Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzech1991

Wygodne słuchawki do muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Szukam słuchawek, powiedzmy do 200zł (im mniej tym lepiej

 

- nie muszą mieć sterowania

- bez mikrofonu

- nie zależy mi na jakości dźwięku

 

Chciałbym za to:

- aby było sporo bassu

- były wygodne

- nie męczyły uszu

- moje uszy do nich weszły bez problemu (mam dosyć wysokie uszy, z racji zapewne wzrostu)

 

Słuchawki mają służyć, do muzyki. Kolor - najlepiej ciemny, słuchawki typu na ucho (takie duże) - jak headsety dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham głównie club/dance czyli dużoo bassu :D W domu z5500. W aucie ponad 350 rms.

 

A z czego będzie lecieć? Notebook asusa z altus (coś tam, taki chwyt marketingowy) i ew. (rzadko) z nexusem 4.

 

Ogólnie nienawidzę słuchawek, ale w pracy podejrzewam, że nawet do 8h będę w nich siedział. Nie rozróżniam mp3 powyżej 128kbps - więc jakość dźwięku dla mnie znaczenia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takstar hi2050

Dużo basu w nich nie uraczy niestety.

 

W cenie do 200zł fajne są: AKG K518 oraz JVC S500 (poluj na nie w komisie mp3store lub lolegro, w polsce nówek nie kupisz, trzeba z Japoni ściągać) tylko że one są dość niewygodne (są nauszne, trochę uciskają uszy), ale basu mają naprawdę duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest to, aby mnie nie uciskały. Na korektorze zawsze bass można delikatnie (czego jestem przeciwnikiem) podbić.

 

Te AKG całkiem spoko, coś tańszego jest szansa/sens kupić?

Z tego co widzę, to na moje wielkie dyndały spokojnie pomieszczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superlux hd681evo

k518 męczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę superluxy są słabo dostępne ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę superluxy są słabo dostępne ;f

Na allegro masz od groma ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodne i z basem, albo Superlux HD681 EVO albo Shure SRH240 z bas modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o jaki efekt Ci chodzi. Bas ma zalewać wszystko. Słuchawek spełniających wszystkie Twoje wymagania raczej nie znajdziesz. Jedne będą uciskać, w drugich za mało basu a w innych nie będziesz mógł długo siedzieć.

Słuchawki są do słuchania muzyki, a nie bezmyślnego podbijania basu na max w mp3 128kbps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, że ja nigdzie w aucie bassu nie mam podbitego. W z5500 korektor na max ustawiony.

 

W słuchawkach to wiem właśnie, to są protezy a nie głośniki. Niestety.

 

Priorytetem jest dla mnie wygoda.

 

Ta UNITRA jest zła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżona Unitra dopiero co wchodzi na rynek - nikt nie wie jak to gra. Z wyglądu to jakieś mega wygodne to nie są.

 

Ze słuchawek spełniających kryteria, to bym Philipsy SHP2700 polecił - basu nie zabraknie i całkiem wygodne są, zwłaszcza jak już się pałąk rozegnie. Ale niestety obecnie ciężko dostępne.

Teraz łatwo za to SHP3000 kupić (Allegro) - te też są wygodne, ale basu jest tyle co trzeba a nie w nadmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdź do MM/Saturn i posłuchaj sobie Sony MDR-XB500. Mało gdzie jest taka ilość basu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mogę Ci polecić CALe, posiadam jedynki. Kupiłem za 170 zł + mod kabla z 80 zł max?

Warto dołożyć i mieć dobre słuchawki. Basu wystarczająco, również go lubię, lecz bez przesady.

Wygodne są, nie mam zastrzeżeń. Moje uszy bez problemu się mieszczą w muszlach, a również mam "dosyć wysokie uszy" ze względu na wzrost tj. 191cm. Jeśli się wahasz może ogarnij kogoś w swojej okolic kto ma te słuchawki, są dosyć popularne i cieszą się dobrą opinią. Ewentualnie w jakimś sklepie powinieneś je znaleźć.

Tak wyglądały po recablingu.

cal-br-yrb2_zps27a8f457.jpg

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...