Skocz do zawartości
Yab

Zakątek Yaba

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj grzanej skóry, a tak - fajna seria 328 :thumbup:

ed:

Touring ma tu swój temat ?

Edytowane przez hej1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić zdjęcie z małego spota, który miał miejsce 18 lutego.

Czemu audica ma zapadnięty lewy przód? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić zdjęcie z małego spota, który miał miejsce 18 lutego.

W środku E46 kkorniaka.

Przyznam szczerze, że na tym zdjęciu w ogóle nie podoba mi się mój samochód. Na dodatek wygląda jak bobas, nawet przy e46 Yaba.

 

Touring ma tu swój temat ?

Ma:

http://forum.pclab.pl/topic/902381-Czy-Czy-Zero-De/page__p__11906718entry11906718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że na tym zdjęciu w ogóle nie podoba mi się mój samochód. Na dodatek wygląda jak bobas, nawet przy e46 Yaba.

Szczerze mówiąc, to wygląda najładniej z całej trójki... 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że na tym zdjęciu w ogóle nie podoba mi się mój samochód. Na dodatek wygląda jak bobas, nawet przy e46 Yaba.

Jak dla mnie wygląda bardzo ok, a fanem BMW nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie też pomiędzy dwiema kozami, w tym jedna z kulawą nogą 8:E A samo zdjęcie to chyba kołem zapasowym robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie też pomiędzy dwiema kozami, w tym jedna z kulawą nogą 8:EA samo zdjęcie to chyba kołem zapasowym robione.

Z tego co pamiętam to Samsungiem Note 3 :P ciemno już się robiło, a trzeba było mieć jakąś pamiątkę :)

Edytowane przez kkorniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza jakiś zlot e46 we Wrocku zrobić! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza jakiś zlot e46 we Wrocku zrobić! :P

Jeszcze dresy w kant uprasujcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza jakiś zlot e46 we Wrocku zrobić! :P

Wszystko zależy od Ciebie :P bo masz najdalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynu do sprysków dolał to i masy doszło.

A zbiornik sprysków z drugiej strony :E

A dlaczego krzywo to nie wiem, bo na co dzień ja tego nigdy nie zauważyłem i nie wydaje mi się, że coś jest z zawiasem nie tak.

Jedzie prosto i szybko? Jedzie. Parametry katalogowe osiąga? Nawet lepiej bo kagańca na 250 Km/h nie ma :E Nie psuje się nagminnie? Nie! Skórzane pompowane i grzane fotele oraz ogólna wygoda jest? Jest!

Klima chłodzi? Chłodzi. BOSE gra? Gra.

Więcej od prawie pełnoletniego parcha nie oczekuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Ciebie :P bo masz najdalej ;)

Obecnie siedzę we Wrocku, ale bez auta. Myślę, ze da rade coś ogarnąć w niedługim czasie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinie o ergonomii wnetrza E46 sa mocno przesadzone :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to ciasne auto. Nie wiem jak liczby w katalogach, ale w golfie czuję zdecydowanie więcej przestrzeni za kierownicą.

Edytowane przez marko125-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat pozycja za kierownica jest swietna - zdecydowanie wiecej miejsca niz w Acco. W zasadzie E46 jest wiekszym autem i bardziej wygodny niz Acco i to juz pare osob potwierdzilo. Liczby w katalogach mowia to samo.

Chodzi mi o rozplanowanie przyciskow i projekt deski rozdzielczej. Moze panel klimatronika w Acco do najpiekniejszych ani najbardziej intuicyjnych nie nalezal, ale sterowanie temperatura jest jakies milion razy bardziej wygodne niz w BMW. Dalej, przyciski od klimatronika w E46 maja taki jakby "gumowy" skok - cos jak tanie klawiatury. Moze to ma jakis zwiazek z wiekiem auta, ale podejrzewam ze bylo tak od poczatku. Po wyczuwalnym "kliku" nie zawsze dziala, trzeba docisnac nieco mocniej. Sterowanie szyb na konsoli srodkowej to od zawsze w kazdym aucie slabe rozwiazanie, schowkow jest malo a jak sa to o nie wielkiej pojemnosci. Na srodku tunelu zamykany schowek wielkosci 1 din a po otwarciu ledwo telefon sie miesci. Na ogromny plus zasluguje duzy podlokietnik za to schowek w nim to porazka - jedynie jakies niewielkie plaskie przedmioty sie zmieszcza. Przycisk od awaryjnych to chyba byl umieszczany jak auto bylo na linii produkcyjnej. Przycisk od kontroli trakcji tez w malo intuicyjnym miejscu. Ogolnie ciezko obslugiwac wyposazenie bez odrywania wzroku. Wycieraczki dziwnie pracuja - byc moze ma to swoja logike, ale musze sie przestawic (zwalniaja jak auto stoi bez ruchu np. na swiatlach). No i nie rozumiem po ki ch... scianka dzialowa w schowku pasazera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto masz stosunkowo niedługo, więc jeszcze się mogłeś do pewnych rozwiązań nie przyzwyczaić, ale nie mówię, że racji w tym co napisałeś nie ma. Mnie osobiście po dłuższym użytkowaniu sterowanie szyb z tunelu środkowego nie przeszkadza. Co do skoku guzików - wolę taki "gumowy", jak to nazwałeś, skok, niż tanie klikanie. Z awaryjnym 100% racji, miejsce debilne. Co do przycisku do kontroli trakcji - widziałeś go w jakimkolwiek aucie w intuicyjnym miejscu? Co więcej, wydaje mi się, że według zamysłu projektantów celowo znalazł się w miejscu, gdzie trudno jest go przypadkowo nacisnąć, szukając innych, często używanych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej od prawie pełnoletniego parcha nie oczekuje :E

Gorzej jak Cię te auto będzie próbowało zabić na zakręcie bo buda faktycznie krzywo stoi. Tak poważnie to stań na równym, ale z wyprostowanymi kołami i skontroluj.

 

Co do przycisku do kontroli trakcji - widziałeś go w jakimkolwiek aucie w intuicyjnym miejscu? Co więcej, wydaje mi się, że według zamysłu projektantów celowo znalazł się w miejscu, gdzie trudno jest go przypadkowo nacisnąć, szukając innych, często używanych przycisków.

Ja mam w intuicyjnym miejscu, ale co z tego, przecież jak chce się go użyć to nie w takiej sytuacji, że trzeba to robić 'na ślepo".

 

Dalej, przyciski od klimatronika w E46 maja taki jakby "gumowy" skok - cos jak tanie klawiatury. Moze to ma jakis zwiazek z wiekiem auta, ale podejrzewam ze bylo tak od poczatku. Po wyczuwalnym "kliku" nie zawsze dziala, trzeba docisnac nieco mocniej.

W passacie też na klimatronicu przyciski mają gumowy skok, ale to jest kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w intuicyjnym miejscu, ale co z tego, przecież jak chce się go użyć to nie w takiej sytuacji, że trzeba to robić 'na ślepo".

Otóż to.

 

Trzeba chyba całe życie niemcami jeździć, żeby wybrzydzać aż tak bardzo w kwestii ergonomii. A Yab się z japońca przesiadł, który przecież nie może być tak poukładany, jak wytwór z pod ręki Helmuta! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak Cię te auto będzie próbowało zabić na zakręcie bo buda faktycznie krzywo stoi. Tak poważnie to stań na równym, ale z wyprostowanymi kołami i skontroluj.

Sprawdziłem na wyprostowanych kołach i jest prosto więc nie wiem czego na tym zdjęciu krzywo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ta część, co wychodzi z VINu S8 szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To innowacyjny patent Audi. Auto wykryło skręcone koła więc automatycznie składa się do zakrętu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...