Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HetmanV2

Zasilacz do karty nvidia gforce gtx 660

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam pytanie odnośnie zasilacza do karty gforce gtx 660 ponieważ posiadam zasilacz 420 watowy czy moge podłączyć tą karte do zasilacz o takiej mocy.

 

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to ważne

 

głównie chodzi mi o to czy ta karta pociśnie mi na zasilaczu o takiej mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz model.

 

Jak nie ogarnia co to za wynalazek niech wrzuć fotke z tabliczki znamionowej na zasilaczu.

a czy to ważne

 

głównie chodzi mi o to czy ta karta pociśnie mi na zasilaczu o takiej mocy

 

Ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to ważne

 

Jeśli to dla ciebie nie jest ważne to po co ten temat ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz AKYGA 420W 12 cm MODEL:LPK12-23 3*SATA

 

Najpierw zmień zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz AKYGA 420W 12 cm MODEL:LPK12-23 3*SATA

 

Zasialcz masakra, jeśli to to: http://www.njuskalo.hr/kucista/napajanje-linkworld-lpk12-23e-3-sata-420w-oglas-5830222 to ma tylko 17A na lini 12V. TEraz w zasilaczach liczy się najbardziej moc na linii +12V a ten ma tylko 12*17=204W. Ten zasilacz nie ma szans działać z gtx660...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym to ten zasilacz to tykająca bomba. Nigdy bym nie pomyślał podłączyć do takiego zasilacza GTX 660.. a co dopiero chcieć to zrobić. Zmień ten zasilacz np. na http://www.ceneo.pl/19585429

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do zamknięcia? Skoro nie wiedziałeś czy twój zasilacz się nadaje, to jak chcesz kupić nowy, gdy nie masz zielonego pojęcia jaki? Podaj budżet, a ci podamy jakiś dobry, bo cienko u ciebie widzę. Pytałeś po co marka i model, a po to, że zasilacz 400W może być lepszy od 500W, "wat watowi" nierówny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do zamknięcia? Skoro nie wiedziałeś czy twój zasilacz się nadaje, to jak chcesz kupić nowy, gdy nie masz zielonego pojęcia jaki? Podaj budżet, a ci podamy jakiś dobry, bo cienko u ciebie widzę. Pytałeś po co marka i model, a po to, że zasilacz 400W może być lepszy od 500W, "wat watowi" nierówny...

 

No ten co ma teraz jest tak beznadziejny że dwa razy sprawdzałem czy dobrze widzę :E Szok że takie coś jeszcze robią, konstrukcja przystosowana do kompów z lat 90...

 

Edit: Dobrze że zapytał bo jakby włożył tam gtx660 to w najlepszym wypadku komputer by wcale nie ruszył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corsair VS 450 lub XFX Core 450 bliższy mi XFX i też bym go bardziej proponował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem ponieważ jest 50zł droższy od 450 a będzie na całe lata i przy ulepszeniu sprzętu nie trzeba będzie go zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to ważne

 

głównie chodzi mi o to czy ta karta pociśnie mi na zasilaczu o takiej mocy

 

 

Zasilacz AKYGA 420W 12 cm MODEL:LPK12-23 3*SATA

 

bierz VS450 z zapasem wystarczy do tej konfiguracji u mnie na i5 2400, 4x4gb , 5 dysków twardych i GTX660 komputer podczas gier pobierał 200-240wat wiec wnioski sobie sam wyciagnij ..aaa testowane na VS550 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...