Skocz do zawartości
HanejPL

Zamienie nexus'a 4 wersja 16gb na komputer.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chętnie wymienie nexusa 4 praktycznie nowego sprowadzonego z USA. Jest to wersja 16gb pełen komplet,do zestawu dokładam gumowe etui. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Zamienie na kompletnego PC.

Kontakt e-mail:mrhanej@gmail.com.com lub PW

Pozdrawiam.

Edytowane przez HanejPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzebuje takiej drogiej płyty :D

Czekam na dalsze propozycje :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1000 to za drogo za 4080, 800-900max :).   Pewnie w większości tak będzie, wezmą Nvidie, jak obniży ceny w związku z premiera AMD. Największy minus kart AMD jest taki, że nie trzymają ceny... Kupując topową AMD blisko premiery, trzeba się liczyć z stratami w razie chęci odsprzedania za pół roku. Grupa klientów nadal jest mała patrząca na AMD. Ja na razie postoje obok, i obserwuje jak się ukształtują ceny rdna3 za 2-3 miesiące, zapewne stopnieją, to możliwe że wtedy wezmę coś świeżego. Na razie przekoczuje na czymś słabszym i z drugiej ręki do tego czasu :). Przy okazji, może już będą ryzeny 3dcache zen4 , to akurat by wleciała cała nowa platforma :). 
    • buczenie to jedno, ale zostaje jeszcze plątanina kabli SATA która psuje wygląd
    • 275r airflow Obudowa fajna ale za mało miejsca na AIO u góry.Mam Cruciale ballistix 3600 które wysokie nie są,navis evo 240.Do góry nie wejdzie,musiałem uszkodzic jeden z wentylatorów. Zmieniłem już obudowę,więc nie mam jak tego pokazać.No i strasznie droga teraz,ja dawałem 75-80 euro.Także jak Aio to przód,albo chłodzenie powietrzne
    • Jak ktoś nie brzydzi się bawić z VPN to na Epicu jest do kupienia wiele gier w śmiesznych cenach. Przykład: RDR2 za 20zł, Cyberpunk za tyle samo i inne. 
    • Mam za sobą 5 godzin gry i muszę przyznać, że po raz pierwszy zaciekawiła mnie fabuła Assasin's Creed'a. Czytając jedynie o długości samego głównego wątku obawiam się, że gra mnie znudzi zanim ją dokończę. Jakby nie patrzeć to jest to to samo co poprzednie części, tylko więcej i ładniej. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...