Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vallentine

Czy warto kupić LG L9 II ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie, czy warto kupić LG L9 II ?? Prosiłbym użytkowników tego telefonu o jakieś opinie na jego temat. Ogólnie zależy mi na płynnym działaniu telefonu, żeby system nie był "przymulony" tak jak ma to miejsce w Samsungu Galaxy S Advance (moddowane romy + inne kernele nie dają rady).

 

Odnośnie LG, to trochę poczytałem i chciałbym się zapytać czy prawdą jest to że tylna klapa skrzypi ? W sensie że jest ze słabej jakości plastiku, oraz czy podczas dłużej rozmowy przez telefon zaczyna boleć ucho przez to że głośnik jest blisko obramowania telefonu ? Następne pytanie czy GPU Adreno 305 jest dużo lepsze od jedno rdzeniowej Mali400MP ?

 

Ogólnie mam do przeznaczenia 800-850 zł na telefon, oczywiście w grę wchodzą tylko nowe telefony (Nie chcę już samsungów :P ) A co do Galaxy S Advance już po prostu nie mam siły i chce go jak najszybciej sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie chcesz Samsunga to ułatwiłeś zadanie, oczywiście LG. Mitem jest że skrzypią obudowy telefonów LG i mitem jest wogóle że lg to obudowy ma beznadziejne. L9 ma moja żona i jest zadowolona, ja mam htc i ładuje trzy razy w tygodniu a ona raz w sobotę. Ucho ją nie boli jak dotąd, a na prockach się nie znam więc tu się nie wypowiem. Na pewno nie muli.

A co z twoim samsungiem s advance, co z nim nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG L9 II warto. Bardzo dobre bebechy za relatywnie niewielkie pieniądze. Poza ohydną, błyszczącą klapką i niewyróżniającym się wyjściem słuchawkowym telefon ma same zalety. W podobnej cenie rozważyłbym też Moto G 16 GB. Właściwie tylko trochę gorszy aparat, brak NFC i slotu na karty, ale lepszy procesor, już KitKat i to z czystym interfejsem. Ewentualnie Xperia SP. Najwydajniejszy telefon z całej trójki, najlepszy aparat i ma LTE. Niestety wyświetlacz jest przeciętnej jakości (pomimo rozdzielczości 720p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie chcesz Samsunga to ułatwiłeś zadanie, oczywiście LG. Mitem jest że skrzypią obudowy telefonów LG i mitem jest wogóle że lg to obudowy ma beznadziejne. L9 ma moja żona i jest zadowolona, ja mam htc i ładuje trzy razy w tygodniu a ona raz w sobotę. Ucho ją nie boli jak dotąd, a na prockach się nie znam więc tu się nie wypowiem. Na pewno nie muli.

A co z twoim samsungiem s advance, co z nim nie tak?

 

 

Robi beznadzieje. W D802 obudowa przypomina mydelniczkę i skrzypi lekko.

Za te pieniądze brałbym XSP albo N4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran jest lepszy niż w SP, aparat podobny, wydajnośc gorsza, ale tylko w grach, obudowa nieco gorsza bo się rysuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz xperie SP, mam i jestem zadowolony. Sam chciałem brać LG, ale zdecydowałem się na xperie. Jest mega szybka i w najnowsze gierki sobie spokojnie pograsz. Faktycznie niby ekran gorszy, ale przecież na telefon patrzysz prostopadle, a nie pod kątem. Mi to w ogóle nie przeszkadza.

 

No i wg mnie xperia ma ładny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy gadacie z tymi kątami... jak wy korzystacie z telefonów? Nigdy pod kątem nie patrzycie? Budzę się rano, telefon mam przy kącie +/- 80% i coś mnie trafia gdy muszę się podnieść żeby zobaczyć która godzina czy cuś...

 

W sp jestem w stanie zrozumieć jeszcze że mogli na czymś przyciąć, no ale żeby gadać że to nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mnie trafia gdy muszę się podnieść żeby zobaczyć która godzina czy cuś...

A nie trafia Cię, że musisz w coś kliknąć albo pstryknąć, żeby podświetlić wyświetlacz? ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie trafia Cię, że musisz w coś kliknąć albo pstryknąć, żeby podświetlić wyświetlacz? ;-]

Nie, nie specjalnie, przycisk mi się podoba ;) Pozatym po wyciszeniu budzika ekran pozostaje podświetlany.

 

To był tylko taki przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...