Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karla

prezent na chrzciny

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie propozycje dla chłopca a jeki dla dziewczynki :question:

 

.... prezent na Chrzciny to prezent na całe życie i powinna to być pamiątka.....

 

grzechotki i inne duperelki zawsze można kupić bez okazji albo na świeta :)

 

ja zastanawiam się nad konikiem na biegunach :E dla chłopca.....

 

ja na chrzciny dostałam jakieś złote kolczyki, łańcuszki..... a że nie lubie złota więc to leży gdzieś w szkatułce :) i dostałam też srebrną łyżeczke :) to też jest myśl ale jakos tak bardziej mi się podobają rzeczy praktyczne :D takie dla małego brzdąca w wieku 4 miesięcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezent uniwersalny

dobre pióro wieczne

+xxxx pln lub usd lub euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie propozycje dla chłopca a jeki dla dziewczynki  :question: 

 

.... prezent na Chrzciny to prezent na całe życie i powinna to być pamiątka.....

 

 

Zrobic dziecko, to sie ciagnie za czlowiekiem cale zycie. Nie ma prezentow na cale zycie, chyba ze chcesz kupic chlopakowi Rolexa, Pateka a dziewczynce np platynowy pierscionek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na całe życie :E ja dostałem kiedyś jakiegoś konika i inne rzeczy ale dawno już tego nie mam ;) mam jedynie króliczka pluszowego :P od... dawnaaaaa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup szczotke do muszli klocetowej :E bedzie przydatna...

a na serio to kup cos ze sreberka jakis naszyjnik w miare ceny czy cos takiego, tego sie nie wyrzuca w koncu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba kase. I niech się rodzice martwią na co ją wydać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede ojcem chrzestnym 10 lipca :P

kupilem smoczek ze zrebra na pierwszy ząbek. jest na nim miejsce na wygrawerowanie godziny i daty urodzenia.

o cos takiego: smoczek

oraz taki album co sie wpisuje w nim daty chrztu, komunii, bierzmowania itd i sie tam zdjecia wkleja, jakies pierwsze sciete wlosy i takie pierdolki :) (mysle ze wiesz o co chodzi).

wg mnie jest to bardzo fajny prezent zarowno dla chlopczyka i dziewczynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bede ojcem chrzestnym 10 lipca :P

kupilem smoczek ze zrebra na pierwszy ząbek. jest na nim miejsce na wygrawerowanie godziny i daty urodzenia.

o cos takiego: smoczek

oraz taki album co sie wpisuje w nim daty chrztu, komunii, bierzmowania itd i sie tam zdjecia wkleja, jakies pierwsze sciete wlosy i takie pierdolki :) (mysle ze wiesz o co chodzi).

wg mnie jest to bardzo fajny prezent zarowno dla chlopczyka i dziewczynki

 

Fajoski smoczek! :thumbup: Super prezent, bardzo mi się podoba :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząć zbierać 20 000 PLN i dac to mu w wieku 18 lat na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom możesz dać kasę, a dzieciakowi kup wszystkie lub prawie wszystkie wydania dzienników (gazet) z tego dnia. Jak dorośnie, to będzie niezła pamiątka - co się na świecie i w kraju działo, jak mnie chrzcili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent na całe życie. Z dzieciństwa to mi zostało chyba tylko Pluszowy miś średniej wielkości. Dostałem go na roczek, więc miś już pełnoletni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziecinstwa to zostaly mi liczydla :P takie stare jak swiat (po mojej prababci ) masywne na ktorych jak bylem jeszcze bobas :E jezdzilem po calym domu

 

Mam je do dzisiaj stoja na polce nad kompem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzicom możesz dać kasę, a dzieciakowi kup wszystkie lub prawie wszystkie wydania dzienników (gazet) z tego dnia. Jak dorośnie, to będzie niezła pamiątka - co się na świecie i w kraju działo, jak mnie chrzcili.

 

Taki właśnie prezent dostałem na 18 urodzinki:) Nowiny z 1987r. Naprawde fajna rzecz poczytać o "spotkaniu 23 państw Układu Warszawskiego i NATO w Wiedniu" :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obilo sie komus o uszy ile PLN to daja teraz na chrzciny (nie chcrzestni) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to są jakieś normy ? dajesz tyle ile uznasz za stosowne, w tym i wcale.. a nie ile dał zenek z zosią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Teraz daje się quada.

Tak?

W sumie są takie rodziny, ale dobrym prezentam może być różne 'artefakty', np medalik, krzyżyk, obraz albo rzeźba patrona. Takie rzeczy nie są drogie, a są bardzo symboliczne, chociaż to bardziej misja chrzestnych by takie coś dali. Trzeba się po prostu skonsultować z odpowiednimi osobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Super! Tego potrzebowałem. forskoczek20 i Dirian bardzo Wam dziękuję za pomoc  Chyba już wszystko wiem i nie pozostaje mi nic innego tylko zamawiać, a potem składać - trzymajcie kciuki, żebym sobie poradził i niczego nie zepsuł:)
    • Ja mam teraz LG C2 42 i Aorusa FO27Q3. Mogę powiedzieć subiektywnie i mogę też zmierzyć jasność w luxach, jak trzeba coś dowieść - mimo różnic w rozmiarach i w krzywych jasności, HDR-y są tych obu ekranach są bardzo dobre. Tak samo jak dobre są i jabłka i gruszki . LG ma mniejszy peak ale zazwyczaj wyższą jasność ogólną w scenach. Ale zauważyłem, że bardzo krótkie sygnały - błyskawice, czy np. światła w szybko jadącym pociągu w Jedi Kinght Ocalały (polecam jako pokaz możliwości HDR RTX) są naprawdę bardzo jasne, jaśniejsze od stałego małego okienka "ileś tam procent" wyświetlanego w sposób ciągły. Aorus ma wyższy peak, ale z mniejszej powierzchni, realne sceny zazwyczaj ciemniejsze, ale nadrabia tym, że jego wszystkie kolory bardziej świecą i odbiór scen HDR jest równie imersyjny. Jak bym miał pogodzić oba światy, to 42" QD OLED poproszę...  
    • Kiedy te QD-OLEDY będą miały szerszą dostępność? Bo jak na razie to chyba tylko XKOM jakimś cudem dostał.
    • Duża różnica między MOBO? Wrzuciłeś płytę 3 stówki droższą. Warto?
    • Ok, dzięki. Muszę spróbować coś zrobić z moim B650 Aorus Elite, bo strasznie długo się uruchamia. Od początku tak było, ale skoro pojawiło się jakieś rozwiązanie to muszę spróbować. Aktualizacja biosu do najnowszego może też pomóc?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...