Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArcziR2D2

Słuchawki do gier - 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

których powiedzmy możliwości nie wykorzystam przy zintegrowanej karcie dźwiękowej.

A kto tu się zna lepiej na temacie, my czy ty? :)

Jeśli sądzisz że sam wiesz lepiej, to nie zadawaj pytań których odpowiedzi (od ludzi znających się na rzeczy) ci się nie podobają. I wybierz sobie sam słuchawki, wg własnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zadawałem to pytanie wielokrotnie, ale odpowiedź była " Te są lepsze jak tamte " - pewnie i lepsze są, ale czy przy mojej zintegrowanej karcie dźwiękowej odczuje tą różnicę by dopłacać? To było to pytanie, ale odpowiedź nie ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie kitem jest wydawanie 60zł więcej dla słuchawek, których powiedzmy możliwości nie wykorzystam przy zintegrowanej karcie dźwiękowej.

Różnica będzie słyszalna na itegrze na plus oczywiście (warto dopłacić). Nie wiem dlaczego sobie ubzdurałeś coś takiego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ktoś tu wcześniej pisał mi o zmianie karty dźwiękowej - stąd.

 

EDIT:

W każdym razie dziękuje - temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam i miłego wieczoru Panom życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienisz kartę będzie jeszcze lepiej, taka to filozofia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak dopytam - jaką kartę dźwiękową polecicie? SB0100 SoundBlaster wala mi się po szafie, ale to juz chyba archaizm i nawet sterowników do tego nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tybetowi chodziło o to, że warto poprostu dopłacić do tych słuchawek. Nieważne na jakim sprzęcie - mają poprostu lepsze opcje (odłaczane kable, dwie pary padów w zestawie) i niekłujący dźwięk, milszy dla ucha dla wiekszosci osób.

 

I obojętnie na czym - itak zagrają ci niebo lepiej niz tanie headsety.

 

Na dedykowanej karcie będzie oczywiscie lepiej, podczas gdy na tanich headsetach byś nawet roznicy nie odczuł.

 

SB0100 - faktycznie archaizm, prawdopodobnie integrę masz lepszą niż to, w dodatku wątpię czy uda ci się ją zmusić do działania na Win 7. Kiedyś próbowałem, niestety bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o karcie dźwiękowej. Strasznie się rzucasz. Zrobili Ci coś? (pytanie retoryczne)

Napiszę najłatwiej jak się tylko da: uważam, że skoro tych AKG nie ma poniżej 200zł to nie kupisz taniej headsetu, który byłby warty swojej ceny (bo właśnie tak na to patrzę - na coś co jest warte swojej ceny) i dlatego tutaj headsetu raczej nikt Ci nie poleci w takiej kwocie, bo one zwyczajnie są droższe niż te 100zł; można ewentualnie zjechać w drugą stronę i kupić bardzo tani (jakieś Esperanzy chyba były najlepsze z tych najtańszych, ale to chyba nie ten temat).

Pisałeś, że do CS-a. Większość ludzi (których ja znałem) kupuje z czasem karty dźwiękowe, też do CS-a. Nie jesteś jak większość - załapałem. Wybacz.

Ten SB 5.1 się nie nada, nawet nie masz co go wyciągać, chyba że używasz jeszcze Windowsa XP.

 

Ty uważasz, że 'Nie potraficie widzę zrozumieć pewnych sytuacji i obiektywnie pomóc w wyborze ;) "Weź te bo te są lepsze", nie zważając na pozostałe czynniki... ' a ja uważam, że masz problem z czymś innym (proste określenie wszystkich czynników). Nie widzę w tym temacie Twojego pytania, na które nie otrzymałeś odpowiedzi.

Te całe pisanie jednak coś dało, bo być może kupisz normalne słuchawki (chociaż plantrony mikrofon mają świetny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...