Skocz do zawartości
JaN008

[S] Nowy Nexus 5 RED 16GB D821

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedany

Edytowane przez JaN008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Działa na każdy - obniża cenę o 149 
    • Może dlatego mała, że; ja cały czas twierdzę i powtarzam (nie wiem czy słusznie bo nie mając potwierdzenia od nikogo bardziej łebskiego tu na forum), że przy OC zablokowanych procków 12gen zwiększając BLCK - zmniejsza się znacznie stosunek BLCK (FSB):DRAM co skutkuje moim zdaniem mniejszymi opóźnieniami i dodatkowym (oprócz podkręconych Mhz) przyrostem wydajności.
    • Tu nie chodzi o firmę, tylko o specyfikację konkretnego modelu papieru. Przykładowo Mondi zapewne tak jak PolSpeed robi kilka różnych modeli papierów (nie mylić z gramaturą) - chodzi o przeznaczenie. Wspominam o PolSpeed, bo moja drukarka też jest wybredna na papier, i na zwykłym polspeed drukuje do bani (nie pokrywa idealnie jednolitych powierzchni), a na specjalnym do kolorowych laserówek (bo taką mam drukarkę) wydruk jest rewelacyjny. Ty na ten przykłąd potrzebujesz modelu 300g/m ale specjalnie przeznaczonego do druku atramentówką kolorową. Lepsze odcienie na drukarkach robi się albo zwielokrotniając ilość kolorów składowych/bazowych, albo ładując wyższą rozdzielczość. Także można mieć takie same rezultaty na zwykłej 4-ro kolorowej o wysokiej rozdzielczości, co na np. 6-cio kolorowej, ale niższej rozdzielczości.
    • Należy skończyć z zabobonami i indoktrynacja dzieci.  Na szczęście laicyzacja przyspieszyła dzięki wysiłkom PIS i KK.    
    • Poważnie? Co Ci zmieni AMD, doda cache, który nie ma nic do gadania. Wiesz, że na Intelu masz quicsyncka który daje Ci dodatkową akcelerację na osi czasu, a do renderowania jest NVENC więc po monciejszy CPU w postaci jakiegoś bardziej mocniejszego AMD nic Ci nie da. Artykuł na dzień dobry https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Premiere-Pro-AMD-Ryzen-7000-Series-vs-Intel-Core-12th-Gen-2360/ gdzie masz porównanie z 12 generacją a 13 dodaje znacznie do wydajności Podstawowe pytanie - w jakich programach pracujesz? Ogólnie ten konfig bardziej podchodzi pod zestaw do gier niż do obróbki wideo.  Jeżeli np robisz w Premiere Pro odpuściłbym sobie RTX 4070 Ti bo moim zdaniem to trochę niepotrzebny wydatek. Co innego jeżeli mowa o After czy DaVinci.  Dyski jakie posiadasz? Zmieścisz się ze wszsytkim na 1TB? System, soft, surówka, render, cache - nie będzie miał łatwo ten dysk. Podobnie pamięci DDR5 - wzrost wydajności kompletnie nieopłacalny do wzrostu ceny ale jak chcesz, to możesz brać.  Zaczynałbym od tego https://proline.pl/koszyk/9362e854 + 3500 zł na GPU ale też kwestia wszystkiego tego, o czym pisałem wyżej Majac 13900K pod wideo nie myślisz w ogóle o zmianie CPU przez długie lata.       
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...