Skocz do zawartości
Gość lamede

KLUB LABOWYCH KOKSOWNIKÓW!

Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem z bodybuildingiem i typowym pakowaniem na siłowni. Wyniki miałem jakie miałem (110 na klate, 130 przysiad, 140 martwy, 50 ohp) i progres szedł cały czas, ale zaczeło mi się strasznie nudzić powtarzanie do znudzenia tych samych cwiczeń w dodatku zrobiłem sie sztywny i napompowany jak kloc :E Zdałem sobie sprawę, że łapa jest, ale ciągle siedzi za dużo bf, jestem totalnie nierozciągnięty, niefunkcjonalny, zerowa kondycja, koordynacja, stawy i scięgna to jakiś żart, ból kręgosłupa itp...

teraz cwicze kalistenike i akrobatyke + robie różne cwiczenia ogólnorozwojowe, cwiczenia z gumą i cardio :E

plusy, szybka rekompozycja i fajna rzeźba, bo treningi o dużo większej intensywności i zakresach powtórzeń, wreszcie podciągne się 15 razy na drążku, a nie 3 :E

lepsze samopoczucie psychiczne (nie gonie za cyferkami na sztandze) i fizycznie sie czuje jak młody bóg, efektowność, mnogość złożonych cwiczeń na paraletkach i drążku (L sit to handstand opanowałem :cool: )

salto w tył, w przód gwiazdy i inne trikasy :whee: cwicze jeszcze nad planche, front lever, muscle up już robiony, ale z wybitką, może kiedyś zrobie flage

ugułem yebać lalusiów przed lustrem naoliwionych kulturystuw z palumboizmem jak twoja stara w 9 miesiącu co podcierają sie kijem od szczotki kurła kwii jego mać!!!111

do ohp poszedl znajomy po szkole ale nei wiem ile mial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Bono[UG] napisał:

test

test nieudany, ponów próbę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo jak tam koksy. 

u mnie kalisteniczny progresik.  front lever w straddle robiony igiełka, back lever siedzi w fulu, ale jeszcze zbyt mocno męczy, planche już coraz lepsze wprawki i pierwsze próby straddle plache, ludzka flaga w progesie.  próbuje robić victoriana, ale to już over9000 lvl wiec nie napalam sie, tak samo z maltese

handstand elegancko siedzi próbuje jeszcze ustabilizować i robić różne wariacje, 4 pompki w hs wchodzą. L-sit też już niezły wynik. próbuje zwiekszyc mobilnośc tylnej taśmy pod V-sit

wzrost 177, waga 70, łapa 36cm talia 78cm  nogi: bocian :E 

https://ibb.co/2dbvv6p

załączam plecki 

Edytowane przez MoNoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PCLabGPT wygeneruj obraz na którym będzie średniowieczny zamek, zrób tak, żeby wyglądał jak namalowany farbkami plakatowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@henryk nowak Cześć, Henryk! Jak mogę pomóc w KLUBIE LABOWYCH KOKSOWNIKÓW? Czy jest coś konkretnego, co chciałbyś wiedzieć lub omówić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi