Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dylu

Samochód...[ Nowe Fotki ] :)

Rekomendowane odpowiedzi

co do zawieszenia to właśnie ono stanowi o uroku Citroena i chyba nie jest aż tak awaryjne - ojciec posiada Xantie 310 tys km i działa. komfort jazdy niespotykany w innych samochodach.

to prawda...jezeli jest na bierzaco przegladane i wymiene sa tzw "gruszki" odpowiadajace ze cisnienie w ukladzie i jego zestrojenie...jezeli jedna taka gruszka sie uszkodzi to zawieszenie sie rozstraja i po pewnym czasie szlak je trafia...gruszki te srednio powinno sie wymieniac co 20k km a koszt jednej to ok 500 zl...cos za cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od eksploatacji i czy auto jest garażowane czy nie... BTW VW też jako jeden z niewielu ocynkował całe fury ;) A co do przebiegu to wszystko da się spokojnie sprawdzić ;) Ten kto się zna na autach i bez licznika oceni ile auto ma mniej-więcej przejechane :) Chodzi tu o wytarcie pewnych elementów, zabarwienia tapicerki itd.

 

Nie jestem zainteresowany ale z ciekawości, czy w aucie było palone? A co do ceny to powinieneś podać jakąś, nawet zawyżoną, zawsze daje to lepszy efekt, daj zawyżoną i napisz że na priv można dogadać, a tutaj poprostu nie odpisuj o cenie...

Mak, czasami opłaca się wymienić meszki od ręcznego, drążka skrzyni itp.

Kierownice mozna obić skóra itp.

widziałem kiedyś jak kimis zmieniał cała tapicerkę po cofnięciu licznika w autku z 2000roku i przebiegiem 280 000, cofneli na 110 000 i jeszcze dali rekomendację ;]

EDIT PS

Bardzo łądnie go zrobiłeś, w rozumieniu stylistyki.

:thumbup:

chyba że taki już przyjechał z zagranicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT PS

Bardzo łądnie go zrobiłeś, w rozumieniu stylistyki.

:thumbup:

chyba że taki już przyjechał  z zagranicy ?

samochodzik ogolnie juz taki przyjechal, ja od siebie dodalem tylko lusterka ,felgi aluminiowe i koncowy wydech...teraz jak pisalem w innym watku samochodzik dostal lakier na lusterka pod kolor autka, nowe opony o nizszym profilu, i zostal ogolony z naklejek i znaczkow co wg mnie wyglada atrakcyjniej....

Jak znajde chwilke czasu aby umyc autko :) to zrobie fotki uwzgledniajace zmiany i napewno je tu zemieszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile pali ?

czemu sprzedajesz ?

podaj w koncu cene do negocjacji :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile pali ?

trasa 6-7l , miasto 8 - max 9 l

czemu sprzedajesz ?

bo zmienilem prace i na rowerze jade do niej 10 min,wiec autko glownie stoi pod domem...

podaj w koncu cene do negocjacji :) ?

9000 PLN do negocjacji !!!

BEZ negocjacji za ta kase, komplet felg stalowych z oponami zimowymi Fulda Cristal przynajmiej na 2 sezony i radio CD\MP3 SONY CDX-S2200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grę wchodzi również wymiana na mniejsze autko np. podstawowy Opel Corsa B z LPG)

 

 

bo zmienilem prace i na rowerze jade do niej 10 min,wiec autko glownie stoi pod domem...

 

 

hmm to skoro ci nie potrzebna fura to po co sie chcesz zamienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm to skoro ci nie potrzebna fura to po co sie chcesz zamienic ?

chcialem sie wymienic na mniejsze autko,typowo miejskie ale uznalem ze to nie ma sensu i przesiadlem sie na rower.... :) a tekstu nie skasowalem bo moze trafi sie jakas interesujaca propozycja...ale glownie skupiam sie na sprzedazy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! UWAGA !!!

 

W zwiazku ze spora iloscia pytan : samochod jest w pelni oplacony i przygotowany do uzytkowania, nie wymaga wkladu finansowego, wszystko co trzeba bylo zrobic po sprowadzeniu zostalo zrobione, a byly to drobiazgi !!! stad tez prosze o nie wysylanie mi linkow do podobnych ZX-ow w cenie o 2000 - 2500 nizszej bo sa to samochody glownie do oplacenia dopiero w PL i napewno (jak to w kazdym aucie uzywanym) z czyms do naprawy - u mnie wszystko jest juz zrobione + dolozone pare dodatkow ode mnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt faktem autko fajne ale chyba troszke za drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no fakt faktem autko fajne ale chyba troszke za drogie

 

 

 

Autko super... nawet nie wiedzialem ze robili takie cytrynki

cena jest wysoka to tez fakt.

Miszekam na terenach przygranicznych wiec ceny aut u nas sa bardzo niskie dlatego ciezko mi o obiektywna ocene ceny ;]

 

u nas jak sie dobrze poszukac mozna kupic golfa 3 93 rok za 7000+oplaty w TD

 

 

ja wole auta japonskie,ldatego iz nigdy sie na nich nie zawiodlem

 

ceny czesci tansze niz do francuzow i awaryjnosc mniesza.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u nas jak sie dobrze poszukac mozna kupic golfa 3 93 rok za 7000+oplaty w TD

7000 + oplaty + koszty drobnych napraw ktorych nie da sie ustrzedz w uzywanym aucie = napewno ponad 9000 PLN a u mnie za 9000 pln masz autko przy ktorym nie trzeba nic juz robic, + komplet kol z bardzo dobrymi i markowymi oponami zimowymi + radyjko SONY CD/MP3 wartosci ok 500 PLN... :cool:

 

 

EDIT: Na weekend wybieram sie na dzialeczke, wiec moze znajde chwile aby oplukac autko i pstryknac pare wczesniej obiecanych fotek po tych delikantych zmianach, i napewno je zamieszcze moze nawet jeszcze w niedziele wieczorkiem...

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda...jezeli jest na bierzaco przegladane i wymiene sa tzw "gruszki" odpowiadajace ze cisnienie w ukladzie i jego zestrojenie...jezeli jedna taka gruszka sie uszkodzi to zawieszenie sie rozstraja i po pewnym czasie szlak je trafia...gruszki te srednio powinno sie wymieniac co 20k km a koszt jednej to ok 500 zl...cos za cos...

Małe sprostowanie.

Nowe sfery (gruszki) spokojnie wytrzymuja 60kkm (regenerowane - dobijne wystarczają na 20kkm) i nie kosztują 500zł tylko 105zł za sztukę (tyle daliśmy za sfery do Xantii) a w ASO 180zł :kwasny: ale oni na wszystko mają kosmiczne ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE FOTKI :

 

Fotki zrobione wczoraj :) Pokazuja zmiany, o ktorych wspominalem, czyli nowe oponki, polakierowane lusterka, brak znaczkow i naklejek.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

 

 

...ale czym by bylo takie fajne autko bez Pieknej Kobiety. Pozdrawiam Cie Kochanie :)

 

A jezeli kogos interesuje co jest napsiane na tej kartce na szybie :E to prosze bardzo => ..:::: KLIK ::::...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie.

Nowe sfery (gruszki) spokojnie wytrzymuja 60kkm (regenerowane - dobijne wystarczają na 20kkm) i nie kosztują 500zł tylko 105zł za sztukę (tyle daliśmy za sfery do Xantii) a w ASO 180zł  :kwasny: ale oni na wszystko mają kosmiczne ceny

a gdzie kupujesz gruchy? Ja do Xantii kupuje za 150zł [:|] (w Citroenie)

 

Dylu - bryka lepiej z naklejkami wygladała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dziadek ma czerwonego ZXa 1,4i Reflex...

 

jedyne co moge powiedzieć że to autko z tyłu nie ma za wiele miejsca :D (fotele są nisko nad podłogą i nie można sobie tam kopytek wcisnąć :D)

 

A pozatym.. fajnie sie nim jeździ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dylu - bryka lepiej z naklejkami wygladała :)

zdania sa podzielone...a w zasadzie jestes pierwszy,ktory mowi ze ze znaczkami bylo lepiej (nie znasz sie) :E, mi sie bardziej tak podoba, ale jezeli ktos powie, ze woli ze znaczkami to nie ma problemu, w kazdej chwili moga znalezc sie na swoim miejscu, gdyz nie ulegly uszkodzeniu przy zdejmowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sam bym się skusił, bo mi się podoba, może jakaś podpowiedź ceny na PM :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój dziadek ma czerwonego ZXa 1,4i Reflex...

 

jedyne co moge powiedzieć że to autko z tyłu nie ma za wiele miejsca :D (fotele są nisko nad podłogą i nie można sobie tam kopytek wcisnąć :D)

 

A pozatym.. fajnie sie nim jeździ :E

 

no to jest bwlasnie jeden z urokow Citroëna, nisko obsadzone, kubełkowe fotele..... mmmmm :D siedzi sei jak na super kanapie :D

zdania sa podzielone...a w zasadzie jestes pierwszy,ktory mowi ze ze znaczkami bylo lepiej (nie znasz sie) :E, mi sie bardziej tak podoba, ale jezeli ktos powie, ze woli ze znaczkami to nie ma problemu, w kazdej chwili moga znalezc sie na swoim miejscu, gdyz nie ulegly uszkodzeniu  przy zdejmowaniu...

no jakos, mimo wszystko wole samochod z tymi napisami, mogles chociaz 'choineczke' z przodu zostawic :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogles chociaz 'choineczke' z przodu zostawic :hmm:

wlasnie glownie 'choineczka', a raczej jej brak mi sie podoba, gdyz auto wtedy wyglada jak by mialo przedzuzana niefabrycznie maske, co wiele osob robi w autkach gdzie maski koncza sie nad atrapami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to słuchaj, skoro tak marudzisz na te znaczki to chetnie je przygarne :D

 

co za nie byś chciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to słuchaj, skoro tak marudzisz na te znaczki to chetnie je przygarne :D

 

co za nie byś chciał?

jezeli sprzedam autko bez znaczkow to Ci je opchne, ale sadze ze doloze je do autka, nawet jak kupujacy nie bedzie nic mowil ze ich nie ma...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać zadbany...a spoiler na klape sprzedajesz? przydał by mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • „Polska gurom”. Ładnie wytrzymał.    O zmianach oficerów i mobilizacji nic nie wiadomo. Z jakiego powodu zostali usunięci, są tylko plotki że dostawali w łapę i dużo przepuszczali na zachód. Czy szła źle? No nie, bo od początku brali tylko w miarę przeszkolonych, ochotników i przeszkolonych. O mobilizacji (tej na mięsne wkładki) wiadomo dopiero od teraz, i to że rząd Ukrainy tej mobilizacji nie chciał podjąć wcześniej.    Każdy obrywa od artylerii i fabow, ale żadna jednostka nie oberwała na tyle by wyłączyć ją z frontu, czyli można wnioskować że straty są akceptowalne. Ukraińcy od dawna powtarzają, wolą przeszkolonych niż nie którzy mogą powodować to że cała kompania pójdzie do piachu. Azov na tyłach szkoli ludzi, część 47 też miała to robić.  O porzuceniu frontu słyszeliśmy na razie dwa razy, ostatnio świeża sprawa z 110 elementem brygady podczas rotacji oraz rotacji pod Soledarem, więc gdzie jeszcze uciekają niczym Rosjanie szturmują?    O załamaniu frontu mówili w momencie braku wsparcia z USA. Jak to się koreluje do mobilizacji? A no właśnie tak, że ludzi może i jest ale sprzętu brak. 
    • Cześć, trochę rzeczy mi się zalęgło przez jakiś czas i pora zrobić małą wyprz Dla labowiczów ceny do negocjacji. Dysk Western Digital 6TB NASware 3.0: https://www.olx.pl/d/oferta/western-digital-6tb-nasware-3-0-CID99-IDZROd1.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX IQ01: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-iq01-intel-i7-4770t-CID99-IDZROPY.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX nano ID67: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-nano-id67-CID99-IDZROsz.html?bs=olx_pro_listing HP J9803A 1810-24G: https://www.olx.pl/d/oferta/switch-hp-1810-24g-j9803a-CID99-IDZRNAA.html?bs=olx_pro_listing NAS Synology DS720+ razem z: HDD: 2x Seagate IronWolf 8TB NAS NVMe cache: 2x Samsung 970 EVO Plus 1TB https://www.olx.pl/d/oferta/synology-ds720-2x8tb-2x1tb-nvme-CID99-IDZRNpL.html?bs=olx_pro_listing Intel NUC  BXNUC10i7FNK2: https://www.olx.pl/d/oferta/intel-nuc-i7-10710u-6-rdzeni-32gb-ddr4-128gb-m2-nvme-ssd-nas-serwer-CID99-IDZRLU4.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 3B v1.2 1GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/raspberry-pi-3b-v1-2-1gb-ram-CID99-IDZRLg7.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 4B 4GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/2x-raspberry-pi-4b-4gb-ram-CID99-IDZRKs7.html?bs=olx_pro_listing     Na OLX włączony jest zakup z przesyłką, jak wspominałem - ceny są do negocjacji.   
    • @RimciRimci Ok, ale ja w tych wizjach nie widzę opcji "po okresie niedoli Polska dociąga do gospodarczego poziomu relatywnego bogactwa". Wracając do tego, co napisałeś: To wprowadza dysonans. Czy oznacza to że opcja atrakcyjna jest gorsza? No bo najwidoczniej nie jest lepsza.
    • Opisałem teoretyczny przypadek "co gdyby...". Dlatego mówię, że wychodzenie z Unii to mrzonki patrząc jaką pozycję na świecie ma Polska. Tym bardziej przy obecnej sytuacji geopolitycznej.    atrakcyjna = zadowalająca. Gdzie ja napisałeś "bardziej atrakcyjna"? No właśnie... Bardziej atrakcyjna to polski rząd musiałby mieć jakieś haki na Niemców 
    • i5 4690k , 8GB , Z97 Gaming 7  Kabel kupiony, wydaje mi się, że kat 6. Router EG8245H, ma jeden port gigabitowy. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...