 na standardowym napięciu.

 

Galax HoF to zupełnie inna para (białych) kozaczków :P. Prawa fizyki są jednak bezlitosne i te 3 wiatraki zawsze będą lepsze niż 2 ale Galax Infinity czy black edition mógłby powalczyć choćby z Asusem Stric albo Msi Gaming a tu zonk :/. Z tego wynika że jak już brać Galaxa to TYLKO wersję HoF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Iluvatar pisał, że bawił się ustawieniami, na Kitguru karta Infinity Black w Furmarku osiąga 65*C a podczas grania 56*C :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...