Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michasm

PCLab - klan World of Tanks

  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie logo?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Chętnie dołącze do Waszego klanu.

Nick z WOT - PatiMan1916

WN8 za 60 dni 1441.

Kase chetnie również przeleję - dajcie info na PW.

 

Pozdrawiam

Patryk

PS. Ankieta wypełniona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Chętnie dołącze do Waszego klanu.

Nick z WOT - PatiMan1916

WN8 za 60 dni 1441.

Kase chetnie również przeleję - dajcie info na PW.

 

Pozdrawiam

Patryk

PS. Ankieta wypełniona :)

Poszło. Kasa póki co nie jest potrzebna.

 

 

Yo. Trochę ostatnio zajęty byłem. Niech zastępcy pamiętają, że oni też mogą wysyłać zaproszenia. Póki co nie przyjmujemy zgłoszeń poprzez grę, bo wydaje mi się, że tylko zrobi się burdel.

 

Jakiś czas temu ktoś zarzucił mottem "zmień zasilacz". Bardzo mi się spodobało.

 

Oprócz tego trzeba wybrać logo. Ja proponuję PCL, które podałem na drugiej stronie tematu. Jest też propozycja szczerbola. Pomysł fajny, ale obiecałem sekretarzowi, że pokażę mu efekt końcowy. Niemniej klan jest tak samo mój jak Wasz, więc standardowo ankieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ten szczerbol?? zaznaczylem PCL .. ale nei wiem co to to drugie :D

 

Michas, gdzie mozna dorwac taka wersje statów jaka masz w podpisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz prawym na moją sygnaturkę i wybierzesz "kopiuj adres URL", wkleisz w przeglądarkę i usuniesz wszystko po "com" to wejdziesz na odpowiednią stronę :D

Heksadecymalny kod koloru tego forum w palecie RGB to #fafbfc.

 

Szczerbol jest 2 posty nad Twoim.

Jeszcze 2 wyżej są moje propozycje loga.

Odrobinę różni się od poprzedniego, bo dostałem nowsze logo w dobrej jakości i w odpowiednim formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki - nie bardzo działała opcja prawynm - jak sie okazało ta opcja to w operze jest :D w IE jaki posiadam w pracy nie dziala ;) heheh

 

 

jak tam wam idzie ? mam kilku z listy klanu w znajomych by zobaczyc jak z dostepnoscia, i widze ze zgrac się nie mogę z ekipą ;) i okno klanowe bym mial czyste pewnie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sporadycznie, ale już 3 lub 4 razy "plutonowałem" się z kimś. W sumie o coś takiego mi chodziło, ale przydałoby się więcej graczy.

W lipcu będę miał więcej czasu. Mam nadzieję, że wtedy trochę się nazbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z kilkoma osobami na temat loga. Były to osoby, dzięki którym ten klan powstał. Pomimo, że w ankiecie wygrywa szczerbol chciały one bardzo, aby logiem zostało PCL. Ja jestem tego samego zdania.

W związku z tym postanowiłem stworzyć ankietę od nowa i uczynić ją publiczną. Jeśli dobrze rozumiem to będziemy widzieli kto na co zagłosował. Na tej podstawie zostanie wybrane logo.

 

Odnośnie motta to przyjęte zostało "Zmień zasilacz" :D

 

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości lub nie pasuje mu to, że kiepska z tego demokracja to może napisać mi PW. Obiecuję, że niektóre przeczytam i możliwe, że niektóre wezmę pod uwagę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo zostało zmienione. Podziwiajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można jeszcze dołączyć do klanu? Mój nick w grze: Wilu88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję bo mam kilka info:

 

Przejąłem pałeczkę dowództwa od @michasm za jego zgodą z racji niewielkiej aktywności jego jak i samego klanu jako takiego.

 

Chciałbym spróbować ożywić trochę nasz klan i spróbować go powiększyć jak to tylko możliwe by móc potem z niego czerpać profity większe niż tag obok nicku i logo na czołgu :E

Wiem, że o jakimkolwiek CW nie będzie mowy bo pewnie nie dość, że na 99% nie będzie nas aż tylu to do tego potrzeby treningów, odpowiednich czołgów, koordynatora, dowódcy polowego etc zwyczajnie nas przerosną. Dlatego uważam, iż oprócz normalnego randoma moglibyśmy (po wcześniejszym uzbieraniu odpowiedniej ilości aktywnych graczy) otworzyć Stronkholda. Na niskim poziomie tego trybu nie potrzeba bagażu doświadczeń którego nie mamy a jakiś profit pod postacią niewielkich boostów do expa/zarobków z twierdzowych budynków zawsze się przyda. :)

 

Kończąc proszę wszystkich aktualnie zapisanych w klanie i dalej w wota grających o wpis w tym temacie bym wiedział na czym stoję i jakie dalej podejmować kroki.

Oczywiście jeśli ktoś chce do klanu dołączyć to zapraszam. Może napisać tu, do mnie na PM, wysłać podanie przez stronę wota czy bezpośrednio in-game (nick w sygnaturce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...